konec (1:2, 1:1, 3:3)

06.12.2019, 18:00 • SH Bospor Bohumín • 15. kolo • Kristýna Bečvářová

Tipsport: 4.0 6.2 1.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ode mě vše, děkuji za pozornost. (20:02:50)
Nejlepším hráčem utkání za domácí tým je Marek Švajný. Za Spartu se jím stal Radim Křenek.
Střely ve třetí třetině: Ostrava – 13, Sparta – 7
Tak to je smutný konec pro ostravský tým, ale i pro diváky, kteří v posledních minutách své hráče neuvěřitelně povzbuzovali.
Třetí třetina byla, co se gólů týče, vyrovnaná. Tři body se však vezou do Prahy, protože i když v posledních vteřinách FBC zvládlo Spartu dohnat, nestačilo to. Tak snad příště se pražskému týmu pomstí a seberou jim výhru.

59:50

Ostravští zkouší, ale zatím neúspěšně.

59:01

Poslední minuta zápasu. Ostrava to stále zkouší v šesti!

58:42

58:42 Michal SLÁDEK - 5:6

58:42

Ostrava právě vstřelila branku!
Autorem branky je MICHAL SLÁDEK. Asistence: Matyáš Šindler.

58:42

Tak tohle je nadějné. Ostrava opět snižuje!!!

58:40

FBC stále v šesti na hřišti.

58:39

A jsme zpět ve hře, míč je na straně ostravských.

58:20

Po snížení skóre na 4:6 si Ostrava bere timeout, uvidíme, co si na Spartu vymyslí.

58:20

58:20 Jiří JUHAŇÁK - 4:6

58:20

Autorem branky je JIŘÍ JUHAŇÁK. Asistence: Matyáš Šindler.

58:20

Vyplatilo se to!

57:34

A FBC odvolává svého brankáře a jde do šesti na hřiště.

56:51

A Ostrava se nedá a stále bojuje. Dominik Eichner snižuje gólový rozdíl na 3:6.

56:51

56:51 Dominik EICHNER - 3:6

56:51

Autorem branky je DOMINIK EICHNER. Asistence: Marek Švajný.

56:45

Sládkovu prudkou střelu Beneš tak tak vyrazil.

55:37

Sládek na Eichnera, ten však přestřeluje.

54:58

Dnes nám oba týmy ukazují, jakou mají fyzičku, protože hra je stále z jednoho konce hřiště na druhý.

53:50

Rychlý obrat, už má míč na hokejce opět Sparta, která teď kombinuje na straně Ostravy.

53:30

Stále Ostrava zkouší kombinovat v útočném pásmu, zatím bezúspěšně.

53:00

Jiří Bauer zkouší, zkouší, ale jeho střelu po zemi Beneš chytil s přehledem.

51:57

Sparta nám zase ukazuje, co umí. Matěj Čermák dostává svůj tým do velkého náskoku svým gólem.

51:57

51:57 Matěj ČERMÁK - 2:6

51:57

Sparta právě vstřelila branku!
Autorem branky je MATĚJ ČERMÁK. Asistence: Dominik Bartoš.

50:33

Hra se nám opět trochu zklidnila, když má míček na hokejkách ostravský celek.

49:50

Matyáš Šindler zkouší snížit brankový rozdíl, Beneš jeho střelu bez problémů chytá a na míček se tak dostává Sparta.

49:06

49:06 Radim KŘENEK - 2:5

49:06

Autorem branky je RADIM KŘENEK. Asistence: Jan Marvánek.

49:06

Tak tohle vyloučení Sparta pěkně potrestala.

48:54

Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Jiří Bauer – 2 min., Nesportovní chování).

48:54

A máme tu další vyloučení pro Ostravu. Daniš zkouší promluvit s rozhodčími, ti jsou však neústupní.

48:35

Švajný na Sládka, který takovou jasnou tutovku neproměňuje.

