1:0

konec (0:0, 0:0, 1:0)

01.11.2019, 17:00 • Titan aréna • 19. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.68 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stretnutie sa napokon končí výsledkom 1:0. Jediný gól stretnutia strelil v 51. minúte Uhrík, keď bol úspešný sám proti brankárovi Valentovi. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:27:57)

59:30

Liptáci sa zatiaľ úspešne bránia. Puk vyhadzujú cez všetky čiary.

59:24

Hostia v plnom počte.

58:58

Hostia sa usadili v útočnom pásme a nadychujú sa na záverečný tlak.

58:24

Oddychový čas hostí.

58:24

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., hákovanie).

57:57

Trenčín so štyrmi hráčmi.

57:44

Prudkú strelu Stehlíka Valent vyrazil a puk skončil v rohu ľadovej plochy. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

57:20

Liptáci budú mať výhodu presilovej hry o dvoch hráčov 37 sekúnd.

57:20

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Alderson – 2 min., sekanie).

56:50

Domáci sa usadili v útočnom pásme. Neprehľadnú situáciu pred Valentom napokon Trenčania vyriešili a puk poslali až za bránu Liptovského Mikuláša.

56:12

Trenčania vybojovali puk v obrannom pásme a vybrali sa do protiútoku. Švecova strela spoza obrancu bola zrazená a puk skončil na ochrannej sieti.

55:57

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Rajnoha – 2 min., nedovolené bránenie).

55:39

V strednom pásme sa ujdal puku Valach a pokúsil sa natlačiť medzi kruhy pred Romančíka. Tam boli ale brániaci Liptáci a puk mu odobrali.

54:32

Droppova strela od modrej čiary Valentovi vypadla. Brániaci hráči hostí puk poslali mimo ohrozenia brány.

53:40

Hostia puk nahodili do útočného pásma. Pri ňom ale boli rýchlejšie hráči Liptovského Mikuláša a oba tímy idú striedať.

52:18

Na oboch stranách bolo v poslendej minúte viacero strát puku a hralo sa najmä v strednom pásme.

51:16

Vhadzovať sa bude v obrannom pásme Trenčína. Domáci vyhrali buly. Po pár prihrávkach popri mantineli sa puk dostal k Uhríkovi, ktorý z prvej vystrelil. Valent puk chytá.

50:52

Domáci v plnom počte.

50:47

Liptovský Mikuláš dal gól!
Liptáci v obrannom pásme zachytili prihrávku a do úniku sám proti brankárovi sa dostal MICHAL UHRÍK. Puk Valent najprv zastavil, no ten napokon prekĺzol za jeho chrbát. Bez asistencií.

50:13

Trenčín sa v útočnom pásme dlho neohrial. Puk pred domácich vybojoval Sukeľ a vyviezol ho do stredného pásma. Domáci môžu vystriedať.

49:46

49:07

McCormackova strela od modrej čiary bola prudká, ale veľmi nepresná.

48:50

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Petran – 2 min., sekanie).

48:30

Petran nahodil puk na bránu Trenčína, kde sa k teču dostal Sukeľ., Valent puk vyrazil do rohu klziska.

48:05

Trenčania hneď v úvode oslabenia vybojovali puk a môžu ho poslať cez všetka čiary.

47:47

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Radivojevič – 2 min., držanie).

47:38

Vhadzovať sa bude po pravici brankára Romančíka. Domáci vyhrali buly a do úniku sa tlačil Vybíral, ktorý bol faulovaný.

46:05

Chromiakove zakončenie spoza obrancu bolo zblokované a puk letel len za bránu Liptovského Mikuláša.

44:43

Rudolf Huna nabral v strednom pásme rýchlosť a tlačil sa pred Valenta. Jeho zakončenie z uhla nerobilo brankárovi problémy.

44:05

Veľká šanca Trenčína. Alderson pred bránu prihral na osamoteného Mikysku. Romančík bol opäť proti a znova vytiahol perfektný zákrok.

42:57

Úvod tretej tretiny je zatiaľ až na Kajínekovu šancu Trenčína dosť vlažný z oboch strán.

41:53

Romančík teraz vytiahol perfetkné zákroky a ani dve dorážky Kajíneka nepustil za svoj chrbát.

41:15

40:52

Trenčín sa až teraz udržal v útočnom pásme. No koniec presilovej hry sa blíži.

40:34

Hostia sú stále bez útočného pásma. Liptáci veľmi dobre napádajú a odoberajú puk.

