HC RT TORAX Poruba – DRACI PARS ŠUMPERK

2:5

konec (0:3, 0:1, 2:1)

22.11.2019, 17:00 • RT TORAX ARENA • Skupina B • Zbyněk Slatinský

Tak ani napotřetí se nepodařilo domácím překvapit Draky ze Šumperku a ti jednoznačně vítězí 5:2. V první třetině během jedné minuty se dostali do pohodlného náskoku. Ve druhém dějství přidali další branku a ve třetí třetině zvýšili až na rozdíl pěti branek. Domácím se pak podařilo výsledek alespoň mírně zkorigovat, ale hosté si náskok zkušeně pohlídali.

Já se s Vámi loučím a těším se zase někdy na počtenou. (19:04:19)

59:40

Dohrává se v pásmu domácích.

59:14

Teď se na modré čáře srazili tři hráči a je pískán ofsajd.

58:40

Jurča míří vedle.

57:14

Domácí se usazují v útočném pásmu, ale hosté dobře brání.

56:09

Haluza střelou z kruhu prověřil lapačku Pawlase.

54:31

Poruba právě vstřelila branku!
Brodek zavezl puk za bránu a krásnou přihrávkou našel PETRA SMIČKU, který se nemýlil a nad vyrážečku snižuje stav na 2:5. Asistence: Jiří Brodek a Jan Anlauf.

53:52

Ofsajd hostů.

53:23

Bojuje se ve středním pásmu u mantinelu.

51:30

Vogel sám před gólmanem, ale nezakončil.

50:35

Po další střele Draků chytá Pawlas puk do lapačky.

49:06

Domácím se podařili usadit před Kašparem a JONÁŠ BARČÁK dostal puk do sítě. Asistence: Jiří Brodek a Lukáš Topolanský.

48:10

Draci právě vstřelili branku!
JAKUB PLHAL se dostal k puku a protlačil jej u tyčky za záda domácího gólmana. Asistence: Matěj Blaháček a Jakub Horký.

47:08

Tichý dvakrát vystřelil, ale Pawlas se štěstím chytá.

45:45

Vogel za brankou přihrával do mezikruží, střelu brankář vyrazil.

45:14

Puk na trestné lavici, vhazuje se ve středním pásmu.

44:45

44:19

Poruba vyhazuje a hosté se nemohou v usadit v útočném pásmu.

2:5

Branky a nahrávky: 50. Barčák (Brodek, Topolanský), 55. Smička (Brodek, Anlauf) – 13. Štrbík (Ott), 13. Vogel (Horký, Haluza), 14. Poledna (Drlík, Kesler), 22. Haluza (Blaháček), 49. Plhal (Blaháček, Horký)

HC RT TORAX Poruba: Pawlas (Lambert) – Mrozek, Zajíc, Havlík,Debnár, Hranický, Pitucha, Topolanský – Pavlík, Stodůlka, Morávek, Barčák, Brodek, Anlauf, Benka-Rybár, Häring, Smička

DRACI PARS ŠUMPERK: Kašpar (Venouš) – Plhal, Ott, Štrbík, Blaháček – Kavan, Habrman, Horký, Haluza, Poledna, Drlík, Tichý, Vogel, Šembera, Jurča, Kesler

Rozhodčí: Rapák – Janoško, Zicháček

02:16 POM 2 Havlík, vysoká hůl
05:44 SUM 2 Šembera, podrážení
12:03 SUM 0:1 Štrbík (Ott)
12:26 SUM 0:2 Vogel (Horký, Haluza)
13:13 SUM 0:3 Poledna (Drlík, Kesler)