2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

18.10.2019, 17:30 • Ostravar aréna • 11. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 1.9 4.4 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ostravar aréna už zná vítěze dnešního duelu, Tři body zůstávají ve Vítkovicích a domácí tak plní své předsevzetí o přerušení série porážek. Zápas plný nepřesností a zmařených šancí z obou stran se nakonec podařilo urvat domácím, když po brance Lakatoše ve druhé třetině pečetili výhru až v poslední minutě, když se do prázdné branky trefil Gregorc. Domácí fanoušci si užívají oslav vítězství a neodrazily je ani dlouhé minuty čekání na příchod vyvolávaného útočníka Dominika Lakatoše, který na led přišel z kabiny v doprovodu kapitána Výtiska.

Z Ostravy je to pro dnešek už vše, mějte příjemný zbytek večera a užijte si nadcházející víkend podle představ. Já se budu těšit zase brzy na počtenou. (20:11:09)

59:51

Honzík je ve střehu, Trškova střela za jeho záda neprošla.

59:40

Vítkovičtí se dostávali do dobré šance, ale Jánošík si musel vypomoci hákováním. Bude tedy pykat.

59:24

Hosté i nadále hrají bez Honzíka v brance.

59:24

59:24 Blaž GREGORC - 2:0

59:24

Vítkovice právě vstřelily branku!
Krenželok se dostal k puku, nahrál na BLAŽE GREGORCE, který nastřelil kotouč směrem na branku a Petružálek už jej nestačil před prázdnou brankou dojet – 2:0. Asistence: Daniel Krenželok.

59:18

Honzík odjíždí na střídačku!

59:13

Hosté ostřelují domácí branku, Gregorc posílá puk z pásma.

58:46

Honzík je hodně z brány, ale domácí jsou u puku a tak couvá zpět.

58:21

Teď to zkusil Jánošik a protáhl se až k brance, přihrávky se ale nedočkal.

57:49

Štich poslal dlouhou přihrávku na Petružálka, ten tečuje kotouč do pásma.

57:24

Výtisk poslal puk jen do středního pásma, kde už na něj čekal Ščotka.

56:40

Litvínov je nucený tvořit hru, vítkovičtí se už jen snaží držet kotouč co nejdál od své branky.