2. liga skupina Sever (ČR)

HC Vlci Jablonec nad Nisou – HC Dvůr Králové n. Labem

3:4

po s.n. (0:2) (0:3, 1:0, 2:0 - 0:0)

09.11.2019, 18:00 • Městský zimní stadion Jablonec nad Nisou • 17. kolo • David Schlegel

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Jablonce nad Nisou vám přejeme pěkný večer a u dalších on-line přenosů se těším zase někdy na počtenou. (20:35:50)
Domácí po výhře v Bílině potvrdili, že se zvedají a po špatné první třetině předvedli proti velkým favoritům ze Dvora Králové nad Labem výborný výkon. Vlci dokázali stáhnout tříbrankovou ztrátu, když 16 vteřin před sirénou dokázali vyrovnat. V prodloužení byli lepší, ale vítězný gól dát nedokázali, a tak rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich byli hosté lepší, když se prosadili Hoskovec s Luštincem.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RODOS Dvůr Králové n. Labem. Autorem vítězného nájezdu byl JAKUB HOSKOVEC.

4. série 0:2

Tomáš Nezbeda musel dát, zkoušel blafák do forhendu, ale Čáp s ní ukázkově vybruslil a nenechal mu prostor k zakončení.

3. série 0:2

JAKUB LUŠTINEC volil střelu pod vyrážečku a skóruje!

3. série 0:1

Kačírek z Jablonce zkoušel blafák, ale neuspěl.

2. série 0:1

JAKUB HOSKOVEC předvedl ukázkový blafák do bekhendu.

2. série 0:0

Maďar to zkoušel opět mezi betony, ani on neuspěl.

1. série 0:0

Hrazdira vystřelil vedle.

Miškovský nepropasíroval puk mezi betony.
Začínají domácí. Jako první pojede Miškovský.

Samostatné nájezdy začínají.
Nyní probíhá úprava ledové plochy a pak o vítězi zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

65:00

Ještě po závěrečné siréně dostává dvouminutový trest domácí Tomáš Plíhal za hrubost.

64:59

V závěrečných sekundách ještě měli šanci hosté, ale Valášek s Půhoným dokončili akci až po siréně a dostávají od domácích co proto.

64:38

Od modré pálil na druhé straně Valášek, ale Mašek vyráží betonem.

63:47

Domácí jsou v prodloužení jasně lepší! Teď měl rozhodnutí na holi Miškovský a vzápětí spálil tutovku Kačírek.

3:4

Branky a nahrávky: 35. Pilař, 52. Plíhal (Čechura), 60. Pavlů (Plíhal) – 9. Tondr (Hrazdira, Brokeš), 11. Dušek (Půhoný), 16. Mocek (Šedivý, Brokeš), rozh. náj. Hoskovec