konec (1:1, 1:0, 1:4)

01.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • 16. kolo • Kristýna Nováková

Tipsport: 2.35 4.2 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mně pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:30:00)
Třetí třetina byla kompletně v režii Beranů. Nejprve se krátce po začátku třetího dějství prosadil Valentin Claireaux a vyrovnal stav utkání. Krátce poté si druhý gól v utkání připsal Bedřih Köhler. Čtyři minuty před koncem se prosadil také ex-olomoucký Jakub Herman. Olomouc už pak dokázala pouze korigovat stav utkání na 3:5 zásluhou gólu Rostislava Olesze.

59:50

Ale Olomouc se musí vracet zakládat nový útok.

59:10

Lukáš odjíždí z brány!

58:36

58:36 Rostislav OLESZ - 3:5

58:36

Olomouc právě vstřelila branku!
Tak přece jen se v utkání ještě prosadili i domácí. Jeden z nejpilnějších olomouckých útočníků dnešního zápasu ROSTISLAV OLESZ snižuje na 3:5. Asistence: Jiří Ondrušek, Jan Jaroměřský.

58:18

Čiliak před přijíždějícímu hráči soupeře přikryl kotouč lapačkou.

58:00

Běží poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:40

Vyrůbalík zastavil kotouč ve středním pásmu a poslal dopředu Irgla, ten se ale ke střele nedostal.

55:49

55:49 Jakub HERMAN - 2:5

55:49

Zlín právě vstřelil branku!
JAKUB HERMAN dostal nabídku mezi kruhy a a dává pátý gól Zlína. Asistence: Jakub Šlahař.

55:10

Vyrůbalík zkoušel střelu od modré čáry.

54:23

Tentokrát byla střela Olesze tečována na síť za bránou.

54:00

Olesz se na kruhu dostal ke kotouči, vystřelit ale nestačil. Olomouc se nadále drž v útočném pásmu.

53:23

Dujsík se za vlastní bránou ujal kotouče, ten ale končí mimo led.

52:44

Další ofsajd hráčů v červenobílých dresech.

52:38

Ofsajd Olomouce.

3:5

Branky a nahrávky: 11. Kolouch, 33. Irgl (P. Musil, Škůrek), 59. Olesz (Ondrušek, Jaroměřský) – 3. Köhler (Honejsek), 42. Claireaux (Köhler), 46. Köhler, 50. Nosek, 56. Herman (Šlahař)

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Klimek, P. Musil, V. Tomeček – Burian, Nahodil, Irgl – Olesz, Kolouch, Skladaný – Vodný, Handl, Hecl.

Berani Zlín: Čiliak (Huf) – Freibergs, Ferenc, Řezníček, Nosek (A), Gazda, Žižka (C), Buchta – Kubiš (A), P. Sedláček, J. Ondráček – Köhler, Claireaux, Honejsek – Herman, Jeglič, Šlahař – Popelka, Fryšara, Navrátil.

Rozhodčí: Hejduk, Veselý – Hynek, Klouček

00:25 OLO 2 Vyrůbalík, napadení
01:49 OLO 2 Švrček, krosček
02:25 ZLN 0:1 Köhler (Honejsek)
09:31 ZLN 2 Claireaux, podrážení
10:59 OLO 1:1 Kolouch