2:4

konec (0:1, 1:2, 1:1)

18.10.2019, 18:00 • Tipsport Aréna, Žilina • 13. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.67 4.8 3.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Žilina na domácom ľade podľahla Skalici pomerom 2:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok piatkového večera. Dočítania priatelia. (20:30:47)

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:53

Skalica dala gól!
MARTIN ANDRISÍK z ľavej strany parádne trafil do vinkla Mikolášovej bránky a rozhoduje o osude dnešného zápasu! Asistencie: Ronald Dvonč, Ondrej Janík.

58:33

Hostia držia umne puk čo najďalej od svojej bránky, domácim sa nedarí dostať do aspoň akého takého tlaku.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:34

Vhadzovanie po ľavej ruke Maroša Mikoláša.

57:12

Filip Ondruš sa snažil presadiť v útočnom pásme, cez dvojicu obrancov Skalice sa mu to však nepodarilo.

56:53

Domáci to znovu skúšajú nahodením puku na zadný mantinel.

56:02

Máme tu poslednú reklamnú prestávku v zápase, ideálny čas pre oboch trénerov na taktické pokyny do záveru zápasu.

55:43

Domáci kombinujú v útočnom pásme, strela od modrej čiary však končí vedľa skalickej bránky.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:22

Skalica sa po dlhšom čase vydala do útoku, Dvonč však pred Mikolášom neuspel.

53:12

Nahodený puk Vlkov do útočného pásma, Skalica sa však umne bráni.

52:29

Dnešné stretnutie sleduje 362 divákov.

51:52

50:58

Hrá sa pred domácou bránkou, Žilinčania sa v týchto momentoch nedokážu dostať do tempa.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Žilina stále prehráva so Skalicou 2:3.

49:05

Preberajú sa aj domáce tribúny a ženú Vlkov za vyrovnaním v dnešnom zápase.

48:10

Domáci v nápore, delovka Mateja Maceka však končí na mantineli za Truttovou bránkou.

47:54

Útočná akcia Žiliny zastavená pre postavenie mimo hru.

47:34

Máme tu reklamnú prestávku a počas nej vidíme bojovú poradu piatich Vlkov na ľadovej ploche.

47:22

Hostia držia puk za svojou bránkou, oba tímy striedajú počas hry.

46:55

Žilinčania sa veľmi snažia, to im rozhodne nemožno uprieť, Skalica sa však zatiaľ skvele bráni.

46:10

Žilina pokračuje v nápore, Vlci zacítili šancu na vyrovnanie!

45:51

Hostia v plnom počte.

45:40

Žilina dala gól!
Lenže to už neplatí, pretože z pravej strany vystrelil SAMUEL ZAHRADNÍK a prekonal Landona Trutta! Asistencia: Filip Ondruš

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Žilina prehráva so Skalicou 1:3.

44:55

Žilinčanom pri presilovke ušiel skalický obranca Peter Horváth, recept na Maroša Mikoláša však nenašiel!

44:35

Domáci v nápore počas presilovej hry, strela Lukáša Dubeňa však bola zblokovaná.

44:09

Domáci v plnom počte.

43:54

Domáci sa nadýchli k útoku, ich snahu však zastavil pozorný Landon Trutt.

43:10

Hra sa prelieva zo strany na stranu, hostia sa už príliš dopredu netlačia.

42:25

Tak predsa sa našiel! Jeden odvážny domáci rolbista napokon ľad očistil a môžeme pokračovať v zápase.

42:25

Je potrebné upratať krv Martina Magdolena, ale domácich rolbárov akosi niet.

42:25

Ide o Martina Magdolena, ktorý za pomoci tímového lekára Jaroslava Hanuláka odchádza na striedačku svojho tímu.

42:25

Hra je prerušená, pretože jeden z domácich hráčov pri páde narazil tvárou na konštrukciu bránky a je poriadne otrasený.

42:09

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Minárik – 2 min., podrazenie).

42:00

Domáci Vlci sa snažia, ale presilové hry im dnes vôbec, ale vôbec nejdú.

41:28

Obrovská šanca Žiliny, Filip Ondruš však z pravej strany bekhendom nenadvihol puk ponad lapačku ležiaceho Landona Trutta!

40:51

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 5 min., vrazenie na mantinel + osobný trest do konca zápasu, vrazenie na mantinel).