40:14

Liptáci vyhrali úvodné buly tretej tretiny a zbierajú cenné sekundy v strednom a útočnom pásme.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Stav stretnutia aj po druhej tretine zostáva nezmenený a platí bezgólový stav, 0:0. V druhej tretine si tímy vypracovali viacero veľmi dobrých gólových príležitostí. Brankári oboch tímov zatiaľ zostávaju neporazení.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:50

Domácim sa podarilo vybojovať puk a vyhodiť ho cez všetky čiary. Liptáci môžu vystriedať.

39:35

Trenčín teraz obstreľuje bránu domácich. Romančík skvele drží svoj tím.

39:12

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Lištiak – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

38:59

38:58

Ďalšia Tamášiho prudká strela. Valent zostáva naďalej neporazený.

38:44

Domáci buly vyhrali, ale hostia puk poslali do stredného pásma.

38:36

Tamášiho nebezpečná strela spoza obrancu. Valent puk chytá do lapačky a bude sa vhadzovať po jeho ľavici.

37:55

Hostia sa napokon dokázali oslobodiť a puk vyviezli až do útočného pásma.

37:20

V útočnom pásme kombinuje trojica bratov Hunovcov. Prudká strela Kuraliho bola zrazená. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

36:59

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Kajínek – 2 min., faul lakťom).

36:40

Trenčín je s pukom za bránou Liptovského Mikuláša. K ohrozeniu brány sa zatiaľ nedostal.

35:48

Vhadzovanie po Romančíkovej ľavici. Hostia buly vyhrali a puk dostal na modrú čiaru Rajnoha. Jeho strelu brankár domácich chytá a hra sa opäť prerušuje.

35:20

Na druhej strane do útočného pásma vkorčuoval Štach. Jeho zakončenie brankár domácich vyráža a pri puku sú opäť domáci.

33:43

Obrovská šanca domácich. Lištiak v rýchlom protiútoku hľadal krížnou prihrávkou nikým nebráneného Vybírala. Vybíral prihrávku no hokejku dostal, ale puk nedokázal pretlačiť za chrbát Valenta cez jeho betóny.

33:22

32:51

Trenčín opäť stratil útočné pásmo a po puk sa musí vrátiť do obrannej tretiny.

32:36

Domáci už hrajú so štyrmi hráčmi.

32:27

Obrovská šanca hostí. V neprehľadnej situácii sa puk kĺzal po bránkovisku, no domáci brankár ho napokon chytá a hra sa opäť prerušuje.

32:03

Štachovu strelu od modrej čiary Romančík chytá a hra sa prerušuje.

31:32

Hostia zakombinovali v útočnom pásme. McCormackovu delovku od modrej čiary zachytil Kurali a puk poslal cez všetky čiary.

31:22

Trenčín bude ať výhodu presilovej hry o dvoch hráčov niečo vyše minúty.

31:22

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Kriška – 2 min., hákovanie).

30:48

Liptáci tesne po začatí presilovej hry vybojovali puk a okamžite ho poslali za Valentovu bránu.

30:34

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Michalík – 2 min., nebezpečná výstroj).

29:57

Dlhá prihrávka na útočnú modrú čiaru Richardovi Hunovi. Ten mal dostatok času na zakončenie, no jeho strelu Valent chytá a hra sa prerušuje.

29:15

28:10

Obrovská šanca domácich. Rudolf Huna išiel sám proti Valentovi. Valent vytiahol bravúrny zákrok a puk vyrazil nad priestor brány.

27:52

Trenčínu sa podarilo vybojovať pu pri mantineli a poslať ho za bránu Romančíka.

27:33

Liptáci vyhrali buly a usadili sa v útočnom pásme. Po sérii prihrávok sa k strele od modrej čiary dosta Stehlík. Valent bol pozorný a puk chytil do lapačky.

27:15

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bartovič – 2 min., nedovolené bránenie).

26:30

Zaujímavá situácia Trenčína. Pred brankárom Romančíkom nastala neprehľadná situácia a brána domácich bola odkrytá. Najrýchlejšie sa napokon zorientovali domáci a puk poslali mimo nebezpečenstva.

25:47

Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať v obrannom pásme Trenčína. Domáci vyhrali buly. Tamáši perfektne spoza brány našiel medzi kruhmi osamoteného Petrana. Jeho strelu z prvej Valent parádne chytá a hra sa prerušuje.

24:02

Vybíral vybojoval puk v strednom pásme a okamžite ho poslal na Macíka. Ten vkorčuľoval do útočného pásma a prudko vystrelil. Valent puk s problémami vyráža a k puku sa dostávajú hostia.

