11.12.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.73 3.94 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:29:07)
Tři hvězdy utkání
1. Fredrik Andersen (TOR) 38 zák., 97,4%
2. John Tavares (TOR) 2+1
3. Josh Leivo (VAN) 1+0
Toronto zvítězilo na ledě Vancouveru 4:1 zásluhou zejména dvou mužů. Brankáře Fredrika Andersena, který si připsal 38 zásahů, a kapitána Johna Tavarese, který dal dvě branky a přidal jednu asistenci. Není divu, že oba hvězdy jsou mezi největšími hvězdami zápasu.

59:53

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Kasperi Kapanen – 2 min., hrubost).

59:53

Ještě musel Andersen zasahovat proti průniku domácích před brankoviště. Po úspěšném zákroku se Kapanen pustil do Beagla.

59:01

Probíhá poslední minuta zápasu.

58:16

58:16 Zach HYMAN - 1:4

58:16

Toronto právě vstřelilo branku!
Canucks ve svém pásmu přišli o puk po zbytečně riskantní rozehrávce Millera a ZACH HYMAN, který puk zachytil, přidává pojistku k vedení Toronta. Bez asistence.

57:40

Domácí obětavě zastavili dvě střely Toronta a zaskočili za brankáře, který je na střídačce.

57:19

Pettersson vyrazil do útoku po levém křídle, svou střelu otřel o horní tyčku a poslal do ochranné sítě. Vancouver odvolal brankáře před vhazováním v útočném pásmu.

56:10

Utkání se pomalu blíží ke svému konci. Z náporu Canucks po inkasované brance nezbylo zhola nic.

54:58

54:58 John TAVARES - 1:3

54:58

Ledová sprcha pro aktivní Vancouver, který věřil ve vyrovnání. JOHN TAVARES se z pravého kruhu prosadil střelou zápěstím na vzdálenější tyč. Asistence: Justin Holl, Mitchell Marner.

54:08

Komerční pauza.

54:08

Pettersson z levé strany pálil pod horní tyč, Andersen ramenem vyrazil puk až do ochranné sítě.

53:30

Vancouver dál tlačí na soupeře. Toronto se nemůže dostat v posledních minutách pořádně do hry.

52:49

Třetí brejk Vancouveru v této třetině, třetí úspěšný zákrok Andersena! Bo Horvat se prodral až před brankoviště, pokusil se vystřelit k levé tyči, ale Andersen tam dostal svůj beton.

52:21

Canucks jsou znovu v útoku a snaží se o vyrovnání. Hra je přerušena. Komeční přestávka.

1:4

Branky a nahrávky: 52. Leivo (Horvat, Q. Hughes) – 22. Matthews (Tavares, Holl), 40. Tavares (Ceci, Marner), 55. Tavares (Holl, Marner), 59. Hyman

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Jo. Benn, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, Leivo – Roussel, Gaudette, Virtanen – Schaller, Beagle, Ferland.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly, Barrie, Muzzin, Holl, Dermott, Ceci – Åberg, Matthews, W. Nylander – Hyman, Tavares, Marner – I. Michejev, Kerfoot, Kapanen – Engvall, Spezza, Petan.

Rozhodčí: Chmielewski, St. Pierre – Driscoll, Berg

09:40 VAN 2 Roussel, nedovolené bránění
18:23 TOR 2 Marner, nedovolené bránění
21:45 TOR 0:1 Matthews (Tavares, Holl)
39:40 TOR 0:2 Tavares (Ceci, Marner)
46:04 VAN 2 Pearson, hákování