1:0

konec (0:0, 0:0, 1:0)

01.11.2019, 17:00 • Titan aréna • 19. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.68 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stretnutie sa napokon končí výsledkom 1:0. Jediný gól stretnutia strelil v 51. minúte Uhrík, keď bol úspešný sám proti brankárovi Valentovi. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:27:57)

59:30

Liptáci sa zatiaľ úspešne bránia. Puk vyhadzujú cez všetky čiary.

59:24

Hostia v plnom počte.

58:58

Hostia sa usadili v útočnom pásme a nadychujú sa na záverečný tlak.

58:24

Oddychový čas hostí.

58:24

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., hákovanie).

57:57

Trenčín so štyrmi hráčmi.

57:44

Prudkú strelu Stehlíka Valent vyrazil a puk skončil v rohu ľadovej plochy. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

57:20

Liptáci budú mať výhodu presilovej hry o dvoch hráčov 37 sekúnd.

57:20

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Alderson – 2 min., sekanie).

56:50

Domáci sa usadili v útočnom pásme. Neprehľadnú situáciu pred Valentom napokon Trenčania vyriešili a puk poslali až za bránu Liptovského Mikuláša.

56:12

Trenčania vybojovali puk v obrannom pásme a vybrali sa do protiútoku. Švecova strela spoza obrancu bola zrazená a puk skončil na ochrannej sieti.

55:57

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Rajnoha – 2 min., nedovolené bránenie).

55:39

V strednom pásme sa ujdal puku Valach a pokúsil sa natlačiť medzi kruhy pred Romančíka. Tam boli ale brániaci Liptáci a puk mu odobrali.

54:32

Droppova strela od modrej čiary Valentovi vypadla. Brániaci hráči hostí puk poslali mimo ohrozenia brány.

53:40

Hostia puk nahodili do útočného pásma. Pri ňom ale boli rýchlejšie hráči Liptovského Mikuláša a oba tímy idú striedať.

52:18

Na oboch stranách bolo v poslendej minúte viacero strát puku a hralo sa najmä v strednom pásme.

51:16

Vhadzovať sa bude v obrannom pásme Trenčína. Domáci vyhrali buly. Po pár prihrávkach popri mantineli sa puk dostal k Uhríkovi, ktorý z prvej vystrelil. Valent puk chytá.