Menu

Hokej »

Euro Hockey Tour

12:30, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 30. C. Klingberg, 49. Wikstrand (Rödin, Friberg), 54. Händemark (Brodin), 58. Hansson (C. Klingberg, L. Johansson) – 11. Slepyšev (Okulov), 15. Žafjarov (Ar. Sergejev, K. Semjonov), 35. K. Semjonov (Žafjarov, Ar. Sergejev), 52. Sošnikov (Kuzmenko, Burdasov), rozh. náj. Sošnikov

16:30, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 23. Lammikko (Pokka, Kuusela), 41. Manninen (Pokka, Lindbohm) – 38. Jeřábek (R. Zohorna, H. Zohorna), 59. Filippi (T. Zohorna), rozh. náj. J. Krejčík

Turnaj čtyř (U20)

13:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 16. Hirvonen (Aku Räty, Rindell) – 26. Šír (Střondala, Plášek), 61. Šír (Plášek, Kukla)

Reprezentace do 19 let

16:00, konec

Branky a nahrávky: 44. Pištěk (Poppel, Křemen) – 19. Petman (Tuomisto, Luoto), 34. Nikkanen (Lahnaviik)

Turnaj pěti (U18)

16:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Niederbach (Forsfjäll, Stenman), 17. Torgersson (Niederbach), 58. Szurowski (Nybeck, Andrae) – 43. Chlubna (Konečný, Malát)

World U17 Hockey Challenge

01:00, konec (SF)

Branky a nahrávky: 8. Jurov (Gajdamak, Ivanov), 35. Svečkov (Jurov, Mintjukov), 47. Lazutin (Poltapov), 59. Svečkov (Gajdamak)

23:00, po prodl. (3.)

Branky a nahrávky: 8. Harrison (Stillman), 58. Savoie (Lambos) – 16. P. Moravec (Ticháček), 38. Altrichter (Měchura, Sedláček), 70. Ryšavý (Ticháček, Svozil)

Reprezentace do 16 let

19:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Šiler (Čech, Prčík), 20. Šiler (Becher, Sapoušek), 34. Kulich (Hujer, Slavíček), 53. Bareš (Šapovaliv, Hamara), 55. Hujer (Rymon), 57. Kulich (Rymon, Hamara)

Reprezentace žen do 16 let

14:15, konec

Branky a nahrávky: 3. Kozuhová (Hurschlerová), 15. Peterová, 27. Surdezová (Büchiová), 52. Büchiová (Surdezová) – 8. Gruntová, 15. Dýcková (Z.Mazancová), 30. Šapovalivová (Veverková), 38. Bartáková, 54. Šapovalivová

2. liga skupina Sever (ČR)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Smolka (Mical, Kýhos), 21. Smolka (Mical), 29. Mála (Drašar, Řehoř), 54. Kýhos (Mical, Smolka), 59. Kýhos (Fučík, Drašar) – 15. Hidveghy (Malík, Hnik), 50. Kloutvor (Hašek, Suvorov), 52. Ukhin (Hric, Půlpán)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 32. Vyskočil (Zderadička, Keszi) – 17. Mrňa (Bendík, Matějček), 17. Mrňa (Dvořák, Jirků), 21. Matějček (Hlaváč), 53. Sýkora (Voženílek, Moník), 56. Chalupa (TS)

18:00, po s.n. (1:0)

Branky a nahrávky: 18. Fedulov (Višňák, Planý), 30. Planý (Kubinčák), 52. Višňák (Kubinčák), 54. Planý (Višňák, Kubinčák), rozh. náj. Višňák – 4. Šimečka (Urban, Zdeněk), 22. Urban (Zdeněk, Šimeček), 45. Šimeček (Běhula, Urban), 52. Šimeček (Kolíček, Zdeněk)

18:00, po s.n. (0:2)

Branky a nahrávky: 35. Pilař, 52. Plíhal (Čechura), 60. Pavlů (Plíhal) – 9. Tondr (Hrazdira, Brokeš), 11. Dušek (Půhoný), 16. Mocek (Šedivý, Brokeš), rozh. náj. Hoskovec

