Příprava NHL

New York Islanders – Detroit Red Wings

3:2

po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)

24.09.2019, 01:00 • Nassau Veterans Memorial Coliseum, New York • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.78 3.9 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji nerušený zbytek noci! (03:45:30)
Česká stopa

Filip Zadina (DET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:49
1. Jordan Eberle (NYI) 2+0
2. Mathew Barzal (NYI) 0+2
3. Anders Lee (tým) 1+1
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 43:23 (11:8, 8:10, 17:5, 7:0)
Zblokované střely – 15:27
Vyhraná vhazování – 23:21
Trestné minuty – 12:18
Hity – 25:35
Islanders nakonec vítězí 3:2 v prodloužení! V něm byli domácí jasně lepší. Brankář Detroitu Jimmy Howard dělal, co mohl a připsal si několik výborných zákroků, ale 29 sekund před koncem přeci jen inkasoval z hole Anderse Leeho.

64:31

64:31 Anders LEE - 3:2

64:31

Islanders právě vstřelili branku!
Hosté drtivý tlak soupeře nakonec neustáli! Mason Jobst předložil puk před odkrytou branku ANDERSOVI LEEOVI a ten už nabídnutou šancí nepohrdl – 3:2. Asistence: Mason Jobst a Nic Leddy.

64:09

To je neuvěřitelné: Mason Jobst sám před brankou rozhýbal Howarda a z forhendu už zasouval do odkryté klece. Howard tam ale nějak natáhl pravý beton!

64:02

Zakázané uvolnění Red Wings. Hosté se jen brání.

63:07

Tohle je obrovský tlak! Mathew Barzal zajel za branku a přes ležícího Howarda poslal puk před odkrytou branku na Dobsona. Jeho zakončení ale protihráč zablokoval!

62:36

Jimmy Howard drží Detroit! Barzal předkládal v přečíslení 2 na 1 Dobsonovi, Howard se stačil přesunout!

62:11

Anders Lee jel sám na Howarda, ale ten jeho střelu pokryl!

61:20

Clutterbuck nabil Thomasovi Hickeymu. Ten tvrdě vystřelil, ale Howard byl na místě.

60:24

Po přihrávce Eberleho byl ve velké příležitosti Nick Leddy! Domácí obránce z bekhendu nezasunul puk za Howarda.

60:01

Hokejisté Detroitu dokázali smazat dvougólové manko, které si přinesli z první třetiny a tak uvidíme prodloužení. To se Ostrované snažili v závěru utkání ze všech sil odvrátit, ale své šance nedokázali proměnit.

60:00

59:38

Domácí mají v závěru velký tlak! Leddyho střelu neudržel Howard ve výstroji, ale Cizikas za jeho záda puk nedostal! Poté střílel Dal Colle, Howard ležel na ledě, přesto z toho gól není!

3:2

Branky a nahrávky: 6. Eberle (Leddy, Barzal), 9. Eberle (Lee, Barzal), 65. Lee (Jobst, Leddy) – 38. Rasmussen (Smith, Bowey), 47. Svečnikov (Veleno, Kaski)

New York Islanders: Varlamov (Gibson) – Boychuk, Dobson, Hickey, Hutton, Leddy, Sbisa – Barzal, Bellows, Cizikas, Clutterbuck (A), Dal Colle, Eberle, Jobst, Koivula, Komarov, Kühnhackl, Lee (C), Martin (A).

Detroit Red Wings: Howard (Pickard) – Bowey, Cholowski, McIlrath, Lashoff, Kaski, Lindström – Zadina, Veleno, Smith – Puempel, Rasmussen, Kuffner – Svečnikov, de la Rose, Ehn – Terry, Turgeon, MacLeod.

Rozhodčí: Schrader, Joannette – Amell, Toomey

05:13 NYI 1:0 Eberle (Leddy, Barzal)
07:31 DET 2 Smith, nedovolené bránění
08:50 NYI 2:0 Eberle (Lee, Barzal)
12:43 DET 2 Veleno, hákování
37:15 DET 2:1 Rasmussen (Smith, Bowey)