2:3

po prodl. (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)

24.09.2019, 17:30 • 13. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.4 5.1 5.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Miškovec víťazí v Banskej Bystrici 3:2 po predĺžení. V zápase sa ujal vedenia 2:0, no bystrickí barani stav dvoma gólmi v rýchlom slede vyrovnali. Keďže v tretej tretine gól nepadol, stretnutie išlo do predĺženia, kde bol šťastnejším tímom hosťujúci maďarský celok. O všetkom rozhodol v 62. minúte Harrison. (19:59:26)

61:39

Miškovec dal gól!
Beach nahodil od mantinelu puk na bránu, kde ho RYAN HARRISON šikovne tečoval do ľavého vinkla!

Asistencia: Kyle Beach

60:01

Začalo sa predĺženie.
Ani tri tretiny nerozhodli o víťazovi tohto stretnutia, takže o malú chvíľu uvidíme 5-minútové predĺženie s troma korčuliarmi na každej strane.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:12

Ritó sa pustil sám medzi štyroch hráčov B. Bystrice, o puk prišiel.

58:35

Prihrávka na Dudása, ten neváha a strieľa a Beskorowany mal po dlhšom čase prácu. Pripísal si úspešný zákrok lapačkou.

57:29

B. Bystrica zmätkuje v rozohrávke, má šťastie, že Galanisz to nedokázal potrestať.

56:36

Wahl prekorčuľoval po pravom krídle a vyslal tvrdú strelu na bránu, ktorú ešte jemne tečoval Ross, Rajna chytá s veľkým pokojom.

55:38

Šikovná prudká strela Šoltésa z ľavej strany spoza D. Kissa, Rajna pozorný. Dnes obaja brankári predvádzajú výborné zákroky a držia svoje tímy v hre.

55:16

Hickmott bojuje za súperovou bránou, na pomoc mu prišiel Jääskeläinen, hostia puk vyhadzujú na zakázané uvoľnenie.

53:41

Fafrák sa spomedzi kruhov snažil prekvapiť Rajnu. Skoro sa mu to podarilo, strieľal spoza hráča, Rajnovi puk z lapačky najprv vypadol, no ihneď ho prikryl.

52:46

Tamáši nabil Southornovi, jeho strieľaná prihrávka nenašla adresáta.

52:06

Sekundy plynú, hra sa odvíja pri mantineli.

51:41

Domáci sa stále nedokážu usadiť v útočnom pásme.

51:02

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Láda – 2 min., sekanie).

50:31

Rýchly protiútok maďarských hráčov, Rodman prihrával Dudásovi, ktorý mieril do vzdialenejšieho horného rohu brány, výborne zakročil Beskorowany, ktorý vyrážačkou strelu vytesnil!

2:3

Branky a nahrávky: 32. Fafrák (Tamáši, Nemčík), 33. Hickmott (Southorn, Jääskeläinen) – 27. Beauviller (Ross, Dudás), 30. Magosi (Kiss D.), 62. Harrison (Beach)

HC´ 05 Banská Bystrica: Beskorowany, Gajan – Southorn, Brejčák, Mihálik, Biro, Nemčík, Ďatelinka, Petrinec – Šoltés, Wahl, Hickmott – Jääskeläinen, Šťastný, Lamper – Fafrák, Tamáši, Bartánus – Kabáč, Gabor, Róth

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján, Rajna – Ross, Dudás, Göz, Vandane, Kiss D., Láda, Vojtkó – Reszegh, Vas, Rodman – Beach, Galanisz, Magosi – Ritó, Harrison, Beauviller – Kiss P.

Rozhodčí: Štefík, Stano – Konc Daniel ml., Konc Juraj ml.

04:20 BBY 2 Šoltés, držení
15:30 BBY 2 Tamáši, podrážení
18:08 MIS 2 Láda, držení
24:43 BBY 2 Šťastný, hákování