06.12.2019, 19:00 • MSH Mladá Boleslav • 15. kolo • Marek Baloun (@BalounMarek)

Tipsport: 1.05 12.0 13.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku po třetinách: 10:3, 13:2, 8:10
Zásahy brankářů: Petr Musil 14, Filip Kuhn 21 (21:08:03)
Nejlepší hráči utkání:

Technology Florbal MB: Jiří Curney (4+0, první a poslední gól zápasu)
FBŠ Hummel Hattrick Brno: Matěj Hronek (1+0, jediný gól Brna v utkání)
Mladá Boleslav nakonec rozstřílela Brno 10:1 a opět si upevňuje svou vedoucí pozici! První třetina byla naprosto jednostranná a už z ní pochází vítězný gól, který si připisuje Mikuláš Komárek. Do druhého dějství sice Brno nastoupilo mnohem aktivněji, Technologové se ale nezalekli a přidali hned tři další branky. Hosté měli ještě jednu pasáž nátlaku, když se Matěji Hronkovi podařilo vsítit jedinou branku Moravanů. Jiří Curney ale hattrickem z trestného střílení zavelel k definitivní dekapitaci soupeře a Boleslav do 60. minuty nacpala hned tři branky v rozmezí sedmadvaceti vteřin.

Střely ve třetí třetině: 8:10.

59:52

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Když jsem psal, že to není zdaleka vše, tak jsem nečekal, že Mladá Boleslav do oněch devatenácti sekund nacpe ještě jednu branku, ale je tomu tak! JIŘÍ CURNEY se protáhl po pravé straně a bekhendem na zadní tyč zaokrouhluje domácí nášup na celou desítku! Asistence: Jan Natov.

59:41

A to není zdaleka vše! Petr Krzyžanek posunul míček po mantinelu na TOMÁŠE CHROUSTA, který z úhlu zaskočil Kuhna. Tomu balónek propadl mezi nohama a jen tak tak se dokutálel za čáru! Asistence: Petr Krzyžanek.

59:25

Ani půlminuty do konce zápasu nenechá Boleslav bez oslav branky! Mikuláš Komárek na hraně brankoviště předvedl krásnou práci s hokejkou a následně míček prostrčil na JAKUBA GRUBERA, který už měl volnou klec! Asistence: Mikuláš Komárek.

57:39

Matěj Hronek se v rohu potkal se Suchánkem. Nejprve vše ustál, při přihrávce byl ale opět zfaulován a tentokrát skončil na palubovce.

57:11

A Petr Musil se tak stále musí držet v pozoru. Dominik Dvořák to zkusil a gólman posílá míček do zámezí.

56:39

Na Boleslavi je znát, že už toho má dost a vyhlíží konec a oslavy dalších tří bodů. Brno je ale stále aktivní.

55:05

Luděk Ondráček se nadvakrát dostal k zakončení, Musil si ale prostor u pravé tyče pohlídal.

54:02

Brno je od své zatím jediné branky pěkně nastartované a dělá Boleslavi problémy. Ta si s tím sice moc hlavu nedělá, přesto ale čím dál častěji běhá od brány k bráně.

52:58

Další zákrok Petra Musila. Tentokrát si na něj nepřišel Vít Máček.

52:30

Tadeáš Chroust se zkusil dostat ťukecem do gólové příležitosti. Jeho střela ale šla po kontaktu s hokejkou Vlacha hodně vysoko nad branku.

51:49

Daniel Šebek nezpracoval žabku od Suchánka a Brno tak má další pokus na to skórovat.

51:38

Brno se dlouho drželo na míčku, iniciativu ale ve střelu nepřetavilo.

50:13

Na druhé straně si připisuje zákrok Kuhn na úkor Šlechty.

49:37

Lukáš Vlach se dostal ke střele, Musil ale přesně věděl, co musí udělat, aby míček zastavil.

48:28

A JIŘÍ CURNEY si svým klasickým stažením do bekhendu a ránou k levé tyči kompletuje hattrick, který má v jeho kariéře pořadové číslo 46!

48:28

Uvidíme trestné střílení! Provede ho kdo jiný, než Jiří Curney.