2. liga skupina Střed (ČR)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Marek (Vak, Dudáček), 33. Kronus (Tejko), 42. Tejko (Ferebauer, Kronus), 46. Matys (Dudáček), 49. Vak (Šulčík) – 31. Adamec (Hajšman, Vajner), 45. Hasman (Roubal), 47. Hasman, 54. Hajšman (Princl)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 33. Arnošt (Matějka, Bednařík), 38. Šaršok (Šuhaj), 47. Arnošt (Bednařík, Tintěra), 51. Tintěra (Matějka, Hanus), 57. Arnošt (Matějka), 60. Arnošt (Bednařík) – 24. Šteiner (Furch, Kohút), 49. Bříška (Kohút, Furch), 54. Bříška (Mrkvička, Furch), 57. Kohút (Furch, Bříška)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Josefus (Kolouch), 28. Svoboda (Brzák)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Luboš Kozák (Marek Němec), 3. Šafránek (Hanzl), 25. Marek Březina (David Šafránek, Malý), 32. Josef Malý (David Šafránek, Patrik Mašín), 43. Jakub Semirád (David Šafránek), 45. David Šafránek (Malý), 49. Marek Němec (Lukáš Havelka), 50. Malý (Šafránek), 59. Luboš Kozák (Marek Březina, Marek Němec), 60. Josef Malý (Marek Březina, Petr Pýcha) – 16. Si Hanwen (Pavel Husarik), 55. Ma Xiaoyu (Hang)

2. liga skupina Východ (ČR)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Danielčák (Ševěček, Hendrych), 17. Peslar (Černý, Wolf), 23. Danielčák (Štindl, Hendrych), 46. Černý (Cihlář), 48. Rousek (Zelenkov, Šindelář), 53. Černý (Wolf), 60. Černý (Cihlář) – 11. Benák (Třetina, Kliment), 22. Voříšek (Matušík), 25. Semrád (Pospíchal, Mikeš), 56. Vala (Voříšek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Palička (Macuh, Poruba), 20. Finsterle (Krutil, Kafka), 32. Macuh (Hruška, Palička), 52. Palička (Hruška, Macuh) – 28. Hovsepyan (Kosnar)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Janás (Čermák, Matula), 22. Čermák (Matula, Janás) – 4. Vachutka (Kabelka), 16. Scheuter (Gewiese), 16. Vachutka (Jaroš, Řezáč), 18. Hroch (Krejčiřík, Antonov), 24. Kabelka (Haloda), 25. Pokorný (Řezáč), 48. Antonov (Plhal, Hroch), 53. Antonov (Drtil), 55. Vachutka (Gewiese, Scheuter)

17:30, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 22. Heinrich (Bureš), 35. Gregar (Ferda, Pleva), 59. Wasserbauer (Bureš, Pleva), rozh. náj. Gregar – 19. Vaněk (Dvořák, Seidler), 31. Romančík (Andris, Žák), 45. Pořický (Běhal)

Německý pohár

sk 16:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 20. Tolčinsky (Kudako, Kodola), 42. Kodola (Voronin), 61. Tolčinsky – 28. Liška (Sukeľ, Kollár), 56. Krivošík (Kollár)

Česká para hokejová liga

13:25, konec

Branky a nahrávky: 25. Klíma (Novák), 41. Večerek (Flis)

14:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Forgo (Geier, Rennhack), 25. Geier (Rennhack, Wágner), 30. Geier, 31. Geier (Wágner), 44. Rennhack (Forgo, Geier) – 26. Ledvinka (Doležal), 40. Doležal (Kvoch)

14:10, konec

Branky a nahrávky: 7. Panfilov (TS), 10. Popov (Kalegaris), 39. Panfilov (Kalegaris), 40. Popov – 17. Joppa (Ligda), 20. Joppa (Hábl Z.), 43. Ligda (Joppa)

11. ročník Š.L.A.H. Šroubek Cup 2019/2020

16:30, konec (6)

Branky a nahrávky: 12. Muchka (Kopačka), 16. V. Bouzek st. (Cvachovec), 22. Muchka (Kopačka), 24. Muchka (L. Václavovic), 30. Cvachovec (V. Bouzek st.) – 43. Šebek (M. Vávra)

20:45, konec (6)

Branky a nahrávky: 28. Wiederstein (D. Václavovic), 35. D. Václavovic – 1. Burcal (Gajdušek), 2. Rajtmajer, 2. Rajtmajer (Gajdušek), 8. Mazanec (Pechan), 43. Mazanec

Univerzitní liga ledního hokeje

12:00, konec (2)

Branky a nahrávky: 35. Sokolík (Hubáček), 58. Dlouhý (Antal) – 15. Rolínek (Bahula), 25. Šuhaj (Fiala), 44. Kříž (Fiala), 55. Masopust (Hrůša, Šuhaj)

1. liga žen

14:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Kašparová, 32. Krejzlová, 36. Jacková (Suchánková), 38. Jacková, 42. Kašparová (Kašparová, Krejzlová), 55. Charvátová (Řepková) – 23. Králová (Horvátová, Šrámková), 37. Zavřelová (Horvátová)