3:4

konec (0:2, 2:2, 1:0)

06.12.2019, 17:30 • Stez Aréna • 25. kolo • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 2.0 4.6 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Boj do poslednej sekundy sa vyrovnaním neskončil. Súper výsledok nepotvrdil strelou do prázdnej brány. Tri body si však odnášajú. Domáci ukázali srdce a obetavosť. Zbabraná prvá tretina však rozhodla. Ja sa s Vami lúčim s konštatovaním výsledku 3:4. Prajem pekný víkend a ďakujem za pozornosť. (19:54:26)

59:26

Avo skočil rybičku a udržal pásmo.

58:48

Chovan mohol vyrovnať, trafil len tyčku.

57:49

Domáci hrajú vabang aj z obrancami v útoku. Dve minútydo konca tretiny. Šimo už opustil svoju bránu.

57:44

Ofsajd Spišiakov, ponáhľajú sa až moc.

57:28

Hostia sa dostávajú pod tlak a diváci chcú vyrovnanie.

56:59

Vartovník krásne vykľučkoval pomedzi dvojicu obrancov a pred bránou nastala Trma Vrma

56:44

Ofsajd domácich, hostia mali šancu viesť znova o dva góly.

55:32

Spišská Nová Ves dala gól!
Krásny protiútok z prihrávkami na jeden dotyk. Zníženie zaznamenal FINDURA
Asistencia: Knižka, Hamráček

55:14

Toto smrdelo ofsajdom hostí, hrá sa ďalej.

54:41

Kever to skúsil. Neuspel.

53:54

Striedanie počas hry a táto medzi hra vyhovuje Skaličanom

53:03

Domáci sú v pásme, vyslali zopár hrozivých koncoviek, no gól to zatiaľ neprinieslo.