konec (2:1, 3:1, 3:1)

06.12.2019, 19:00 • SH Jižní Město, Praha • 15. kolo • Libor Kokoška

Tipsport: 1.38 6.3 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (21:00:00)
Utkání je u konce. Chodov potvrdil roli favorita a v pražském derby vítězí nad Bohemians 8:3, čímž si tak pojistil, že do konce nedělního kola nebude na horším než druhém místě. Bohemians naopak doufají ve ztrátu Sparty.

Lépe do utkání vstoupili hosté, Jakub Šárka našel volného Viktora Kopeckého, kterému už jen stačilo překonat přesouvajícího se Michala Rebra. Už ve 4. minutě se ale domácím povedlo vyrovnat, Ondřej Vošta našel volného Marka Vávru, který z bezprostřední blízkosti hostující branky neminul. Vedení na stranu domácích převážil svým rychlým únikem a zakončením do pravé šibenice Marek Matějčík.

Ve 23. minutě přidal třetí domácí branku Ondřej Vošta, kdy využil chyby v hostující obraně a šikovně prostřelil Michala Kotoučka mezi nohama. O sedm minut později sice dokázal hostující florbalisté ještě snížit, zbytek třetiny byl ale v režii domácích. Nejdříve se prosadil Marek Vávra v přečíslení, těsně před koncem druhé dvacetiminutovky pak na něj navázal Ondřej Mikeš.

Závěrečná dvacetiminutovka už byla pouze formalita. Už po čtrnácti sekundách hry se prosadil trefou do pravé šibenice Martin Pražan. O tři minuty později se po hrubce v hostující obraně radoval ze vstřelené branky Ondřej Vošta. O minutu později se trefit i Marek Matejčík. Na závěr se ještě povedlo hostujícím florbalistům snížit a to po povedeném zakončením Filipa Formana ze strany.

Střely: 28:29.
Hráči utkání: Marek Vávra (Chodov) a Pavel Čihák (Bohemians).

Na závěr se ještě Chodovu povedlo vsítit branku, ta ale padla až po závěrečné siréně.

59:00

Minuta do konce třetí třetiny.

58:54

Do nadějné střelecké pozice ze středu hřiště se teď dostal Matyáš Krebner, dokázal ale trefit pouze tělo přesouvajícího se Michala Rebra.

58:07

Střela Patrika Šebka končí sražená v rukou Michala Rebra.

57:52

Oddechový čas pro hosty.

57:12

Ta gólem nekončí, Michal Rebro si naopak připisuje další povedený zákrok.

57:11

Po nedovoleném zákroku na Viktora Kopeckého budou Bohemians rozehrávat nadějně vypadající standardní situaci.

56:40

Bohemians opět u míčku, jejich početní přečíslení tak může pokračovat.

56:38

Jakub Buršík ze střední vzdálenosti trefil pouze jednoho z chodovským obránců, do branky se teď tak na chvíli vrátí Jakub Zavřel.

56:28

Oddechový čas pro domácí.

56:11

Na konci pohledné hostující kombinace stál Jakub Šárka, ze strany ale netrefil ani zařízení chodovské klece.

55:39

Bohemians to zkouší bez brankáře.

55:06

Tom Ondrušek ani Marek Vávra teď nedokázali překonat Jakuba Zavřela, ten má ale určitě víc starostí, než by si představoval.

54:31

Mikuláš Krbec přetavil další zaváhání v hostující rozehrávce ve střelu ze středu hřiště, jeho přízemní pokus k levé tyči ale branku klokanů těsně minul.

53:34

Jakub Šárka si nedokázal před domácí brankou zpracovat míček, ten tak skončil v náručí připraveného Michala Rebra.

51:20

Už to vypadalo, že se Tom Ondrušek bude dlouze hádat s jedním ze švýcarských rozhodčích o neodpískání faulu na jeho osobu, nakonec se ale rozhodl ze strany rychle rozehrát, nasadit jednomu z hostujících obránců jesle a přesně najít nabíhajícího Ondřeje Voštu. Ten ale zakončoval z dlouhé ruky a branku klokanů těsně minul.

8:3

Branky a nahrávky: 4. M. Vávra (Vošta), 9. Matejčík (Maxa), 24. Vošta (M. Vávra), 34. M. Vávra (Ondrušek), 40. Mikeš (Pražan), 41. Pražan (Krbec), 44. Vošta (M. Vávra), 45. Matejčík (Krbec) – 1. Kopecký (Šárka), 30. Šebek (Forman), 47. Forman

FAT PIPE Florbal Chodov: Mich. Rebro (Šimůnek) – Pražan, Doubek, Kašovský, Vošta, Sýkora, Strnad – Maxa, Mikeš, M. Vávra – Ondrušek, Řezáč, M. Koutný – Matejčík, Eremiáš, Majer – J. Koutný, Krbec, Plíhal.

FbŠ Bohemians: Kotouček (44. Zavřel, Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Vojtíšek, Kuncman, Čihák, Ďopan, Krbec – Šebek, Krebner, Folauf – Kopecký, Buršík, Cabejšek – Forman, Šárka.

Rozhodčí: Brunner, Büschlen