40:44

Hosťujúci Mikéska najskôr delovkou preveril pozornosť Maroša Mikoláša, následne tvrdým zákrokom lakťom poslal k ľadu jedného z domácich hráčov a poputuje na trestnú lavicu.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech hostí zo Skalice.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Oba tímy máme na ľadovej ploche, o chvíľu sa začne tretia tretina.
Po druhej tretine prehráva Žilina so Skalicou 1:3. Tretia tretina sa začne približne o 19:50.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:41

39:39

Delovka Róberta Mikésku vyprášila výstroj Maroša Mikoláša, puk následne tesne minul bránku Vlkov!

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:44

Domáci sa vo vlastnom oslabení dostali do útočnej akcie, po strele z ľavej strany zasahoval pozorný Landon Trutt.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny, Skalica v obrovskom tlaku počas presilovej hry.

37:41

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Chlepčok – 2 min., sekanie).

37:32

Hostia sú v týchto momentoch nesmierne aktívni a Mikoláš má stále plné ruky a nohy práce.

37:00

Hostia kombinovali pred Marošom Mikolášom, po chybe však prichádzajú o útočné pásmo.

36:33

Žilinčanom sa v týchto momentoch nedarí a na ich hokejky sa badateľne vkráda nervozita.

35:52

Skaličania zavreli domácich vo vlastnom obrannom pásme, po strele od modrej čiary však končí puk v lapačke Maroša Mikoláša.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, Žilina prehráva doma so Skalicou 1:3.

34:13

Hostia však pokračovali v útoku a puk napokon pretlačili za chrbát nešťastného žilinského brankára. Autorom gólu je MAXIM VEŠUTKIN.

34:01

Tvrdá strela hostí končí na brankárovi Žiliny Marošovi Mikolášovi.

33:55

Oba tímy tvrdo bojujú o každý jeden puk, príliš hokejovej krásy v týchto momentoch nevidíme.

33:03

Nasleduje reklamná prestávka, ktorá je ideálnym priestorom pre oboch trénerov na rozdanie taktických pokynov do záveru tejto časti hry.

32:19

Hra sa prelieva zo strany na stranu, ani jeden z brankárov však v týchto momentoch nemusel riešiť vážnejšiu situáciu.

31:29

Hrá sa v pomerne rýchlom tempe, domáci sa snažia vyrovnať, ale Skalica hrá do týchto chvíľ výborný zápas.

31:02

Domáci sa krátko po skončení oslabenia dostali do útoku, po strele z pravej strany však Landon Trutt skryl puk do svojej výstroje.

30:44

30:33

Skaličania kombinujú v útočnom pásme.

30:11

Hostia v tlaku počas presilovej hry.

30:01

Polovica zápasu je za nami, Žilina na domácom ľade prehráva so Skalicou 1:2.

29:47

29:27

Žilinčania sa znovu dostali do útoku, Trutt však podržal svoj tím.

29:04

Nuž, konečne pozitívny impulz pre Vlkov i pre domáce tribúny! Od modrej čiary sa do puku oprel JAKUB PIŠOJA a ten končí v Truttovej sieti! Asistencia: Patrik Halama.

28:44

28:39

Obrovská šanca Žiliny, Marek Minárik však sám pred bránkou hostí nepretlačil puk za Landona Trutta!

28:20

Puk je znovu za bránkou Maroša Mikoláša, oba tímy striedajú počas hry.

27:49

Žilina je síce v útočnom pásme, Vlkom však opticky chýba lepší pohyb a viac energie.

27:22

Jaroslav Markovič sa oprel do strely, trafil však len obrancu Skalice.

26:34

Žiline sa však nedarí, puk majú Vlci za vlastnou bránkou a hostia oň úpenlivo bojujú.

26:05

Domáci v tlaku pred Landonom Truttom.

25:47

V Žiline sa stále nehrá, pretože sa riešia technické veci. Isté je, že gól Skalice neplatí pri príliš veľa hráčov hostí na ľadovej ploche, Záhoráci budú hrať navyše v oslabení!

25:47

Vylúčenie v tíme HK Skalica (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

25:47

Oddychový čas domácich.

25:47

Maroša Mikoláša nahradil na krátky moment v bránke Vlkov Jakub Lackovič, po neuznaní gólu sa však do bránky Vlkov vracia Maroš Mikoláš.

25:47

Skalica dala gól, ten však neplatí!
Strela Róberta Mikésku končí v sieti, ale gól neplatí!

