4:2

konec (2:1, 1:1, 1:0)

09.11.2019, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 4.32 4.21 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Detroitem a Bostonem. Tento zápas dopadl naprosto proti papírovým předpokladům a radoval se nakonec Detroit. Sice se už ve druhé minutě utkání prosadil David Krejčí, ovšem rychlé vyrovnání Dylana Larkina a následná branka Robbyho Fabbriho v přesilové hře otočila stav na stranu domácích. Ve druhé třetině se opět trefil Fabbri a Detriot se mohl pyšnit dvougólovým vedením. Těsně před druhou sirénou však snížil Torey Krug. Ve třetí třetině jsme viděli mnoho šancí, avšak Detroit své vedení ubránil a navíc přidal zásluhou Anthonyho Manthy branku do prázdné svatyně. Konečný výsledek se zastavil na poměru 4:2.

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (04:45:17)
Československá stopa v utkání

Filip Hronek (Detroit) 0+0, 1 střela, +/-: +2, čas na ledě: 21:45
Jaroslav Halák (Boston) do utkání nezasáhl
Zdeno Chára (Boston) 0+0, 1 střela, +/-: 0, čas na ledě: 19:18
Peter Cehlárik (Boston) 0+1, 0 střel, +/-: 0, čas na ledě: 12:07
David Krejčí (Boston) 1+1, 3 střely, +/-: 0, čas na ledě: 18:22
David Pastrňák (Boston) 0+1, 5 střel, +/-: -2, čas na ledě: 23:38.

59:31

Utkání už putuje do svého závěru. Dvoubrankového manko hostů dnes bude nedotaženo. Ještě jednou se bude vhazovat před Bernierem.

58:32

58:32 Anthony MANTHA - 4:2

58:32

Detroit právě vstřelil branku!
Domácí tým už je blízko bodovému zisku z dnešního zápasu. ANTHONY MANTHA si ve vlastním pásmu vybojoval puk, poté jej parádně vyvezl do střední třetiny a následné namíření do odkryté brány mu nedělalo nejmenší problém. 4:2. Asistence: Jonathan Bernier.

58:06

Rask je na střídačce. Boston hraje se šesti hráči v útočném pásmu.

57:43

Detroit dobře brání. Nyní se hostům nedaří se usadit v pásmu soupeře.

57:16

Bernier nemusel zasahovat proti střele od modré čáry.

56:48

Erne pronikl i s pukem na holi do útočného pásma a těsně za modrou čárou vypálil. Rána útočníka Red Wings byla přizvednuta do ochranné sítě.

56:13

Krejčí nahodil touš do útočné třetiny, ale domácí hokejisté si dokázali s náporem Bostonu poradit.

55:32

Marchandovi puk přeskočil čepel, a proto se Boston musí vracet do středního pásma.

54:52

Detroit šetří cenné vteřiny v pásmu soupeře. Alespoň pro tuto chvíli otupil tlak hostů.

54:22

Fabbri se znovu pokusil o vstřelení hattricku. Jeho tvrdý pokus z pravého kruhu ale Tuukka Rask dokázal vyrazit do bezpečí.

54:03

Larkin využil chyby Carla při převzetí puku a zavezl kotouč až pod Raska. Finský gólman raději hru přerušil. Bostonu se čas na vyrovnání pomalu krátí.

53:24

Hra se v posledních minutách často kouskuje. Detroit se opět osvobodil pouze za cenu zakázaného uvolnění.

4:2

Branky a nahrávky: 3. D. Larkin (Bowey, J. Bernier), 12. Fabbri (Bertuzzi, Mantha), 22. Fabbri (Bertuzzi, Cholowski), 59. Mantha (J. Bernier) – 2. Krejčí (Cehlárik), 38. Krug (Krejčí, Pastrňák)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Hronek, Nemeth, McIlrath, Cholowski, Green, Bowey – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Erne, Nielsen (A), Perlini – Helm, Ehn, Abdelkader (A) – Fabbri, Athanasiou, Filppula.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Grzelcyk, Carlo, Krug (A), Clifton, Chára (C), Kampfer – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Heinen, Krejčí, Cehlárik – Senyshyn, Coyle, Bjork – Kuraly, Wagner.

Rozhodčí: Chmielewski, Dwyer – Daisy, Baker

Diváci: 19 515

01:09 BOS 0:1 Krejčí (Cehlárik)
02:18 DET 1:1 D. Larkin (Bowey, J. Bernier)
03:40 BOS 2 Pastrňák, hákování
11:12 BOS 2 Marchand, nedovolené bránění