Tipsport extraliga

HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav

5:3

konec (1:0, 2:2, 2:1)

18.10.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 11. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Tipsport: 2.61 4.2 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tu konec! V napínavé poslední části ve třetí minutě srovnal Pavol Skalický. Od té doby se hrál velmi vyrovnaný hokej a nerozhodně bylo až do půle třetiny, kdy krásnou karlovarskou kombinaci zakončil Tomáš Mikúš. Bruslaři měli častokrát velmi blízko ke gólu, další se jim vsítit už nepodařilo. Naopak, když riskovali v šesti, tak do prázdné branky zakončil Tomáš Vondráček a Energie si připsala další důležité body.

Ode mě je to pro dnešek vše a na počtenou se s vámi loučí Vlastimil Mourek. (20:13:07)

59:33

59:33 Tomáš VONDRÁČEK - 5:3

59:33

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Hostům se risk nevyplácí, TOMÁŠ VONDRÁČEK výhozem z vlastního obranného pásma pečetí na 5:3. Asistence: Václav Skuhravý.

59:12

Krošelj spěchá z branky a hosté riskují v šesti!

59:04

Oddechový čas pro hosty.

58:51

Boleslav vyčkává s rozehrávkou v obranné třetině.

57:53

Kotouč si opět převzali hosté a zásobují Novotného střelami.

57:19

Vondráček bravurně zastavil Bruslaře ve středním pásmu a Západočeši mohou zaútočit.

56:16

Energetikům se nedaří udržet se v útoku.

55:44

Domácí se provinili dalším icingem a nemohou vystřídat.

54:52

Rozhodčí odpískali zakázané uvolnění domácích, což se fanouškům moc nelíbí.

54:13

Boleslavští drží stále kotouč na svých holích.

53:14

Pláňkovu střelu od modré zblokovala obrana.

52:18

Zohorna ujel obraně, Novotný byl na jeho kličku však připravený.

50:59

50:59 Tomáš MIKÚŠ - 4:3

50:59

Karlovarští rozebrali obranu Bruslařů, krásnou kombinaci zakončil po Rachůnkově přihrávce střelou z první TOMÁŠ MIKÚŠ. Asistence: Tomáš Rachůnek a Dominik Graňák.

50:01

Přesilovky si boleslavští moc neužili, hákováním se totiž provinil Zbořil (MBL).

49:43

Za držení usedá na trestnou lavici Tomáš Vondráček (KVA).

5:3

Branky a nahrávky: 5. O. Beránek (Raška I, T. Mikúš), 32. Koblasa (Kohout, T. Knotek), 34. T. Rachůnek (Gríger, Flek), 51. T. Mikúš (T. Rachůnek, Graňák), 60. Vondráček (Skuhravý) – 31. Hrbas (Skalický, Zbořil), 39. R. Zohorna (Hrbas, Najman), 43. Skalický (Zbořil)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – V. Polák, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Haas (A)) – Ševc, Kurka, Hrbas, Fillman, Dlapa, Pláněk, Klikorka – Skalický, Zbořil (C), Vondrka – R. Zohorna, P. Musil, J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal – Maršoun, Pabiška, Houška.

Rozhodčí: Svoboda, Pražák – Hynek, Gerát