22.11.2019, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.87 4.15 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:21
Radim Šimek (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:43 (06:58:58)

1. Logan Couture (SJS) 1+0
2. Brayden McNabb (VGK) 1+0
3. Ryan Reaves (VGK) 0+0
Statistiky: Střely na bránu: 38-29; Zablokované střely: 12-19; Vhazování: 53%-47%; Hity: 39-35; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
Brayden McNabb sice odpověděl na úvodní gól Tima Meiera a poslal střetnutí do prodloužení, v něm ale Aaron Dell předvedl spektakulární dvojitý zákrok a na opačné straně poté udeřil kapitán Logan Couture. San Jose dokázalo tým Vegas poprvé v letošní sezóně porazit. Konečný výsledek velmi dramatického zápasu tedy zní. Vegas Golden Knights 1 San Jose Sharks 2.

63:18

63:18 Logan COUTURE - 1:2

63:18

San Jose právě vstřelilo branku!
Aaron Dell skvěle zasáhl levým betonem a LOGAN COUTURE se poté řítil sám na bránu, Marc-André Fleury ho sice vychytal, jenže puk zůstal pod ním a kapitán San Jose ho v pohybu vpřed dorazil do sítě! Je konec! Asistence: Marc-Édouard Vlasic.

62:02

Golden Knights na pravém křídle vystřelili od modré čáry a jejich pokus byl přizvednut do ochranné sítě.

61:08

William Karlsson také vystřelil z pravého kruhu a Aaron Dell jeho pokus vyrazil do ochranné sítě.

60:53

Kevin Labanc vzápětí mohl skórovat střelou z pravého kruhu, Marc-André Fleury ale jeho pokus vyrazil.

60:41

60:41 Aaron Dell neskutečným zákrokem prodloužil zápas!

60:41

Aaron Dell předvedl dvojici senzačních zákroků a zejména druhý byl spektakulární, když puk v rozštěpu vyrazil levým betonem a zabránil gólu!

60:07

Logan Couture mohl skórovat po krátké diagonální přihrávce v blízkosti pravé tyče, jenže se ocitl v těsné blízkosti Marca-Andrého Fleuryho, který ho vychytal.

60:01

Brayden McNabb v závěru odpověděl na úvodní gól Tima Meiera, který se prosadil v úvodu druhé třetiny, a v T-Mobile Areně nás tak čeká prodloužení. Skóre po třetí části. Vegas Golden Knights 1 San Jose Sharks 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

1:2

Branky a nahrávky: 50. McNabb (Carrier) – 22. Meier (Gambrell), 64. Couture (Vlasic)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill, Engelland (A) – Pacioretty, W. Karlsson, R. Smith (A) – Marchessault, Eakin, Mark Stone (A) – Tuch, Stastny, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Gerard Gallant.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – R. Šimek, Burns, Vlasic, E. Karlsson (A), Dillon, Ferraro – E. Kane, Couture (C), Labanc – Meier, Goodrow, Marleau – Sörensen, J. Thornton (A), M. Karlsson – Heed, Suomela, Gambrell. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Dan O'Halloran. Čároví: Derek Amell, Julien Fournier

Diváci: 18275

08:32 SJS 2 Couture, podrážení
21:26 SJS 0:1 Meier (Gambrell)
29:12 SJS 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Marleau
33:14 VEG 2 M.-A. Fleury, podrážení, odpyká Reaves
44:18 SJS 2 Dillon, nedovolené bránění
49:42 VEG 1:1 McNabb (Carrier)
51:17 VEG 2 Eakin, sekání