4:0

konec (0:0, 0:0, 4:0)

18.10.2019, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • 13. kolo • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.75 4.7 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vo Zvolene sa veľmi dlho čakalo na úvodný gól. Ten padol až v tretej tretine. Najprv Eduard Šimun zahodil samostatný nájazd a tesne na to strelil víťazný gól Andreas Štrauch. Potom sa trikrát po sebe presadila domáca zámorská formácia a Zvolen tak zdolal Nitru zaslúžene 4:0. Príjemný večer a ďakujem za pozornosť. (20:24:28)
Najlepší hráči Brock Trotter (Zvolen) a Miroslav Hanuljak (Nitra).

59:50

Zápas je v úplnom závere a nikto sa už nikam neženie, všetci sú so všetkým zmierení.

58:45

Domáci s pukom za vlastnou bránkou, už hrajú na čas. Diváci spokojní tlieskajú. Posledná otázky je či to bude prvé Tomekove čisté konto.

57:36

Nitra aktuálne nasťahovaná v útočnom pásme, ale hostia ktorí tu vždy vždy vždy Zvolen prestrieľali dnes zakončujú veľmi málo. Aktuálne je Tomek iba na 15 zákrokoch!

56:57

Rozohrávka hráčov HK Nitra končí zakázaným uvoľnením. Následne sa rozhodcovia rozhodli, že to iceing nebol a vhadzuje sa tak v stredovom kruhu.

56:13

Zvolen dal gól!
Brock Trotter bekhendom pekne prihral na opačnú stranu KYLOVI BONISOVI a ten strelou z prvej prekonáva Hanuljaka popod lapačku po štvrtý krát – 4:0.
Asistencie Brock Trotter a Allan McPherson.

55:40

Nitra sympaticky zápas nezabalila, bojuje, ale 4 strely za 17 minút v tretej tretine je proste málo...

54:59

Zvolen síce vedie 3:0, ale napriek tomu stále útočí ako keby bolo 0:0. Domáci sú proste pri chuti.

53:59

Samuel Rácz na útočnej modrej zachytil puk a chcel zachrániť útočné pásmo, ale rozhodcovia mali opačný názor, ofsajd.
Dnešné stretnutie sleduje 1895 divákov.

52:59

Je v podstate rozhodnuté. Trotter poslal prihrávku na KYLA BONISA a ten sa už z medzikružia nemýlil. Strela švihom pod vyrážačku končí v sieti po tretí krát v zápase – 3:0.
Asistencie Brock Trooter a Allan McPherson.

52:39

Hrušíkove zakončenie pomedzi nohy obrancu, Tomek vyráža.

52:15

51:40

Nitra v šanci. Andrej Kollár zakončoval z pravého krídla tiesnený Ivanom Švarným. Nakoniec sa strela obtrela o korčuľu domáceho kapitána a končí tesne mimo ľavej tyčky.

50:51

Aktuálne je tempo hry dosť vysoké a lieta sa hore dole, na úkor zakončení.

49:57

Pekná kombinácia domácich, Thompson krásnou časovanou prihrávkou našiel obrancu Betkera, ale ten v rovnakej pozícii ako v prvej tretine páli iba do Hanuljaka. Druhá veľká šanca Kanaďana končí navlas rovnako.

4:0

Branky a nahrávky: 45. Štrauch (Thompson, M. Halama), 47. Trotter (Bonis, McPherson), 53. Bonis (Trotter, McPherson), 57. Bonis (Trotter, McPherson)

HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Lowney, Švarný (C), Betker, Corrin, Drgoň (A), Fatul, Maier – B. Mráz, Špirko (A), Kelemen – McPherson, Trotter, Bonis – Štrauch, M. Halama, Thompson – Kolenič, S. Petráš, Marcinek – Tibenský (tréner – A. Podkonický)

HK Nitra: Hanuljak (Šimboch) – Mezei (C), Morrison, Olsen, Versteeg, Pupák (A), Rais, Korím, Rácz – Blackwater, Kerbashian, Lušňák – Csányi, Kollár, Rác – Fominykh, Šimun, Hrušík – Čaládi (A), Minárik, Pätoprstý (tréner – M. Bažány)

Rozhodčí: Lokšík, Kókai – Rojík, Soltész (video – Chudada)