06.12.2019, 19:00 • Českolipská sportovní hala • 15. kolo • Jan Volf

Tipsport: 1.63 5.7 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost a u dalších přenosů na počtenou! Mějte krásný víkend. (21:03:48)

Štěpán Slaný – 2+0
Jaromír Ekl – 2+0

SOKOLI PARDUBICE

Jan Savický – 1+1
Tak jestliže byl zápas dvě třetiny vyrovnaný, tak ve třetí periodě sklouzl k naprosté demolici a mučení jehńátek. Pardubicím naprosto nevyšla třetí dvacetiminutovka a místo aby bojovaly o body, tak utkání ztratily a ještě si uřízly ostudu. Lípa bavila diváky pěknými akcemi, góly, kombinací a rychlou hrou. Pardubice odpadly a přenechaly Lípě body v závěrečné periodě.

Střely ve třetí třetině: 12 – 5
Nejlepší hráči utkání:

Martin Haleš – Sokoli Pardubice

Milan Tichý – Česká Lípa

Tichý po tomto zápase odchází do nabušené a velmi silné Mladé Boleslavi.

59:45

Česká Lípa právě vstřelila branku!
Domácím to nestačí a nechali se diváky vyburcovat. Hostující obraně utekl po levém křídle Jaromír Ekl, gólman se položil, ale Ekl zvedl míček do šibenice a zvýšil už na 9:3. Autorem branky je JAROMÍR EKL. Asistence: Jakub Jirsa.

59:01

Lípa žije florbalem, je to sympatické město, chodí podporovat své miláčky a nepřetržitě jim fandí. Celý zápas byla vynikající atmosféra, opravdu nádhera pro hráče, pro všechny.

58:39

Standardka hostů, ale ani ta nevyšla a prohra se blíží.

57:45

Prázdnou branku po ztrátě míčku hostů trefuje českolipský DANIEL KNĚŽOUR. Je to 8:3 a Lípa dnes bude brát plný bodový počet. Asistence: Milan Tichý.

57:35

To už je zoufalé volání po gólu.

57:03

Východočeši obehrávají obranný val domácích, nyní už je to však těžké. Pro Pardubice je to zpackaná třetí třetina.

55:58

Pardubice hrají bez brankáře. V šesti hráčích v poli.

55:57

Oddechový čas pro hosty.

55:48

Sympatické! Východočeši se derou do útoku, nezabalili to úplně.

54:43

Autorem branky je MAREK DZIERŽA. Rozehrávka v rohu, obtočení branky, předložení u první tyče a zakončení u bližší tyčky, Haleš si jí trestuhodně nepohlídal a Lípa zvyšuje už na 7:3 a Pardubice jestli měly naději, tak teď jí ztratily. Třetí třetina se jim vůbec nepovedla a v ní zápas ztratily. Asistence: Daniel Kněžour.
Další rána Lípy, ta už je v laufu, kdežto Pardubice polila studená sprcha, ze které se už těžko budou hrabat.

52:36

Pardubice odpadávají. Lípa rozehrála standardku zleva na útočné polovině a Milan Tichý si krásně něavedl míček a střelou překonal Haleše ke vzdálenější tyči ve střední výšce. Autorem branky je MILAN TICHÝ. Asistence: Petr Novotný.

9:3

Branky a nahrávky: 12. Kněžour, 21. Ekl, 40. Slaný (Tichý), 48. Slaný (Tichý), 52. Jansa (Kněžour), 53. Tichý (Novotný), 55. Dzierža (Kněžour), 58. Kněžour (Tichý), 60. Ekl (Jirsa) – 3. Teichman (Savický), 16. P. Pakosta (Šmíd), 37. Savický (Žáček)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Tichý, Mlejnek, Kadlec, Pastor, Slaný, Štěrba – Dzierža, Spilka, Hřebřina – Karel, Matějíček, Jansa – Novotný, Kněžour, Jirsa – Krajcigr, Vlček, Ekl.

Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Oubrecht, Dlesk, Škeřík, Slabý, Klein, Prix, Kaluža, Formánek – Petr, Kourek, P. Pakosta – Šmíd, Savický, Žáček – Černý, Krigovský, Bílý – Teichman.

Rozhodčí: Müller, Novosad