23:36

Veľká šanca domácich na otvorenie stavu stretnutia. Po perfektnej individuálne práci sa dostal Tamáši s pukom až ku Valentovi, ale jeho zakončenie z veľmi dobrej pozície skončilo iba na brankárových betónoch.

22:30

Za vlastnou bránou sú s pukom domáci. Po nahodenom puku v útočnom pásme operovala trojica bratov Hunovcov. Tí sa k ohrozeniu brány napokon nedostali a o puk za Valentovou bránou prišli.

21:25

Veľká príležitosť na druhej strane. Do výbornej pozície sa s pukom dostal Džugan ale Romančík vytiahol perfektný zákrok ap uk vyrazil.

20:43

Pekná individuálna práca Jakuba Sukeľa. Ten v útočnom pásme našiel Tamášiho, ktorý spomedzi kruhov vystrelil. Toto zakončenie bolo zblokované a puk skončil v rohu klziska.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Do konca prvej tretiny sa už nič zaujímavé na ľade neudialo a tá sa skončila výsledkom 0:0. Diváci mohli v Liptovskom Mikuláši vidieť vcelku vyrovnaný hokej s množstvom súbojov, no absenciou hokejovej krásy.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:58

Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať po pravici brankára Romančíka. Domáci vyhrali buly a puk pretlačili do stredného pásma.

18:30

17:59

DOmáci sa usadili v útočnom pásme. Strelu Róberta Hunu hostia zastavili a puk poslali cez všetky čiary.

16:31

Domáci vyhrali buly v útočnom pásme. Macíkova strela z dobrej pozície nebola dostatočne prudká a Valent puk vyrazil do rohu ľadovej plochy.

16:29

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Rajnoha – 2 min., podrazenie).

15:53

Do útoku zavelil Lištiak. Na útočnej modrej čiare obišiel protihráča a puk pretlačil na Macíka. Jeho zakončenie z dobrej pozície Valent chytá.

15:02

S blížiacim sa koncom prvej tretiny hra stráca tempo a moc gólových príležitostí diváci nevidia.

14:20

Sádecký prebral puk v strednom pásme a na strelu vyval Džugana. Jeho strela spomedzi kruhov skončil v náručí Romančíka.

13:05

Domáci vyhrali buly, no po nepresnej prihrávke Petrana sa puk dostáva až za bránu Trenčína a rozhodca píska zakázané uvoľnenie.

13:01

Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať po ľavici brankára Romančíka.

12:42

Trenčín vyhral buly v útočnom pásme. Sládokovu strelu od modrej čiary Romančík vyrážačkou posiela do rohu ľadovej plochy.

12:23

Spolupráca bratov Huovcov v útočnom pásme. Róbert Huna nabil na strelu Rudolfovi Hunovi. Jeho zakončenie skončila iba na brániacom hráčovi Trenčína.

10:49

Hostia sa bleskovo dostali do útočného pásma. McCormackova strela od modrej čiary opečiatkovala ľavú tyčku Romančíkovej brány.

08:40

Piatka sa pokúsil pretlačiť s pukom pred Valenta. V ceste mu stál ale pozorný Stacha, ktorý mu bez väčších problémov puk odobral.

08:25

Hostia si prihrávali v útočnom pásme popri mantineli. McCormack nahodil puk na bránu domácich, kde sa puk pokúsil tečovať osamotený Džugan. Romančík bol pozorný a puk schoval v lapačke. Hra sa prerušuje.

07:27

Útočná snaha Trenčína bola zastavená rozhodcom kvôli ofsajdu. Bude sa vhadzovať v strednom pásme. Buly vyhrali domáci, ktorí sa okamžite dostali do útočného pásma. Tamášiho pokus spomedzi kruhov letel tesne vedľa brány.

06:54

Vhadzuje sa v obrannom pásme Trenčína. Liptáci sa udržali v útočnom pásme. Po sérii prihrávok sa do streleckej pozície dostal Nemec. Jeho prudké zakončenie Valent chytá.

06:18

Róbert Huna dlhou prihrávkou našiel na útočnej morej čiare perfektne Krišku. Ten sa s pukom dostal medzi kruhy, ale jeho strela bola zblokovaná a puk letel mimo priestoru trenčianskej brány.

04:49

Valachov nahodený puk Romančík chytá. Hra sa prerušuje a bude sa vhadzovať v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Hostia buly vyhrali, no v útočnom pásme sa dlho neohriali. Liptáci puk vybojovali a poslali aspoň do stredného pásma.

