3:0

konec (0:0, 0:0, 3:0)

06.12.2019, 18:30 • Nevoga aréna • 25. kolo • Jaroslav Hejlek

Tipsport: 2.19 4.38 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je rozhodnuto. Zápas mezi sousedy v tabulce končí vítězně pro Orli Znojmo! Připisují si tak důležité 3 body do tabulky. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, ale po teči Svobody, přesilové brance Flicka a brance do prázdné od McRae jsou šťastnější domácí. Teemu Lassila si připisuje první nulu v sezóně.
Střely na branku v zápase: 41:21 pro Znojmo.
Přeji krásný zbytek večera! (20:50:13)

59:56

Orli právě vstřelili branku!

3:0. Do prázdné branky střílí branku PHILIP MCRAE, když mu namazal obránce Villachu. Bez asistence.
Dnešní utkání sleduje 2542 diváků.

59:19

Orli zkusili vystřelit ze svého pásma do branky, ale střela míří mimo. Píská se zakázané uvolnění.

58:58

Znojmo mohlo poslat puk do prázdné branky, ale obránce hostů střelu zblokoval.

57:33

Villach hraje bez brankáře!

57:30

Je to 2:0! Orli využívají přesilovou hru! Z pravé strany od mantinelu přihrál přesnou přihrávku McRae, tou našel ROBERTA FLICKA. Flick si zpracoval kotouč, dal si ho na bekhend a tím překonává Maxwella. Asistence: Philip McRae, Aleš Sova.

57:02

Znojmo bude mít možnost v přesilové hře definitivně rozhodnout zápas. Villach se osvobozuje.

56:49

Oddechový čas pro domácí.

56:49

Vyloučení v týmu EC PANACEO VSV (Martin Ulmer – 2 min., sekání).

55:58

Obrovská šance Villachu! Do samostatného úniku se dostal Ulmer, který si udělal rychlou kličku do prava, ale Lassila jeho úmysl přečetl a připisuje si důležitý zákrok!

54:51

Villach kličkuje za brankou Lassily, ale z této motanice nic není. Naopak do útoku jde Znojmo.

53:49

Luciani našel před brankou volného Svobodu, který ale Maxwella nepřekonává. Velká šance Orlů!

52:48

Zakázané uvolnění hostů. Vhazování vyhrávají domácí, ale o puk krátce po něm přicházejí.

Branka platí!!!

Rozhodčí kontrolují na videu, jestli branka bude platit!

51:12

Znojmo jde do vedení! Nahození od modré čáry končí za zády Maxwella. Od mantinelu přihrával Luciani na Sovu, který našel TOMÁŠE SVOBODU a ten před brankou tečuje puk a střílí první branku v zápase! Asistence: Aleš Sova, Anthony Luciani.

50:57

Hosté v plném počtu. Villach také přečkal své oslabení.

50:25

Orli jsou znovu v útočném pásmu a znovu kombinují.

49:59

Hosté se osvobozují vyhozením puku až k Lassilovi.

49:18

Je tu také první přesilovka pro Orli Znojmo. Ti se drží v útočném pásmu a hledají vhodnou příležitost ke střele.

48:57

Vyloučení v týmu EC PANACEO VSV (Brodie Reid – 2 min., vysoká hůl).

48:31

Situace se opakuje, znovu se píská zakázané uvolnění. Znojmo vyhrává buly a drží se na krátkou dobu v útočném pásmu.

47:59

Orli bojují o puk za hostující brankou, ten vybojovali hosté, ale poté míří pouze na zakázané uvolnění.

47:21

Villachu se nepodařilo dostat do útočného pásma, jelikož jejich přihrávka byla moc dlouhá a tu sbírá u mantinelu Flick.

46:18

Následuje komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat po levici Maxwella, který pro jistotu zakryl puk lapačkou.

45:39

Chyba v obraně Znojma nebyla postrestána, jeden z hráču Orlů namazal na hůl hostům.

44:18

Svoboda posílá puk pouze za branku Maxwell, kde ho i sám sbírá a posouvá na své spoluhráče.

43:25

Tansey hledal před brankou Flicka, ale našel pouze hráče Villachu.

41:31

Hra už plyne dále a Znojmo se dopouští zakázaného uvolnění.

40:52

Brána je po akci Znojma vysazena z kolíků a doputovala až k zadnímu mantinelu. Maxwell přesto udržel puk v lapačce a bude tak vhazovat po jeho pravici.

40:19

Buly vyhrávají domácí a ženou se dopředu.

40:01

Máme tu konec druhé třetiny. Hra v druhé třetině byla velmi podobná té první, ale na šance to bylo již mírnější. V části hry se objevily nepřesnosti z obou stran, které ani jeden z týmů nedokázal zužitkovat.
Střely na branku v druhé třetině: 11 – 6 pro Znojmo.

Třetí třetina začne zhruba v 20:03.

40:00

39:33

Po menší chybě domácích se dostal k puku Fraser a v plné rychlosti projel obranou Znojma. Do zakončení se dostal, ale pouze vystřelil do hrudi domácího brankáře.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:40

Zakázané uvolnění hostů.

