Extraliga dorostu - play-down

HC RT TORAX Poruba – HC Motor České Budějovice

3:6

konec (1:0, 1:1, 1:5)

14.12.2019, 12:45 • Kooperativa Arena, Ostrava-Poruba • 6. kolo • Gabriela Juříková

Děkuji Vám za pozornost při sledování posledního utkání skupiny o záchrany v tomto roce. Přeji příjemné vánoce, pohodové oslavy příchodu Nového roku a za rok napočtenou. (14:56:32)
Po dvou třetinách to vypadalo na nerozhodnou partii, ale ve třetí dvacetiminutovce bylo vše jinak. Hosté otočili utkání, ale díky střele Filipa Hlaváče se opět hrálo nerozhodně. V posledních osmi minutách České Budějovice chyby začaly trestat a třetinu vyhrály poměrem 5:1, celé utkání pak 6:3. Hráči Poruby předvedly skvělý výkon, ale na body to nestačilo.

59:39

59:11

České Budějovice právě vstřelily branku!
Porubané drželi hru ve svém útočném pásmu, ale stačil, aby Lidák puk zachytil a příhodně nahrál nas modré stojícímu ALOISI DUBSKÉMU, který už neměl nic jiného před sebou, než prázdnou bránu. Asistence: Martin Lidák.

57:58

RT TORAX hraje bez gólmana. Vhazovat se bude před Lidákem.

57:58

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kovalčík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Dvořák – 2 min., hrubost).

57:46

Macias Krzysztof ze vzduchu protečoval puk, ale Lidák i se štěstím vyrazil.

57:39

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Kašpar – 2 min., podrážení).

57:06

Domácí trpělivě čekají na svou příležitost. Do pásma se těžko probojovávají.

56:26

Hosté se zastavují ofsajdem.

54:49

Oddechový čas pro domácí.

54:49

Zmatek v porubské obraně využívá střelou pod horní tyč z velké dálky FILIP PETRÁSEK. Asistence: Marcel Kříž a David Kašpar.

52:57

DAVID KAŠPAR kompletuje hattrick a dostává Motor do vedení. Asistence: Filip Petrásek.

52:46

Dvořák schoval střelu za hráče. Puk ale k brankáři nedoputoval. Blok vytvořil Ślusarczyk a dostal hru do středního pásma.

52:11

Ślusarczyk zabojoval a dostal tým do tlaku. Střelou do brány Motoru akce ale nekončí. Obrana hostů zapracovala, ale jen za cenu icingu.

51:55

Dlouhá nahrávka Kacpera Maciase končí jako icing.

51:43

Halatův únik končí střelou bekhendem v náručí Lidáka. V té rychlosti nedokázal porubský útočník nic víc vymyslet.

51:17

Kříž clonil před brankou. Gól z toho ale není. Střela končí u gólmana.

3:6

Branky a nahrávky: 13. Vehovský (Koudelný), 28. Kovalčík (Lambert, Chovanec), 46. Hlaváč (Kac. Macias) – 34. Kašpar (Fousek, Kříž), 44. Petrásek (Fousek, Kříž), 45. Kašpar (Petrásek, Kříž), 53. Kašpar (Petrásek), 55. Petrásek (Kříž, Kašpar), 60. Dubský (Lidák)

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Drabčík) – Kac. Macias, Hlaváč, Černý, Borkovec, Michalčík – Krz. Macias, Halata, Stibor –Ślusarczyk, Koudelný, Vehovský – Lambert, Kovalčík, Chovanec – Stodůlka, Hradil

HC Motor České Budějovice: Lidák (Šebo) – Fousek, Dohnal, Cibulka, Hail, Placek, Hromada, Dvořák – Hála, Kříž, Lukeš, Kašpar, Braun, Petrásek, Kantor, Pitel, Kalčík, Vavřík, Dubský

Rozhodčí: Vaněk – Vengřín, Kořistka

01:31 CEM 2 Hromada, podrážení
12:26 POM 1:0 Vehovský (Koudelný)
14:03 POM 2 lavice, příliš mnoho hráčů, odpyká Koudelný
27:46 POM 2:0 Kovalčík (Lambert, Chovanec)
33:27 CEM 2:1 Kašpar (Fousek, Kříž)