46:40

A už to začíná být vypjatější. Emoce jsou na obou stranách, každý tým chce míč pro sebe. Ale rozehrávku před sparťanskou bránou má Ostrava.

46:05

Volný úder pro FBC na obranné polovině Sparty.

45:50

Konečně se balonu dotkla i Ostrava, která teď v klidu kombinuje na své polovině.

45:00

Hra nám nějak zpomalila. Ani jeden tým už není tak dravý jako na začátku zápasu a spíše Sparta si teď drží v klidu míček.

42:50

Pruner střílí ještě jednou, tentokrát to vyšlo a zvyšuje tak skóre.

42:29

42:29 Matěj PRUNER - 2:4

42:29

Autorem branky je MATĚJ PRUNER. Asistence: Michal Pažák.

42:04

Sparta kombinuje na své polovině.

41:02

A už se střílí. Pruner zkouší, ale marně, Binder vyráží.

40:40

Zatím si Sparta míček drží, jen tak ho Ostravě nedá.

40:04

A máme tu poslední třetinu dnešního utkání. Míčku se pro začátek ujímá Sparta.

40:01

Dnešní vyrovnanou hru sleduje 269 diváků, kteří se fandění rozhodně nebojí a oba celky pořádně povzbuzují.
Střely ve druhé třetině: Ostrava – 8, Sparta – 3
Jak jsme mohli očekávat, i druhá třetina přinesla několik gólů. Jak ze strany domácích, tak ze strany hostí. Skóre se tak zvýšilo u obou celků o jeden gól. Ani vyloučení nechybělo, tentokrát však na straně sparťanského celku, který to ale úspěšně ubránil.
Tato třetina toho nabídla opravdu hodně, protože jsme mohli vidět i proměněné trestné střílení Radima Křenka.
Takže i tentokrát byla vidět velmi vyrovnaná hra. Následující třetina nám rozhodne, kdo bude bohatší o tři body.

40:00

39:58

V poslední vteřině zkouší vystřelit z poloviny Jan Daniš, Beneš to bez problémů chytá.

39:20

Ještě zkouší Kolstrunk, střela je však Binderem vyražena pryč z hřiště.

39:01

A probíhá nám poslední minuta druhé třetiny.

38:35

Ostrava snižuje!!! Krásná souhra Sládka a Švajného, který prostřelil Beneše.

38:34

38:34 Marek ŠVAJNÝ - 2:3

38:34

Autorem branky je MAREK ŠVAJNÝ. Asistence: Michal Sládek.

37:58

Sládek se dostává do gólové situace, je však zastaven Burianem.

37:20

Dlouho si míček neudržela, už ho mají zpět domácí a drtí Sparťany na jejich obranné polovině.

37:08

Konečně se k míčku dostala i Sparta.

36:28

Daniš zkouší z poloviny, jeho střelu však zachytil jen mantinel za bránou.

36:07

Domácí jsou opět na míčku a uklidňují hru.

34:52

Kolstrunk se rozhodl vládu Ostravy ukončit a vyběhl si na bránu domácích, jeho střelu však golman stihl zastavit.

34:40

Bohužel zatím bezvýsledně, žádný gól nechce padnout.

34:15

FBC teď tlačí Spartu na jejich obranné půdě, k sobě do pásma si je nehodlají pustit.

33:13

Zatím můžeme vidět plynulou hru, která se přelévá z jedné strany hřiště na druhé. Oba týmy se dnes pěkně naběhají.

32:01

Ostrava úspěšně ustála nátlak pražského celku a Sládek se dostává do šance, jeho bekendovku však vyráží hráč Sparty.

31:00

Juha zkouší, ale obrana Ostravy úspěšně zakročila a vyráží míč za mantinely.

30:13

Buly z rohu u ostravské brány dostává opět Spartu na míček.

27:35

Juha na Pažáka, který střílí, jeho střelu ale Binder vyráží.

