Tipsport: 2.09 3.92 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Kaše (ANA) 0+1, 3 střely, čas na ledě 17:52 (05:18:47)
Střely na branku – 24:33 (1:14, 10:9, 10:10 – 3:0)
Zblokované střely – 12:8
Vyhraná vhazování – 27:44
Trestné minuty – 11:15
Hity – 17:9
V samostatných nájezdech byli úspěšnější hokejisté Anaheimu, oba jejich exekutoři totiž uspěli, naopak Wild nepřekonali brankáře Gibsona ani jednou.

Domácí ale mohou být za bod docela rádi. Odehráli totiž mizernou první třetinu, po níž prohrávali 0:2 a navíc vystřelili jedinkrát na branku. Ani v úvodu druhé části to na nějaké zlepšení nevypadalo. Ve 28. minutě však hostující brankář Gibson propustil za svá záda nenápadnou střelu Ryana Hartmana a to Divočáky přeci jen nastartovalo. V úvodu třetí dvacetiminutovky dokonce přišlo vyrovnání, o které se postaral Ryan Donato.

V prodloužení mohli domácí obrat dokonat, jenže nevyužili přesilovku 4 na 3. V nájezdech pak byli přesnější Kačeři, brankáře Kähkönena totiž pokořili Rickard Rakell i Maxime Comtois.

Rickard RAKELL - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
Autorem vítězné branky je RICKARD RAKELL.

Maxime COMTOIS

2. série 0:2

A je rozhodnuto! Maxime Comtois si vychutnal Kähkönena precizní kličkou do bekhendu!

2. série 0:1

Fialovi puk ujel z hole a Gibson tak nemusel zasahovat.

1. série 0:1

Rickard Rakell přijel před Kähkönena z levé strany a po kličce do forhendu zavěsil!

1. série 0:0

Zach Parise jel jako první. Zkusil to mezi betony, Gibson je ale zaklapl.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:59

Gibson neudržel pod lapačkou puk a ten vydoloval Fiala. Po jeho přihrávce pálil z mezikruží Brodin, který trefil jen bránícího hráče. Ani prodloužení nerozhodne!

64:49

Kevin Fiala míchal s pukem v útočné třetině. Nakonec vypálil vedle hostující branky.

64:01

Je tu poslední minuta prodloužení.

63:15

Fiala zavezl puk do útočného pásma a našel Brada Hunta. Ten střílel z první do bránícího Getzlafa.

2:3

Branky a nahrávky: 28. Hartman (V. Rask, M. Foligno), 43. Donato (Parise, Fiala) – 4. Rakell (Silfverberg, Carrick), 11. Fowler (O. Kaše, Getzlaf), rozh. náj. Rakell