2:3

po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

14.12.2019, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Jan Prošek

Tipsport: 1.95 3.99 3.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dallas vedl po první třetině, trefil se Taylor Fedun. Ve druhé části hry dokázalo Vegas skóre otočit. Prosadili se William Karlsson a Chandler Stephenson. Ve třetí třetině srovnal domácí Jamie Benn. V prodloužení o výhře Vegas rozhodl po skvělém Theodorově pasu Max Pacioretty. (05:00:29)

Golden Knights právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto, vyhrává Vegas. Shea Theodore výborným pasem našel MAXE PACIORETTYHO, který před brankou udělal blafák a zakončoval do prázdné branky. Asistence: Shea Theodore a Mark Stone.

60:43

Miro Heiskanen tečoval před brankou, ale neuspěl.

60:26

Domácí vyhráli kotouč, následně přenášejí směr hry.

60:26

Hra je přerušená, Reilly Smith (Vegas) a Miro Heiskanen (Dallas) po souboji posunuli branku Dallasu.

60:11

Úvodní útok Dallasu nevyšel.

60:01

Prodloužení tři na tři právě začíná.

60:01

Ve třetí třetině dokázal domácí celek vyrovnat, tak platí po třetí třetině nerozhodný stav 2:2. Uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43

Ben Bishop kryje ránu od modré čáry.

59:00

Oznámena byla poslední minuta ve třetí třetině.

58:43

Alex Tuch se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu

2:3

Branky a nahrávky: 16. Fedun (Radulov, Lindell), 55. Ja. Benn (Seguin) – 25. W. Karlsson (Marchessault, Theodore), 35. Stephenson (Pacioretty, Mark Stone), 61. Pacioretty (Theodore, Mark Stone)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, Fedun, Oleksiak, Heiskanen, Sekera, R. Polák – Ja. Benn, Janmark, Seguin – Radulov, Hintz, Pavelski – Cogliano, Faksa, Comeau – Gurjanov, Dickinson, Perry.

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Holden, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Zykov, Stastny, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Sutherland, Pollock – Racicot, Smith

Diváci: 18.532

15:14 DAL 1:0 Fedun (Radulov, Lindell)
24:20 VEG 1:1 W. Karlsson (Marchessault, Theodore)
32:04 DAL 2 Comeau, hákování
34:41 VEG 1:2 Stephenson (Pacioretty, Mark Stone)