1. Juuse Saros (NSH) 24 zák., 1 gól, 96,0%
Střely na branku: 32 – 25 (11:6, 2:10, 19:9)
Trestné minuty: 33 – 39
Využité přesilové hry: 1/7 – 0/4
Vyhraná vhazování: 62% – 38%
Bodyčky: 7 – 21.
Je dobojováno! Nesmírně důležité měření sil mezi dvěma týmy ze spodní poloviny Západní konference končí vítězstvím Nashvillu! Domácí tým to dnes měl jako na houpačce. V úvodu zápasu měl herně navrch, v hodně nervózní druhé třetině vystřelil pouze dvakrát a v té třetí naopak zasypal Sarose bezmála dvacítkou střel. Diváci si museli počkat na první gól až do pětačtyřicáté minuty, kdy skvělý Granlundův pas zužitkoval Bonino. Goodrow poté nedal trestné střílení a Johansen díky faulu Burnse pro změnu zvýšil na 2:0 pro Predators. Kaliforňané se v závěru nevzdali, pár vteřin po odvolání Jonese snížil Meier, ovšem místo vyrovnání přišel už jenom Järnkrokův gól do prázdné branky.

59:18

59:18 Calle JÄRNKROK - 3:1

59:18

Nashville právě vstřelil branku!
Žádné prodloužení se dnes v Tennessee konat nebude! Ellisův neúspěšný pokus z vlastní poloviny znovu skončil zakázaným uvolněním. Důležité buly každopádně vyhrál Johansen a po dobré práci Forsberga ve středním pásmu dopravil kotouč do nehlídané klece CALLE JÄRNKROK. Asistence: Filip Forsberg, Roman Josi.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:59

Mattias Ekholm vyjel s pukem na červenou čáru. Sissons se vzápětí dostal do ofsajdu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:21

Krátce po buly odjel Jones zpět na střídačku. Prázdnou branku se z obranného pásma snažil trefit Ekholm, jenže místo gólu způsobil icing.

58:02

58:02 Timo MEIER - 2:1

58:02

San Jose právě vstřelilo branku!
Sharks během reklamní pauzy domluvili hru bez gólmana a během několika vteřin svou power-play proměnili ve snižující gól! Erik Karlsson roztáhl hru k pravému mantinelu na Labanca, jehož střelu u vzdálenější tyče dorážel Tomáš Hertl, ovšem puk dostrkal za brankovou čáru až vedle stojící TIMO MEIER. Asistence: Tomáš Hertl, Kevin Labanc.

57:53

Po nahození Ferrara se po puku baseballovým způsobem sápal Marleau, ovšem Saros opět skvěle zasáhl lapačkou.

57:20

Žraloci potřebovali vystřídat a nahozením ze středního pásma na malou chvíli odevzdali puk domácím.

56:28

Sörensen přihrávkou za sebe našel jenom Johansena. Domácí se ale nedostali s pukem do bezpečí a musí stále bránit.

55:34

55:28

Znovu v akci Erik Karlsson, který nabil na střelu Burnsovi. Proti však byl Ellis, který ji srazil až do ochranné sítě.

55:04

Další potlesk na otevřené scéně pro Sarose, který vyrážečkou zneškodnil střelu Erika Karlssona přes bránícího Fabbra.

3:1

Branky a nahrávky: 45. Bonino (Mikael Granlund, C. Smith), 53. Johansen (Ellis, Järnkrok), 60. Järnkrok (F. Forsberg, Josi) – 59. Meier (Hertl, Labanc)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Irwin, Hamhuis – Järnkrok, Johansen, F. Forsberg – Duchene, Turris, Carr – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Sissons, Mikael Granlund.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Heed, Ferraro – Goodrow, Couture (C), E. Kane – Labanc, Hertl (A), Meier – Marleau, J. Thornton, Sörensen – M. Karlsson, Gambrell, Gregor.

Rozhodčí: MacDougall, Kozari – Barton, Amell

Diváci: 17 160

00:47 SJS 2 Goodrow, sekání
08:05 SJS 2+2 Ferraro, vysoká hůl
12:51 NSH 2 F. Forsberg, nedovolené bránění