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Žilina prehráva so Skalicou 0:2.

24:46

Ďalší útok Žiliny, tečovaný puk však znovu končí v lapačke brankára tímu zo Záhoria.

24:12

Ďalší výborný zákrok Trutta po strele domácich z ľavého kruhu.

23:55

Vhadzovanie po ľavej ruke gólmana Skalice.

23:44

Domáci Vlci si vynútili tlak v útočnom pásme, všetko však znovu rieši pozorný Landon Trutt.

23:01

Vhadzovanie po pravej ruke Maroša Mikoláša.

22:32

Domáci hokejisti sú zjavne zaskočení vývojom zápasu a nemôžu sa dostať do zápasového rytmu.

21:27

Navlas rovnaká situácia ako pri prvom góle. Hostia ubránili oslabenie, získali puk a krátko po oslabení dávajú gól! Tentoraz je úspešný strelcom FRANTIŠEK PULŠČÁK. Asistencia: Martin Andrisík.

21:14

20:55

Domáci Vlci síce hrajú presilovú hru, táto im však vôbec nevychádza podľa predstáv.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech Žiliny.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine prehráva MsHK Žilina na domácom ľade s HK Skalica 0:1. Druhá tretina sa začne približne o 18:55.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:40

Puk majú v moci Žilinčania, ale za bránkou Maroša Mikoláša.

19:14

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Trnka – 2 min., sekanie).

19:14

Vhadzovanie po pravej ruke Landona Trutta.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:45

Domáci výborným pressingom získali puk v útočnom pásme, aktívny Samuel Rehák ale z medzikružia strelou opečiatkoval pravú tyč skalickej bránky!

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:44

Rýchly útok Žiliny, šikovná strela švihom mierila medzi betóny brankára hostí. Ten stihol puk zastaviť, ale istý si veru nebol.

17:22

Jeden z hráčov hostí tvrdo zbúral pri mantineli domáceho Chlepčoka. Tribúny sa síce búria, ale vylučovať sa nebude.

16:33

Výborná strela Lukáša Dubeňa, puk znovu končí v moci Landona Trutta.

16:24

Dominik Hohl pálil od modrej čiary, minul však bránku Vlkov.

16:02

15:29

Puk znovu končí v lapačke žilinského brankára Maroša Mikoláša.

15:01

Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút, Žilina prehráva so Skalicou 0:1.

14:55

Samuel Záhradník odviedol kus poctivej defenzívnej roboty a nazbieral cenné sekundy pre svoj tím v oslabení.

14:31

Hostia okamžite v obrovskom nápore, všetko však vyriešil Mikoláš, ktorý tvrdú strelu hostí skryl vo svojej výstroji.

14:02

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Markovič – 2 min., podrazenie).

13:26

Hostia ustáli presilovku o dvoch hráčov a okamžite po jej skončení sa ujímajú vedenia! Úspešným strelcom je TOMÁŠ TRNKA! Asistencie: Robert Mikéska, Alexander Kotzman.

13:16

13:15

Šikovný teč Chlepčokovej strely z hokejky Petra Húževku končí znovu v moci gólmana Skalice.

12:40

Hostia so štyrmi hráčmi.

12:39

Lukáš Dubeň pálil priklepom, trafil však len Landona Trutta.

12:33

Po strele domácich od modrej čiary sa puk odráža von z útočného pásma.

12:09

Tlak Žiliny pokračuje.

11:50

Žilinský kapitán Peter Húževka delovkou od modrej čiary opečiatkoval pravú tyč bránky hostí! Puk sa následne odrazil pred bránku, kde ho Trutt včas priľahol.

11:30

Vlci okamžite v útočnom pásme.

11:16

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Kotzman – 2 min., napadnutie).

11:05

Matej Macek tvrdou ranou míňa bránku Landona Trutta!

10:40

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Fereta – 2 min., faul lakťom).

10:34

Ján Chlepčok sa šikovnou kľučkou zbavil obrancu, našiel prihrávkou Filipa Ondruša, ktorý však preváhal vhodný moment na prihrávku lepšie postavenému spoluhráčovi.

10:01

V polovici prvej časti hry máme v Žiline stále stav 0:0.

09:45

Tvrdý súboj v strede poľa, následný útok hostí končí pre postavenie mimo hru.

09:00

Zápas má pomerne slušné tempo, žiadnu vážnejšiu akciu na jednej či druhej strane sme však zatiaľ nevideli.