48:06

Jan Natov získal balónek a předal ho Korychovi. Ten měl před sebou prázdnou klec, ale do dráhy se vložil Filip Horák.

46:34

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
MATĚJ HRONEK se ale nevzdal a slaví první branku Brna! Míček, který Petr Musil vyrazil, šel do rohu, kde ho po dlouhém zápolení nakonec vybojoval Luděk Ondráček. Brněnský forward ho poté poslal před branku, kde až ironicky opět stál právě Hronek, který vystihl pěkně malý prostor nad hlavou Musila a trefil víko branky! Asistence: Luděk Ondráček.

46:23

Petr Musil tu a tam má nějakou práci. Teď musel vyrazit Hronkův pokus.

43:23

Fuchsova rána proskákala kolem pravé tyče.

43:08

Na Grubera se vrhli hned dva hráči Brna, ten ale atak ustál a ještě získal pro tým volný úder.
Dnešní utkání sleduje 369 diváků.

41:00

A po minutě hry tu máme šestou branku! Celá boleslavská lajna předvedla krásnou souhru, kterou po pěkné přihrávce po lajně přetavil Daniel Šebek k přesnému nahození na teč MARTINU TOKOŠOVI, který zůstal nehlídaný u levé Kuhnovo tyče a gólman mu nechal prázdný prostor! Asistence: Daniel Šebek.

40:11

Marek Fuchs to zkusil z poloviny hřiště, míček ale k brance nedoletěl.

40:01

Buly opět pro Boleslav.

40:01

Jdeme na třetinu číslo tři!
Do druhé třetiny nastoupilo Brno sice aktivněji, Boleslav se ale nenechala zatlačit a zapsala si hned tři branky. Nejprve se trefil z dorážky Jakub Bína, následoval ho dělovkou z první Jiří Curney a jako poslední se zatím trefil z otočky Patrik Suchánek. Brnu se nepodařilo využít ani zatím jediné vyloučení, nejblíž brance byl David Sládeček, který trefil tyčku.

Střely ve druhé třetině: 13:2

40:00

39:01

Minuta do konce třetiny!

38:23

Tadeáš Chroust zamířil Kuhnovi mezi nohy. Míček tudy sice prošel, ale skončil pod gólmanem.

36:46

A v Boleslavi odbíjí pátá! Filip Zakonov na půlicím puntíku bekhendem našel na ose brankoviště PATRIKA SUCHÁNKA, který se jen otočil čelem k brance a jeho střela přesně zamířila k pravé tyči! Asistence: Filip Zakonov.

35:06

A Petr Krzyžánek si šel za další asistencí. Tadeáš Chroust ale míček usměrnil mimo.

33:50

Čtvrtá branka domácích! Petr Krzyžanek vybojoval v pravém rohu Musila míček a nikým neatakován doběhl po křídle až na druhou polovinu. Tam naznačil úmysl proniknout do středu, místo toho ale nahrál bekhendem na opět volného JIŘÍHO CURNEYHO, který od pravého mantinelu a z první trefil zadní růžek Kuhnovy klece! Asistence: Petr Krzyžanek.

33:32

Za mantinelem v pravém Kuhnovo rohu zůstal ležet Luděk Ondráček. Toho tam sice čistě, ale ošklivě poslal Martin Tokoš.

33:23

33:01

Brno se snaží nějak využít přesilovku. Střely ale na branku příliš nemíří.

32:31

Daniel Šebek se dostal do brejku, před brankou ale postup zastavil a radši šetřil čas.

31:44

Jalového rána netrefila branku.

31:23

Máme tu první vyloučení zápasu. Patrik Suchánek zaklínil svou hokejku mezi nohy soupeře, který se svým rozkrokem div nenabodl na špičku a následně upadl. Boleslavský hráč si tak jde na dvě minuty sednout za hrubost.

31:16

Tomáš Chroust vystihl brněnskou rozehrávku, nic z toho ale nevzniklo.

30:49

Hra je hrozně trhaná a plná faulů a prohřešků.

30:26

Boleslav kombinuje na své půlce.

30:00

Suchánek napálil jen Jonáše Kůru.

29:21

Jan Natov našel zpoza branky Curneyho, ten ale vypálil mimo brankový prostor.

