konec (1:1, 1:0, 1:1)

22.11.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.68 4.33 4.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:10

Linus Ullmark už je dávno na střídačce a hostující hráči Buffala nyní zkouší vyrovnat bez brankáře!

55:29

Charlie McAvoy dostal nádhernou přihrávku před bránu, před kterou se vzápětí ocitl úplně sám, bekhendem ovšem Linuse Ullmarka nepřekonal!

52:58

52:58 Brandon MONTOUR - 3:2

52:58

Sabres právě vstřelili branku!
BRANDON MONTOUR na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána s příklepem zamířila nad lapačkou Tuukky Raska ke vzdálenější pravé tyči sítě! Asistence: Conor Sheary a Rasmus Dahlin.

45:13

Další obrovskou šanci měl Casey Mittelstadt, jeho střela z levého křídla ale skončila na tyči!

44:51

44:51 Spektakulární zákrok v podání brankáře Tuukky Raska!

44:51

Evan Rodrigues vypálil v levém kruhu pro buly a zdálo se, že skóruje do prázdné brány, jenže Tuukka Rask se na brankové čáře zatočil jako káča a spektakulárním zákrokem puk vyrazil!

43:33

Joakim Nordström trochu nevinně fauloval v blízkosti modré čáry, trestu za podrážení se ovšem nevyhnul.

41:56

41:56 David PASTRŇÁK - 3:1

41:56

Bruins právě vstřelili branku!
Linus Ullmark nedokázal udržet střelu Patrice Bergerona z mezikruží a DAVID PASTRŇÁK u levé tyče pohodlně skóroval z dorážky! Bruins využili druhou přesilovou hru a vedou nad hosty 3:1. Asistence: Danton Heinen a Patrice Bergeron.

40:32

Jake McCabe zbytečně fauloval na útočné modré čáře Sabres a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

39:25

Jake DeBrusk se řítil sám na bránu a u levé tyče se snažil kotouč zasunout do sítě, jenže Linus Ullmark ho vleže fantasticky vychytal pravým betonem! Domácí Bruins málem vedli o dva góly.

35:16

Charlie Coyle dostal dvě minuty za hákování a Sabres si po reklamní přestávce zahrají třetí přesilovou hru.

34:45

34:45 Brad MARCHAND - 2:1

34:45

Linus Ullmark zasáhl proti střele Matta Grzelcyka z vrcholu mezikruží levým betonem a v pravém kruhu pro vhazování se dostal k dorážce útočník BRAD MARCHAND, který poslal puk pod tělem brankáře Sabres do sítě! Boston využil úvodní přesilovou hru a otáčí skóre na svou stranu – 2:1. Asistence: Matt Grzelcyk a Danton Heinen.

33:15

Rasmus Asplund byl vyloučen na dvě minuty za držení a Boston si zahraje svou první přesilovou hru v zápase.

28:51

Dnešní utkání sleduje 17850 diváků.

25:32

25:32 Sam Reinhart nedokázal využít přihrávky Jacka Eichela!

25:32

Sam Reinhart mohl skórovat do prázdné brány, když se v blízkosti pravé tyče brány dostal do zakončení, jenže jeho ostrá rána bez přípravy minula přední horní roh! To byla velká šance!

24:44

Zemgus Girgensons se z levého křídla řítil sám na bránu a Matt Grzelcyk ho zezadu evidentně zahákoval.

19:46

David Pastrňák se ocitl mezi kruhy ve velké šanci a bez přípravy ostře vypálil, Linus Ullmark ovšem dokázal jeho prudkou ránu vyrazit před sebe!

18:07

Johan Larsson se dnes vrátil do sestavy Sabres a nyní mohl skórovat na bodu levého kruhu pro vhazování, domácí Tuukka Rask ale jeho ránu s příklepem vyrazil pravým betonem! Málem 1:2.

14:14

Chris Wagner a Curtis Lazar dostali shodně dvě minuty za hrubost a k tomu ještě oba pět minut za bitku.

13:52

13:52 Brad MARCHAND - 1:1

13:52

Zdeno Chára na levém křídle vypálil od modré čáry a BRAD MARCHAND před bránou předvedl skvělou teč, po které puk zamířil mezi betony Linuse Ullmarka! V TD Garden propukla radost – 1:1. Asistence: Zdeno Chára a David Pastrňák.

05:25

05:25 Rasmus RISTOLAINEN - 0:1

05:25

Jack Eichel vystřelil na vrcholu levého kruhu a Tuukka Rask jeho střelu vyrazil levým ramenem před sebe, čehož na vzdálenější pravé tyči brány využil RASMUS RISTOLAINEN, když se prosadil z dorážky a rychle využil přesilovou hru Sabres! Je to 0:1. Asistence: Jack Eichel a Victor Olofsson.

05:05

Sean Kuraly dostal dvě minuty za podrážení a Buffalo Sabres si zahraje první přesilovou hru dnešního zápasu.

3:2

Branky a nahrávky: 14. Marchand (Chára, Pastrňák), 35. Marchand (Grzelcyk, Heinen), 42. Pastrňák (Heinen, Bergeron) – 6. Ristolainen (Eichel, Olofsson), 53. Montour (Sheary, Dahlin)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Grzelcyk, Carlo, Vaakanainen, Clifton – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Coyle – Bjork, P. Lindholm, Heinen – Nordström, Kuraly, Wagner. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Dahlin, Montour, McCabe (A), Ristolainen, Scandella, Jokiharju – Vesey, Eichel (C), S. Reinhart (A) – Girgensons, Jo. Larsson, Lazar – Mittelstadt, Asplund, Olofsson – Skinner, Rodrigues, Sheary. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Kevin Pollock. Čároví: Kory Nagy, Devin Berg

Diváci: 17850

05:05 BOS 2 Kuraly, podrážení
05:25 BUF 0:1 Ristolainen (Eichel, Olofsson)
13:52 BOS 1:1 Marchand (Chára, Pastrňák)
14:14 BOS 2+5 Wagner, hrubost+bitka