konec (1:2, 1:1, 3:3)

06.12.2019, 18:00 • SH Bospor Bohumín • 15. kolo • Kristýna Bečvářová

Tipsport: 4.0 6.2 1.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ode mě vše, děkuji za pozornost. (20:02:50)
Nejlepším hráčem utkání za domácí tým je Marek Švajný. Za Spartu se jím stal Radim Křenek.
Střely ve třetí třetině: Ostrava – 13, Sparta – 7
Tak to je smutný konec pro ostravský tým, ale i pro diváky, kteří v posledních minutách své hráče neuvěřitelně povzbuzovali.
Třetí třetina byla, co se gólů týče, vyrovnaná. Tři body se však vezou do Prahy, protože i když v posledních vteřinách FBC zvládlo Spartu dohnat, nestačilo to. Tak snad příště se pražskému týmu pomstí a seberou jim výhru.

59:50

Ostravští zkouší, ale zatím neúspěšně.

59:01

Poslední minuta zápasu. Ostrava to stále zkouší v šesti!

58:42

58:42 Michal SLÁDEK - 5:6

58:42

Ostrava právě vstřelila branku!
Autorem branky je MICHAL SLÁDEK. Asistence: Matyáš Šindler.

58:42

Tak tohle je nadějné. Ostrava opět snižuje!!!

58:40

FBC stále v šesti na hřišti.

58:39

A jsme zpět ve hře, míč je na straně ostravských.

58:20

Po snížení skóre na 4:6 si Ostrava bere timeout, uvidíme, co si na Spartu vymyslí.

58:20

58:20 Jiří JUHAŇÁK - 4:6

58:20

Autorem branky je JIŘÍ JUHAŇÁK. Asistence: Matyáš Šindler.

58:20

Vyplatilo se to!

57:34

A FBC odvolává svého brankáře a jde do šesti na hřiště.

56:51

A Ostrava se nedá a stále bojuje. Dominik Eichner snižuje gólový rozdíl na 3:6.

56:51

56:51 Dominik EICHNER - 3:6

5:6

Branky a nahrávky: 13. J. Bauer (Posselt), 39. Švajný (Sládek), 57. Eichner (Švajný), 59. Juhaňák (Šindler), 59. Sládek (Šindler) – 1. Pažák (Křenek), 18. Čermák (Kolstrunk), 27. Křenek (TS), 43. Pruner (Pažák), 50. Křenek (Marvánek), 52. Čermák (Bartoš)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Binder) – Švajný, Lipový, Kašík, Posselt, J. Bauer – Sovják, Juhaňák, Klimscha – Stejskal, Šindler, Eichner – Daniš, Sládek, Dohnal – Kaloč, Češek, Zapletal.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Ježek, Bartoš, Marvánek, Zeman, Křenek – Kolstrunk, Juha, Zouzal – Velc, Kozák, Pažák – Burian, Lang, Čermák – Pruner, Čáp.

Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík

00:33 SPA 0:0 Pažák (Křenek)
08:37 BGR 2 Juhaňák, Nedovolená vzdálenost
12:16 BGR 0:1 J. Bauer (Posselt)
17:19 SPA 1:2 Čermák (Kolstrunk)
23:48 SPA 2 Čáp, Bránění ve hře