konec (0:0, 0:1, 0:1)

22.11.2019, 18:00 • enteria arena • 20. kolo • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.3 4.25 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je od nás vše, děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (20:22:07)
Je dobojováno. Hokejisté domácích toho dnes směrem dopředu příliš nepředvedli, takže prohrávají 0:2. Skóre otevřel v poslední minutě druhé třetiny z přesilové hry Štěpán Fryšara. Zlín poté hubený náskok pozorně bránil a v 59. minutě udeřil podruhé, když trefou do prázdné klece definitivně rozhodl Pavel Sedláček.

Nejlepší hráči obou celků: Čiliak – Kacetl

59:58

Čiliak to zkusil přes celé hřiště do prázdné branky, kterou ovšem netrefil!

59:11

A Kacetl je opět na střídačce, Dynamo v šesti v poli.

59:10

Přihrávka rukou. Tak zní verdikt rozhodčích, vhazovat se bude ve středním pásmu. Vypadá to však, že domácí to ještě zkusí bez brankáře, neboť Kacetl je hodně najetý z branky.

58:49

58:49 Pavel SEDLÁČEK - 0:2

58:49

Zlín právě vstřelil branku!
Domácí fanoušci houfně míří z arény, jelikož se do prázdné klece dokázal trefit PAVEL SEDLÁČEK – 0:2! Asistence: Pavel Kubiš.

58:12

Kacetl je na střídačce, domácí hrají v šesti v poli!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36

Zlín šikovně napadá rozehrávku Dynama, které se nemůže dostat z vlastní třetiny.

57:13

Do útočného pásma najel Kindl, jeho táhlá střela byla sražená do ochranné sítě.

56:58

56:37

Dynamo se osvobozuje vystřelením puku ke Kacetlovi.

55:46

Od modré čáry to zkusil Nosek, jenže jeho střela mířila vedle. Zlín kombinuje v útočném pásmu.

54:58

Domácím zkomplikovalo vyrovnání vyloučení, kterého se dopustil Kacetl (PCE). Trest za něj odpyká Kindl (PCE).

54:52

Zlín se již nikam nehrne, bohatě mu stačí vyhazovat kotouč do pásma soupeře.

54:11

Na branku Kacetla nahodil od modré Šlahař, střela pardubického brankáře nepřekvapila, ten ji s klidem vyrazil.

53:50

Pardubicím je odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Dynamu se čas na srovnání pomalu krátí.

0:2

Branky a nahrávky: 40. Fryšara (Nosek, Claireaux), 59. P. Sedláček (Kubiš)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Kantor) – Eklund, Holland, J. Kolář (C), T. Voráček, Mikuš (A), J. Zdráhal, Ivan – Harju, R. Kousal, Tybor – Látal, Mandát (A), Hovorka – D. Kindl, Blümel, M. Beran – Machala, Pochobradský, Matýs.

Berani Zlín: Čiliak (Huf) – Freibergs, Ferenc, Buchta, Nosek (A), Hamrlík, Gazda – Köhler (A), Claireaux, Fořt – Kubiš (C), P. Sedláček, J. Ondráček – Herman, Honejsek, Šlahař – Dufek, Fryšara, Okál.

37:54 PCE 2 Eklund, podrážení
39:14 ZLN 0:1 Fryšara (Nosek, Claireaux)
44:37 ZLN 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Okál
46:38 ZLN 2 Fořt, podrážení
54:58 PCE 2 Kacetl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká D. Kindl
58:49 ZLN 0:2 P. Sedláček (Kubiš)