turnaj O Pohár DHL

HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec

3:2

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

01.11.2019, 17:00 • enteria arena • 16. kolo • Info o změnách stavu (Milan Šplíchal)

Dynamo dokázalo dvakrát otočit nepříznivé skóre a v prodloužení bere bonusový bod. (19:13:01)

62:29

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí dokázali zvítězit, v prodloužení jim bonusový bod přinesl gól, který vstřelil DOMINIK CHÁRA – 3:2! Asistence: Jiří Bucek, Tomáš Jelínek.

60:01

60:00

58:41

RADEK ŠÍR dokázal v samém závěru srovnat utkání, vypadá to na prodloužení – 2:2! Asistence: Ondřej Rohlík, Vít Kaštánek.

49:35

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hrůzek – 2 min., hákování).

46:03

Třinec právě vstřelil branku!
Hosté se opět ujímají vedení, prosadit se dokázal MAREK HAVRÁNEK – 1:2! Asistence: Michal Kvasnica, Michal Matiaško.

40:01

40:00

38:24

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Plandor – 2 min., držení).

32:44

Domácí dokázali chvilku po polovině hry vyrovnat. Postaral se o to ONDŘEJ ROHLÍK – 1:1! Asistence: Radek Šír.

26:19

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kvasnica.

20:01

20:00

05:15

Hostující tým se dostává na začátku šesté minuty do vedení, po pasu Matiaška se prosadil MICHAL KVASNICA – 0:1! Asistence: Michal Matiaško.

01:41

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Králík – 2 min., podrážení).

00:01

3:2

Branky a nahrávky: 33. Rohlík (Šír), 59. Šír (Rohlík, Kaštánek), 63. Chára (Bucek, Jelínek) – 6. Kvasnica (Matiaško), 47. Havránek (Kvasnica, Matiaško)

HC Dynamo Pardubice: Nečas (Borovička) – Oliva, Leder, Odehnal, Blažej, Jeslínek, Kaštánek – Formánek, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Hledík

HC Oceláři Třinec: Švehlák (Švančara) – Mituchovič, Jenáček, Vacula, Cienciala, Šulák, Hrůzek – Havránek, Kvasnica, Mikler, Geidl, Mastič, Przybyla, Lipiansky, Matiaško, Plandor, Králík, Kašpárek, Procházka

Rozhodčí: Jaroš – Frodl, Šimánek

01:41 TRI 2 Králík, podrážení
05:15 TRI 0:1 Kvasnica (Matiaško)
26:19 TRI 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Kvasnica
32:44 PCE 1:1 Rohlík (Šír)
38:24 TRI 2 Plandor, držení
46:03 TRI 1:2 Havránek (Kvasnica, Matiaško)