4:5

po prodl. (1:2, 1:2, 2:0 - 0:1)

06.12.2019, 16:45 • ŠKOENERGO aréna • 3. kolo • Adéla Kvapilová

Přeji hezký zbytek dne a příště napočtenou! (18:57:39)
Utkání nakonec rozhodlo prodloužení. Po vyloučení Křepelky hosté využívají přesilové hry a střelou do šibenice si odvážejí z Mladé Boleslavi dva body.

63:53

Havířov právě vstřelil branku!
Havířov ukončuje utkání střelou z dálky do šibenice . Autorem branky je PETR KUBÍČEK. Asistence: Antonín Zmarzlák a Jan Moškoř.

63:46

Moškoř zkouší Šatného.

63:29

Oddechový čas pro hosty.

63:29

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Křepelka – 2 min., sekání).

63:27

Přihrávka Bechera se ocitla před bránou.

62:54

Rychlý průnik Bechera a následná přihrávka ma Vojvuka, ten však mířil přesně na gólmana.

62:17

Jasečko přichází o kotouč, ale Havířovští zaváhaní nevyužili.

61:45

Hruška na puku, objíždí hosty a násleně střílí.

61:31

Dnešní utkání sleduje 87 diváků.

60:53

Od modré střílel Bárta, avšak Šatný připraven.

60:20

Domácí krouží v útočném pásmu, ale o kotouč přicházejí.

60:01

Třetí třetina přinesla zajímavou podívanou. Aktivnější Havířov se nedokázal prosadit. Za to domácí Bruslaři nejprve střelou Poláka snížili a v 60. minutě po spolupráci Křepelky a Jasečka vyrovnal Hruška. Zápas se dostává do prodloužení.

60:00

59:48

Hosté ještě zahrozili, ale zápas se posune do prodloužení.

59:36

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácím risk vyšel, vyrovnávají stav na 4:4. Autorem branky je JAKUB HRUŠKA. Asistence: Sebastian Jasečko a Karel Křepelka.

4:5

Branky a nahrávky: 5. Křepelka (Haas), 23. Jasečko (Král, Polák), 55. Polák (Král), 60. Hruška (Jasečko, Křepelka) – 1. Moškoř (Puzoň, Zmarzlák), 3. Kremnický (Bárta, Kubíček), 35. Moškoř (Becher, Belan), 36. Kubík (Kremnický, Kubíček), 64. Kubíček (Zmarzlák, Moškoř)

BK Mladá Boleslav: Šatný (Král J.) – Moravec, Sypecký, Křepelka, Vochvest, Jasečko, Rajgl, Hrouda – Peca, Pavlík, Hasman, Polák, Hruška, Král P., Haas, Strnádek, Plíšek.

AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Kremnický, Kubíček P. Kubíček R., Puzoň, Zmarzlák – Pavlačka, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Kusak, Bárta, Vojvuvka, Belan.

Rozhodčí: Mareš – Grundler, Raška.