26:40

Trestného střílení se ujal kapitán Sparty, Radim Křenek, a dostal tak Spartu do dvoubrankového vedení nad týmem z Ostravy.

26:29

26:29 Radim KŘENEK - 1:3

26:29

Autorem branky z trestného střílení je RADIM KŘENEK.

26:29

Dnes jsme se dočkali i nájezdu ze strany Sparty.

26:00

A je to pět na pět, Sparta úspěšně ubránila ostravský nátlak.

25:30

Sládek na Bauera, který střílí, ten však netrefuje bránu, ale mantinel.

25:10

I Sparta se dočkala svého vyloučení, Ostrava toho chce náležitě využít a sparťanskou pětku pěkně zamyká na jejich obranné polovině.

23:48

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Jakub Čáp – 2 min., Bránění ve hře).

23:40

Stejskal se také nebojí střílet, Beneše však neprostřelí.

23:20

I Eichner zkouší vystřelit z poloviny, jeho střelu opět blokuje sparťanská obrana.

22:20

Tentokrát se k míčku dostává už Ostrava a Šindler zkouší střílet z poloviny, je však zablokován.

21:16

Hra začíná klidně a Sparta si drží míček.

20:02

Rozhodčí odpískali druhou třetinu a buly vyhrává Ostrava.

20:01

Střely po první třetině: Ostrava – 7, Sparta – 7
V první třetině jsme mohli vidět, že Ostrava tento zápas Spartě rozhodně nedá zadarmo. Ostrava úspěšně ubránila své první oslabení tohoto zápasu. Také jsme mohli vidět tři pěkné góly z obou stran. Prozatím je Sparta ve vedení, ale pouze o jeden gól, takže to vypadá velmi dobrou podívanou i v druhé třetině!

20:00

19:20

Zouzal zkouší střílet z otočky, míček mu bohužel sklouzl z čepele a tak střílí jen naprázdno.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:19

17:19 Matěj ČERMÁK - 1:2

17:19

Kolstrunk posílá přímou na Čermáka, který se toho nebojí, obíhá bránu a připisuje tak další gól pro hráče Sparty.

16:41

Stejskal také zkouší pálit, Beneš bez problémů vyráží tělem.

15:46

SLádek zkouší, trefuje však jen tyčku.

15:15

MArvánek nevěděl komu nahrát, nakonec se rozhodl to poslat na Čermáka a dostat tak míč na ostravskou polovinu.

14:00

Ale dlouho to nevydrželo, Sparta se nedala a zkoušela na domácí tým trochu přitlačit.

13:55

Ostravští se po gólu rozhodli hru trochu zklidnit.

12:16

12:16 Jiří BAUER - 1:1

12:16

Autorem branky je JIŘÍ BAUER. Asistence: Patrik Posselt.

11:00

Je to znát, Klimscha se sám utrhl a střílí na sparťanskou bránu, Beneš však vyráží.

10:40

A Ostrava je už v plné síle.

10:05

Ostrava se zdárně brání. Teď zastavili Kolstrunkovu střelu a ubránili tak Binderovu bránu od dalšího gólu.

09:15

A máme tu první přesilovou hru dnešního utkání. Zatím můžeme vidět jen klidné vyměňování balónu mezi hráči.

08:37

Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Jiří Juhaňák – 2 min., Nedovolená vzdálenost).

07:40

A už se to obrací. Míč vybojovali ostravští a jdou do útoku, míč je však opět zastaven sparťanskou pětkou.

06:50

Sparta je opět na míčku a snaží se hru uklidnit na své obranné polovině.

05:30

Matěj Pruner to se zkouší dostat do střelecké pozice, ale je ostravskou obranou zahnán do rohu, tak to aspoň posílá na Křenka, jehož střela bohužel Bindera neprorazila.

05:05

Už od začátku se hra přelévá z jedné strany na druhou.

04:11

Na chvíli se hra uklidnila a Sparta si drží míč na své straně.