38:08

Rozhodčí píská přihrávku rukou pro znojemské hráče a přesouvá tak hru do středního pásma.

37:34

Po pravé straně se dostal ke střele hráč hostů, ale z jeho střelou si Lassila bez problémů poradil.

35:40

Po krátké přestávce se pokračuje vhazováním na levé straně Maxwellovy branky. Buly vyhrálo Znojmo, ale poté se vyhnalo ven z pásma.

34:38

Zakázané uvolnění Villachu.

33:25

Domácí v plném počtu. Oslabení Znojma proběhlo bez větších potíží.

32:49

Villach se drží v útočném pásmu a kombinuje. Avšak ke střele se dostal pouze jednou a pak se Znojmo znovu osvobozuje.

32:00

Je tu vůbec první vyloučení v zápase, v oslabení si Orli zatím vedou dobře a puk podruhé vyhazují pryč ze své třetiny.

31:25

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Patrik Novák – 2 min., nedovolené bránění).

30:12

Hra je nyní spojena nepřesnostmi obou týmů, ale nyní jsou Orli v útočném pásmu a kombinují.

29:31

Tansey vyčkává za svou branku na rozehrávku svým spoluhráčům.

28:43

Fraser si obkroužil branku, poté se dostal do zakončení, ale jeho střela končí pouze na hrudi Lassily.

26:58

Puk si oba týmy vyměnily a nyní je na řadě Villach ze svým útokem.

25:33

Lahodovu střelu Lassila vyrazil pouze před sebe, ale naštěstí pro Znojmo se k puku nikdo z hostů nedostal.

24:44

Villachu přihrávka na modrou odskočila a puk vyjel ven z útočné třetiny.

23:36

Berisha dostal puk do jízdy, prokličkoval se do zakončení, ale v té chvíli ho o puk obrali obránci hostů.

22:50

Pollastrone byl již v útočném pásmu, ale puk jen posunul dále a jel střídat. K puku se tak snadno dostávají Orli.

21:39

Do přečíslení dva na jednoho se dostal Villach, ale v poslední chvíli šanci zabránil znojemský obránce.

20:59

Maxwell střelu Svobody vyráží do ochranné sítě. Vhazuje se po jeho pravici a toto buly vyhrávají Orli ze Znojma.

20:20

K puku se po vhazování dostávají hosté.

20:01

Máme tu konec první třetiny. Ta byla velmi vyrovnaná a předvedla slušný hokej na horu dolů. Villach se však do větších šancí nedostal, ale Znojmo mělo rovnou dvě a to po únicích Flicka a Berishy. Skóre avšak zůstává 0:0.
Střely na branku v první třetině: 11 – 9 pro Znojmo.

Druhá třetina začne přibližně v 19:14.

20:00

19:37

Lassilovi vypadl puk po střele hráče Villachu, ale poté se pro něj v leže natáhl a přikryl jej lapačkou.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40

Aaron Berisha se hnal sám na Maxwella, ale v zakončení trefil pouze jeho hrudník. Do branky tak puk nedostal, ale hostujícího brankáře po srážce ano.

18:19

Wolf získal puk na modré čáře a vydal se dopředu. Tam však v početní převaze Orlů selhal.

17:36

Tečí se prezentoval Rob Flick, který stál před brankou, ale k následné dorážce se nikdo ze znojemských hráčů nedostal.

16:37

15:59

Na vhazování byli úspěšnější domácí Orli, jenže ani to jim nepomohlo a puk jim ujíždí z útočné třetiny.

15:49

Maxwell střelu levého kruhu kryje do své výstroje. Po komerční přestávce se tak bude vhazovat před jeho brankou.

14:32

Flick se nedohodl s Lucianim a jeho přihrávku ve středním pásmu nezachytl. K puku se tak dostávají hosté.

13:48

Pollastrone vyzkoušel pozornost Lassily z velkého úhlu. Ten puk vyráží pravým ramenem.

12:40

Puk na modré čáře Berisha nedokázal zpracovat, ani se ho nedotkl. Rozhodčí tak píská zakázané uvolnění.

11:57

Domácím se nyní nepodařilo vyhodit puk, tak může Villach pokračovat v kombinaci v útočném pásmu.

10:33

Orli střídají a čekají na pohyb útočníků. Po rychlé přihrávce se dostali do útočného pásma, z něj jsou avšak rychle vyhnáni.

09:36

Tansey si objel branku, vyjel si až na kruh a hledal své spoluhráče na přihrávku. Ty ale nenašel a puk skončil pouze na holi soupeře.

08:58

Po krátké pauze se pokračuje vhazováním v útočném pásmu Orlů.

07:53

McRae to nyní udělal hezky! Jel s pukem za branku, zpětnou přihrávkou ho přenechal Novákovi, který však prostřelit Maxwella nedokázal.