27:24

Jenomže je to opět Boleslav, kdo dává gól! Jakub Gruber vypálil z poloviny hřiště, což sice Kuhn vyrazil, odražený míček si ale našel JAKUB BÍNA a doklepl ho do sítě! Asistence: Jakub Gruber.

26:53

Od půlicí čáry trefil Sládeček tyčku!

26:32

Brno do druhé třetiny vlétlo mnohem aktivněji. Je to sice stále spíše jednostranné, to spíše je ale klíčové slovo.

25:52

Střelu Procházky zblokoval Tokoš.

25:10

Jonáš Kůra našel před brankou Luďka Ondráčka, ten si ale na Musila nepřišel.

24:44

Sebastián Šlechta trefil jen Kuhna.

23:35

Napřáhnutí Krzyžánka trefilo jen vzduch. Míček totiž zůstal pod čepelí na zemi.

22:55

Brno se s protiútokem dostalo jen kousek za půlku, než bylo odebráno o míček.

22:14

Daniel Šebek trochu zaspal a přihrávku na něj tak musel přetavit ve střelu z první, která ale šla mimo.

22:00

Jenomže je to opět Filip Kuhn, koho trefují míčky.

21:26

Martin Tokoš neprošel v rohu přes Medka a míček mají hosté.

20:52

Jakub Bína se nabízel před brankou, přihrávka zpoza klece ale na něj neprošla.

20:22

Domácí je ale připravili o míček a kombinují směrem ke Kuhnovi.

20:01

Buly vyhráli hosté a hned to zkusili na Musila.

20:01

Jdeme na druhou třetinu!
Skončila úvodní třetina a nutno říct, že to byla jasně domácí třetina. Technologové prakticky nepustili Brno ke slovu a hned v úvodu jim v rozmezí devětadvaceti sekund napálili dvě branky. Pokračovat budeme za deset minut.

Střely v 1. třetině: 10:3.

20:00

19:44

Střelu Höffera zblokovala obrana.

19:01

17:41

Jan Natov byl v parádní pozici, branku ale zdaleka minul.

17:26

Opět je u míčku Boleslav. Gruber ale pálil mimo.

16:38

Jan Grábl krásnou křižnou přihrávkou zamířil na Martina Nagyho. Tomu ale míček přeskočil čepel.

16:26

Po faulu na jednoho z Chroustů zkusil štěstí Filip Zakonov. Kuhn opět připraven.

16:03

Filip Kuhn si v rychlém sledu připsal dva důležité zákroky. Nejprve vychytal Grubera, následně vystihl Tokošovu kličku do bekhendu.

14:35

Jiří Curney se pokusil oplatit Janu Natovovi šanci, ze které přišla první branka. Natovovi ale míček projel pod čepelí.

13:01

Po střetu s Lukášem Jalovým se k zemi odporoučel Mikuláš Komárek. Na místo nehody byla přivolána i zdravotnice, ale střelec druhé branky nakonec odchází po svých za mantinel.

11:19

Aleš Höffer to zkusil z blízka. Kuhna ale zachránily nohy.

10:35

Daniel Šebek chtěl zopakovat situaci, která s Mikulášem Komárkem vyústila v druhou boleslavskou branku. Tentokrát se ale nenašli.

10:08

Tak to zkusil Martin Tokoš a vůbec nebyl daleko od branky! Míček jen těsně minul prostor uvnitř tří tyčí.

09:10

Jakub Bína chtěl zadovkou nabít Curneymu na gól do prázdné. Svého spoluhráče ale minul.

08:53

Před Kuhnem se zjevil úplně volný Filip Zakonov, z osy brankoviště ale pálí vysoko nad branku.

08:18

Ani druhé straně se fauly nevyhýbají a teď je odpískáno Tokošovo zašlápnutí hokejky.

07:24

A o chvíli později Lukáš Jalový fauluje Curneyho.

06:46

Pro hosty to musela být studená sprcha a tak jim trochu tečou emoce. Petr Krzyžanek byl zfaulován Jakubem Procházkou po té, co svým tělem zblokoval jeho střelu.