03:15

Eichner střílí, ale jeho střela zastavena sparťanskými obránci.

02:40

Ostravská pětka se toho nebojí a už od začátku tlačí na Spartu na jejich obranné polovině.

02:20

Ostrava se pouští do nebezpečné akce, ale míč bohužel letí pryč z hřiště.

01:20

Sládek chtěl první sparťanský gól pomstít, ale trefil pouze Beneše.

00:33

00:33 Michal PAŽÁK - 0:1

00:33

Autorem branky je MICHAL PAŽÁK. Asistence: Radim Křenek.

00:02

Je to tady! Utkání začalo a míčku se hned ze startu ujímají hráči Sparty.

00:01

FBC ČPP Ostrava: Laja (Binder) – Švajný, Lipový, Kašík, Posselt, J. Bauer – Sovják, Juhaňák, Klimscha – Stejskal, Šindler, Eichner – Daniš, Sládek, Dohnal – Kaloč, Češek, Zapletal.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Ježek, Bartoš, Marvánek, Zeman, Křenek – Kolstrunk, Juha, Zouzal – Velc, Kozák, Pažák – Burian, Lang, Čermák – Pruner, Čáp.

Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
Ostravskému celku se naopak letos moc nedaří. V neděli nestačili na Otrokovice a prohráli 3:8, takže se momentálně nachází na jedenáctém místě tabulky se 14 urvanými body.
V kanadském bodování je na první příčce Michal Sládek s 23 body, druhé místo obsadil Matyáš Šindler s 16 body a těsně za ním se s 15 body nachází Jan Daniš.
Bránu Ostravy chrání Jan Binder se Štěpánem Lajou.
Sparta si i přes sobotní těsnou prohru 4:5 proti Technologům z Mladé Boleslavy drží čtvrté místo v tabulce s 29 vybojovanými body.
Bodově je na tom nejlépe Marek Zouzal se 17 kanadskými body. Hned za ním se nachází Jakub Kolstrunk s 14 body a těsně za ním jsou s 13 body Lukáš Ujhelyi a Matěj Čermák.
Sparťanskou svatyni pak úspěšně hájí Martin Beneš.
Tato dvě družstva se spolu už letos na hřišti potkala, a to hned ve druhém kole, kdy Sparta na domácí půdě zvítězila 6:4 a připsala si tak další tři body k dobru.
I v loňské sezóně se oba celky utkali dvakrát a pokaždé to dopadlo lépe pro sparťanské hráče. Nejdříve v Ostravě 5:2, následně rozstříleli Ostraváky na domácí půdě 9:2.
A jelikož Ostrava má co vracet, tak by to mohla být zajímavá podívaná.
Vítám vás u online textového přenosu z Bohumína, kde se o body utká pražská ACEMA Sparta s družstvem FBC ČPP Ostrava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:6

Branky a nahrávky: 13. J. Bauer (Posselt), 39. Švajný (Sládek), 57. Eichner (Švajný), 59. Juhaňák (Šindler), 59. Sládek (Šindler) – 1. Pažák (Křenek), 18. Čermák (Kolstrunk), 27. Křenek (TS), 43. Pruner (Pažák), 50. Křenek (Marvánek), 52. Čermák (Bartoš)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Binder) – Švajný, Lipový, Kašík, Posselt, J. Bauer – Sovják, Juhaňák, Klimscha – Stejskal, Šindler, Eichner – Daniš, Sládek, Dohnal – Kaloč, Češek, Zapletal.

Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík

00:33 SPA 0:0 Pažák (Křenek)
08:37 BGR 2 Juhaňák, Nedovolená vzdálenost
12:16 BGR 0:1 J. Bauer (Posselt)
17:19 SPA 1:2 Čermák (Kolstrunk)
23:48 SPA 2 Čáp, Bránění ve hře
26:29 SPA 1:3 Křenek (TS)