06:40

Beránek dostal puk na hranici brankové čáry, tam viděl skulinku u tyče Maxwella, tak ho zkusil překvapit střelou. Ten však inkasování nedopustil.

05:45

Do slibné šance se dostal po přihrávce Reid, tomu střela vůbec nesedla a končí jen na zadním mantinelu.

04:52

Villach rozjíždí svůj útok až od svého brankáře, ale ten byl zastaven a tak kombinují pouze ve svém pásmu.

04:12

Mrázek poslal na pravé straně Bartoše do zakončení, ten ale bekhendovou kličkou trefuje pouze hruď brankáře hostů.

03:15

Rob Flick se dostal do úniku, kde se prokličkoval až k Maxwellovi, ale toho kličkou do levé strany nedokázal překonat. Puk tak končí pouze mimo branku.

02:41

Villach se držel v útočné třetině, ale znojemští hráči puk vyhazují.

01:59

Zblokovaná střela Bowlese končí v ochranné síti a vhazuje se tak po levici Maxwella. Po vhazování přišla od Tanseyho střela, ta byla ale prvním hráčem hostů znovu zblokována.

01:23

Ulmer vyslal na Lassilu střelu, ten ji jen vyrazil před sebe a z následné dorážky puk chytá ze vzduchu do lapačky.

00:18

Úvodní vhazování vyhrávají hráči domácích. Sedlák posílá puk do útočného pásma, kde si ho vybojovali pro sebe hosté.

00:01

Hráči jsou na ledové ploše.

EC PANACEO VSV: Maxwell (Sprachmann) – Schmidt, Fraser, Wolf, Bibic, Bacher, Schlacher – Pollastrone, Bjorkstrand, Reid – Karlsson, Lahti, Lahoda – Poyhonen, Collins, Ulmer – Wappis, Maxa, Spannring

Rozhodčí: Hejduk, Piragic – Nothegger, Rampír.
ORLI ZNOJMO

Pozice v tabulce: 7. místo (33 bodů)

Forma: P, P, V, V, V

Znojemští Orli mají tři výhry v řadě. Naposled se představili na ledě lídra tabulky, a to rakouského Salzburgu. Znojmo do zápasu vstupovalo v roli outsidera. Zhruba v polovině první třetiny se domácí dostali do vedení 1:0, to byla také jejich první a poslední branka v zápase. Minutu a 57 vteřin před koncem se také prosadili Orli, konkrétně Rob Flick, který vyrovnal na 1:1. Ve druhé třetině se prvně prosadil David Bartoš, poté využil přesilovku Anthony Luciani a zvýšil vedení pro Znojmo na 3:1. V třetí třetině branka padla až do prázdné branky, když se domácí ze Salzburgu snažili ze zápasem něco ještě udělat. To se jim však nepovedlo a o tuhle poslední branku v zápase se postaral Tomáš Svoboda. Orli tak z horké půdy vezou cenné tři body a přiblížili se elitní pětce. Nejproduktivnějším hráčem Znojma je stále Anthony Luciani, který se dělí o první místo celkového bodování soutěže! Připsal si již 32 bodů, za 11 branek a 21 asistencí.
EC PANACEO VSV

Pozice v tabulce: 6. místo (36 bodů)

Forma: V, V, P, P, V

Orli z Villachu se v posledním zápase představili doma proti Žralokům z Innsbrucku. Villach byl v tomto zápase velkým favoritem, jelikož Innsbruck se v poslední době trápí a nemůže navázat na lepší výkony. Průběh zápasu tomu také napovídal, jelikož domácí po první třetině vedli 2:0. V druhé třetině se prosadili jednou také hosté, ale zároveň i domácí, takže stav byl stále o dvě branky (3:1). Ve třetí třetině Orli zvýšili už náskok na 4:1, ale hosté se nevzdali a během necelých dvou minut zápas ještě zdramatizovali a snížili na rozdíl jediné branky, tedy na 4:3. Tento výsledek je také tím konečným. Nejproduktivnějším hráčem Villachu je švédský 23-letý Anton Karlsson, který má na svém kontě 25 bodů za 14 branek a 11 asistencí.
V pátečním 25. kole se na domácím ledě utkají Orli Znojmo a jejich soupeřem bude EC PANACEO VSV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

3:0

Branky a nahrávky: 52. Svoboda (Sova, Luciani), 58. Flick (McRae, Sova), 60. McRae

HC LERAM Orli Znojmo: Lassila (Groh) – Tansey, Sedlák, Sova, Mikliš, Bořuta, Stehlík, Jonáš – Luciani, Flick, Svoboda – Beránek, Bartoš, Mrázek – Novák, Bowles, McRae – Oščádal, Češík, Berisha

EC Villach SV: Maxwell (Sprachmann) – Schmidt, Fraser, Wolf, Bibic, Bacher, Schlacher – Pollastrone, Bjorkstrand, Reid – Karlsson, Lahti, Lahoda – Poyhonen, Collins, Ulmer – Wappis, Maxa, Spannring

Rozhodčí: Hejduk, Piragic – Nothegger, Rampír