06:09

Trvalo to 29 sekund a je tu gól číslo dva! MIKULÁŠ KOMÁREK tečoval nahození Daniela Šebka tak dobře, až míček proletěl Kuhnovi za záda! Asistence: Daniel Šebek.

05:40

A máme tu první gól utkání! Jan Natov našel zpoza Kuhnovy branky JIŘÍHO CURNEYHO a ostřílený matador se tentokrát nemýlil! Asistence: Jan Natov.

03:45

Pokus Jonáše Kůry Petr Musil vyrazil.

02:50

A teď o něj přišli a domácí rozehrávají od Petra Musila.

02:20

Na míčku se také po chvíli drží Brno, zatím ale jen kombinuje.

01:43

Martin Tokoš našel před brankou Daniela Šebka. Přihrávka ale byla příliš prudká a přeskočila Šebkovi čepel.

00:41

O chvíli později to zkusil Petr Krzyžanek. Střelu mu ale zablokoval sám spoluhráč Jakub Bína.

00:09

Jan Natov na nic nečekal a rovnou vypálil z levého rohu. Branku však minul.

00:01

Technology Florbal MB: Musil (L. Bauer) – Suchánek, Gruber, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína, Tokoš, Korych, Curney, Šlechta, Natov, , Pařízek.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kuhn (Kejík) – Jalový, Andrle, Horák, Medek – Procházka II, Gold, Fuchs, Dvořák, Mar. Nagy, Ondráček, Grábl, Vlach, Maleček, Sládeček, Halama, Máček, Hronek, Kůra.

Rozhodčí: Čížek, Laštovička.
FBŠ Hummel Hattrick Brno

Moravané zuby nehty bojují o místo v elitní osmičce. Aktuálně desátý tým naposled narazil doma na Vítkovice a odnesl si ze zápasu porážku 4:7. Před tím musel dvakrát do prodloužení, přičemž to proti Chodovu prohrál a druhé s Českou Lípou vyhrál (v obou případech bylo skóre 7:8p, resp. 8:7p).

Kanadské bodování týmu vede s jedenácti góly a osmi asistencemi Luděk Ondráček. Zdatně mu konkuruje Martin Nagy, který vede tabulku střelců s třinácti zásahy. V tabulce nahrávek se pak Ondráček dělí s osmi body o první místo s Davidem Sládečkem. Branku pak střeží duo Filip Kuhn (3,89 branky/zápas) a Filip Kejík (7,29 branek/zápas).
Technology Florbal MB

Lídr tabulky v minulém kole narazil v televizním duelu na pražskou Spartu. Z velmi vyrovnaného souboje, kdy nejprve Technici vedli, aby v druhé třetině museli naopak skóre dohánět, nakonec odešli vítězně, když se nastartovala severočeská legenda Jiří Curney, který si připsal 45. hattrick.

Že týmové tabulky vede s dvaadvaceti góly a patnácti asistencemi právě Jiří Curney není asi velkým překvapením. Pouze v tabulce asistencí ho o jednu nahrávku předčil kolega z lajny Jan Natov. Vzadu stále kryje klec Lukáš Bauer s průměrem 2,81 góly/zápas.
Hezký večer s florbalem! Víkendové pozdní hodiny tradičně patří superlize florbalu a my se dnes spolu budeme věnovat setkání Technology Florbal MB a FBŠ Hummel Hattrick Brno!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

10:1

Branky a nahrávky: 6. Curney (Natov), 7. Komárek (Šebek), 28. Bína (Gruber), 34. Curney (Krzyžanek), 37. Suchánek (Zakonov), 41. Tokoš (Šebek), 49. Curney (TS), 60. Gruber (Komárek), 60. Tomáš Chroust (Krzyžanek), 60. Curney (Natov) – 47. Hronek (Ondráček)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Musil (L. Bauer) – Suchánek, Gruber, Höffer, Pařízek, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tadeáš Chroust, Bína, Tokoš – Korych, Curney, Šlechta – Natov.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kuhn (Kejík) – Jalový, Andrle, Horák, Medek, Sládeček – Procházka II, Gold, Fuchs – Dvořák, Mar. Nagy, Ondráček – Grábl, Vlach, Maleček – Halama, Máček, Hronek – Kůra.

Rozhodčí: Čížek, Laštovička