11.12.2019, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.76 4.19 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radek Faksa (DAL) 1+0, 1 střela, čas na ledě 16:27
Andrej Sekera (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:25
Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:40
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:52 (05:05:46)

1. Ben Bishop (DAL) 26 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Radek Faksa (DAL) 1+0
3. Mackenzie Blackwood (NJD) 33 zák., 2 góly, 94,3%
Statistiky: Střely na bránu: 35-26; Zablokované střely: 8-28; Vhazování: 67%-33%; Hity: 20-26; Přesilové hry: 0/5-0/3; Trestné minuty: 6-10.

Ben Bishop vychytal první shutout v letošní sezóně, celkem 32.

Ben Bishop přišel v posledním domácím zápase proti New Yorku Islanders o čisté konto, dnes ovšem znovu zamkl bránu na sto západů a proti hráčům New Jersey konečně vychytal první shutout v letošní sezóně NHL, který si za své výkony rozhodně zasloužil. Vítězný gól zápasu vstřelil Radek Faksa, který společně s Joem Pavelskim zaznamenal sedmý letošní gól. Konečný výsledek zápasu. Dallas Stars 2 New Jersey Devils 0.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:46

Sami Vatanen fauloval na modré obranné čáře Devils a rozhodčí ho poté vyloučili na dvě minuty za podrážení.

58:14

Hra byla přerušena a hlavní trenér New Jersey Alain Nasreddine si vyžádal oddechový čas.

57:23

Mackenzie Blackwood vyrazil na střídačku a Devils nyní zkouší snížit při hře bez brankáře!

56:14

Devils zasypali bránu Dallasu třemi střelami, z nichž první dvě zastavil Ben Bishop a třetí od modré čáry byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra byla přerušena.

55:18

Blake Comeau už je zpět na ledě a Ben Bishop zmrazil nahození Devils pod lapačkou. Reklamní přestávka.

54:06

Ben Bishop předvedl v rychlém sledu dva skvělé zákroky, když nejprve zasáhl proti ráně Taylora Halla z bodu pravého kruhu a poté i dorážce!

53:29

Sami Vatanena na pravém křídle vystřelil od modré čáry a puk skončil v lapačce brankáře Bena Bishopa.

53:09

Domácí Blake Comeau nyní usedl na trestnou lavici, na kterou ho rozhodčí vykázali na dvě minuty za hákování.

52:58

Miro Heiskanen vystřelil ihned po vhazování na vrcholu pravého kruhu a brankář Devils zasáhl pravým betonem.

52:54

Alexandr Radulov vypálil v závěru přesilové hry z ostrého úhlu a Mackenzie Blackwood puk zachytil.

52:29

Corey Perry vypálil na bodu pravého kruhu a jeho prudká střela minula přední pravý horní roh brány.