04:00

Prudká strela McCormacka od modrej čiary narobila Romančíkovi problémy, no na dvakrát napokon dokázal puk poslať mimo nebezpečenstva.

03:49

Radivojevič zachytil prihrávku domácich a vybral sa do útočného pásma, kde našiel osamoteného Chromiaka. Ten spoza obrancu vystrelil, no toto zakončenie bolo zblokované a puk skončil na ochrannej sieti.

02:15

Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať pred Valentom. Domáci vyhrali buly. Následná strela od modrej čiary v podaní Stehlíka letela tesne vedľa ľavej tyčky.

01:30

Hostia sa usadili v útočnom pásme. Kajínkov nahodený puk na bránu domácich zachytili brániaci Liptáci a poslali ho do stredného pásma.

01:00

Rýchly protiútok Trenčína. Sadecký sa s pukom dostal do útočného pásma. Následnú nebezpečnú strelu spoza obrancu Romančík chytá.

00:15

Liptáci sa hneď v úvode stretnutia vrhli do útočného pásma, no za bránou Valent puk stratili a hostia môžu v pokoji rozhrávať.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Romančík – Droppa, Petran, Kurali, Nemec, Roman, Mezovský, Smutný, Stehlík – Kriška, Tamáši, J. Sukeľ – Macík, Lištiak, Vybíral – Piatka, Uhrík, Michalík – Ri. Huna, Ro. Huna, Ru. Huna

Dukla Trenčín: Valent – McCormack, Starosta, Rajnoha, Štach, Sládok, Kajínek, Stacha – Alderson, Mikyska, Valach – Bartovič, Sádecký, Džugan – Chromiak, Švec, Radivojevič – Ďurina, Kováčik, Krajč

Rozhodca: Konc st., Juhász – Konc ml., Soltész.
Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní piatkového hokejového zápasu 19. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci tím MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta na vlastnom štadióne HK Dukla Trenčín. Zápas sa začína o 17:00.

MHK 32 Liptovský Mikuláš
Svoj posledný zápas Liptáci odohrali proti Miškolcu na domácom ľade. Hostia išli do vedenia v prvej tretine, keď sa v 13. minúte presadil Ross. Ďalšieho gólu sa diváci dočkali až v druhom dejstve. Hostia navýšili svoje vedenie v 27. minúte zásluhou Harrisona. Tesne pred záverom druhého polčasu svojim presným zásahom zvýšil na 0:3 Vas. Domácim sa nepodarilo skórovať ani v záverečnej tretine. Hostia naopak svoje vedenie ešte navýšili zásluhou dvoch gólov Beauvillera. Stretnutie sa tak skončilo jednoznačným výsledkom 0:5 pre Miškolc. Liptáci sú v tabuľke na poslednom mieste s 12 bodmi.

HK Dukla Trenčín
V 18. kole odohral zápas na vlastnom štadióne proti Novým Zámkom. Po prvej tretine viedli domáci rozdielom dvoch gólov, keď sa prednými zásahmi presadil Radivojevič a Chromiak. Po 30. minútach viedol Trenčín 5:0, keď sa na začiatku druhej tretiny strelil gól Stacha, Bartovič a Alderson. Do koncu druhého polčasu sa Novým Zámkom podarilo znížiť dvomi góli. Najprv sa presadil v 34. minúte Jurík a tesne pred koncom tretiny ho nasledoval Pospíšil, ktorý strelil posledný gól Nových Zámkov v tomto zápase. Naopak Trenčínu sa v tretej tretine podarilo vsietiť ešte štyri góly. V 48. minúte sa presadil Starosta, ktorého o dve minúty nasledoval Chromiak. Štyri minúty pred koncom stretnutia zvýšil na 8:2 Mikyska a na konečných 9:2 upravil v 58. minúte Maniaček. Domáci tak pohodlne zdolali svojho súpera a v tabuľke im patrí siedme miesto s 25 bodmi.

Posledný vzájomný zápas:
HK Dukla Trenčín – MHK 32 Liptovský Mikuláš 6:4 (2:1, 4:1, 0:2)
Góly: 4. Mikyska (Lapšanský), 13. Coughler (Aldreson, Mikyska), 25. Alderson (Mikyska, Lapšanský), 30. Sádecký (Chromiak, Štach), 32. Sojčík, 40. Sojčík (Starosta, Bartovič) – 10. J. Sukeľ (Oško), 34. J. Sukeľ (Kriška, Ro. Huna), 46. J. Sukeľ (Kriška, Petran), 53. Ru. Huna (Ri. Huna, Ro. Huna)
Strely: 27:24
Vylúčenia: 6:5
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.