08:19

Martin Magdolen, ktorý je v Žiline na hosťovaní zo Zvolena, sa oprel do strely, no puk bol tečovaný nad skalickú bránku.

07:52

Tretí útok Žiliny vedený Ondrejom Prášilom získal v strede klziska puk, následne akcia však Vlkom nevyšla podľa predstáv.

07:16

Hohl nahodil puk na bránku Žiliny, pre Mikoláša to nebol žiadny vážnejší problém.

06:55

Snaha o útok hostí je zastavená pre postavenie mimo hru.

06:03

Znovu útočné manévre prvého útoku MsHK, ktorý si dokáže vynútiť tlak, Trutt na čele skalickej defenzívy ale stále odoláva.

05:34

Rýchly útok Žiliny, strela Minárika ale míňa priestor bránky hostí.

05:01

Prvých 5 minút zápasu máme za sebou, pod Dubňom sme gól zatiaľ nevideli.

04:45

Samuel Záhradník zľava hľadal prihrávkou spoluhráča pred bránkou Skalice. Žilinčania boli v danom priestore dvaja, no žiaden nedokázal trafiť puk.

04:22

Rýchly útok Vlkov, strela švihom spoza skalického obrancu končí v moci pozorného Trutta.

03:44

Domáci stiahli puk za vlastnú bránku a striedajú počas hry.

03:08

Tvrdá strela obrancu Mikésku končí na prilbe Maroša Mikoláša, hra je prerušená.

02:49

Prvý útok Vlkov si vynútil tlak v útočnom pásme, Trutt sa ale napokon vrhol po puku a dokázal ho skryť vo svojej lapačke.

02:41

Po delovke Žilinčanov od modrej čiary opäť zasahuje skalický Landon Trutt.

02:22

Denis Valášek si šikovne urobil priestor na ľavej strane, jeho strelu švihom Trutt skryl vo svojej výstroji.

01:23

Hráči Skalice sú v úvode zápasu strelecky pri chuti, Mikolášova lapačka zastavila strelu Kotzmana z ľavého kruhu.

00:32

Prvá strela v zápase patrí hosťom, z medzikružia preveril Mikolášovu pozornosť David Okoličány.

00:15

Domáci však získali puk a okamžite sa hrnú dopredu.

00:01

Úvodné buly zápasu v prospech Skalice.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MsHK Žilina: Mikoláš (Lackovič) – Surán, Dubeň, Leško, Turian, Pišoja, Patlevič, Coma, Housa – Markovič (A), Minárik, Rehák S. – Chlepčok, Húževka (C), Ondruš – Macek (A), Prášil, Zahradník – Magdolen, Valášek, Halama

HK Skalica: Trutt (Ovečka) – Horváth, Škápik, Mikéska, Janík, Hohl, Fereta, Moritz, Hílek – Okoličány, Šmída, Vešutkin – Trenčan, Dvonč, Andrisík – Trnka, Pulščák, Kotzman – Koziot, Ivičič, Derkin

Rozhodca: Moller – Ševčík, Číž.
Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 13. kola Slovenskej hokejovej ligy, v ktorom hokejisti MsHK DOXXbet Žilina privítajú na domácom ľade hráčov HK Skalica. Zápas začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline patrí v aktuálnej tabuľke SHL ôsme miesto so ziskom 15 bodov. V poslednom doterajšom zápase Vlci prehrali na ľade Bratislava Capital 2:3 (góly MsHK Chlepčok, Markovič). Trénerom tímu je Stanislav Škorvánek starší, najproduktívnejším hráčom MsHK je Ondrej Prášil, ktorý získal 8 kanadských bodov.

Hokejistom Skalice patrí v tabuľke druhej najvyššej súťaže šieste miesto so ziskom 18 bodov. V poslednom doterajšom zápase Záhoráci prehrali na domácom ľade s Levicami 2:5 (góly Skalice Vešutkin, Janík). Najproduktívnejším Skaličanom je Daniel Štumpf, ktorý má na svojom konte 21 kanadských bodov.

Zápas sa začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

2:4

Branky a nahrávky: 30. Pišoja (Halama), 46. Záhradník (Ondruš) – 14. Trnka (Mikéska, Kotzman), 22. Pulščák (Andrisík), 35. Vešutkin, 59. Andrisík (Dvonč, Janík)

Rozhodčí: Moller – Ševčík, Číž