Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK Detva

3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0)

06.12.2019, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 29. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.43 5.0 5.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V prostrednej tretine sme videli jeden presný zásah. Na konečných 3:0 pre Poprad upravil z trestného strieľania Svitana v 47. minúte. Zápas domáci ovládli najmä v druhej tretine a predĺžili svoju víťaznú šnúru už na šesť duelov po sebe. (20:17:09)

59:40

Hostia síce majú puk na hokejkách, no rozhodne sa už dopredu ani netlačia.

59:12

Handlovský naskočil na ľad z trestnej lavice a ihneď sa zapojil do ofenzívy. Napokon spolupráca kamzíkom nevyšla, videli sme nepresnú prihrávku.

58:48

Preisinger získal puk na svoju hokejku a bezpečne opäť oslobodil svoj tím vyhodením puku.

58:05

Strela Gachulinca od modrej čiary bola síce tvrdá, no bola zablokovaná a domáci potom dokázali bezpečne vyhodiť puk.

57:45

Detva musela novú akciu rozbiehať spoza Petríka a napokon sa jej podarilo získať útočné pásmo a rozprúdiť kolotoč.

57:04

Presilovku opäť budú hrať hokejisti Detvy. Lukáš Handlovský dostáva dve minúty za podrazenie.

56:03

Šišovský dával krížnu prihrávku pred bránu na hokejku Fekiača, no tomu sa z prvej strieľať nepodarilo a následne domáci aj pomocou chyby hostí dostali puk aspoň do stredného pásma.

55:30

Detva už hrá v plnom počte a začína sa presilová hra o dvoch korčuliarov.

55:14

Preisinger napádal rozohrávku Frederika Fekiača a podarilo sa mu nazbierať zopár cenných sekúnd.

54:37

A bude z toho detvianska presilovka štyroch proti trom. Lukáš Handovský dostáva dve minúty za hákovanie.
Dnešné stretnutie sleduje 1 294 divákov.

54:11

Tak napokon už je známe, prečo sa hra presúva pred Vošvrdu. Patrik Svitana obral svoj tím o presilovku, dostáva dve minúty za hákovanie.

54:11

Detvania dokázali nazbierať hodne cenných sekúnd. Vošvrda bol donútený prikryť puk a vhadzuje sa v obrannom pásme Popradu.

53:26

Poprad získava presilovú hru. Detva dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

53:25

Zagrapan s Bjalončík sa dostávali do zaujímavej príležitosti, no napokon im to prekazili čiaroví rozhodcovia, ktorí pískali ofsajd.