konec (0:0, 0:2, 0:1)

24.09.2019, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Ondřej Černý

Tipsport: 1.86 3.84 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuj za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (03:43:39)
Dnešní utkání ovládlo hostující Toronto. Hlavně díky fantastickému Hutchinsonovi, který pochytal 38 střel soupeře a udržel čisté konto. Skóre zápasu otevřel v čase 21:05 hostující Korškov, na jeho trefu navázal za 4 minuty Archibald. Skóre uzavřel ve třetí třetině opět Korškov, který tak vstřelil dvě branky. Montreal příště hraje 26.9. na ledě právě Toronta. Toronto se logicky příště utká doma s Montrealem 26.9.

59:27

Utkání se už spíše dohrává, nyní jsou za brankou domácí.

59:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:13

Hned po buly pálil ze středu Kotkaniemi, jenomže jeho střelu na hrudník si Hutchinson vychutnal.

57:37

Read dostal chytrou nahrávku do mezikruží. Jeho následná střela skončila na vyrážečce Lindgrena.

57:06

Zakázané uvolnění Toronta.

56:59

Alzner nahazoval puk od modré čáry, ale ani teč Tatara nedokázala Hutchinsona překonat.

56:24

V mezikruží se nehlídaný objevil Evans. Jeho následná střela skončila výborným zákrokem Hutchinsona.

54:49

Od modré pálil hostující Read. Jednoduchá práce pro Lindgrena.
Následuje komerční přestávka.

54:00

Z mezikruží se ke střele dostal domácí Kulak. Jeho slabý pokus byl pro Hutchinsona jasnou kořistí.

53:22

53:15

Nyní se hraje hlavně ve středním pásmu, kde probíhá řada soubojů.

51:24

Ke střele se dostal i domácí Thompson. Jeho střela z křídla skončila v rohu kluziště.

50:53

Kulak poslal dělovku od modré čáry. Jeho pokus hostující brankář vyrazil.

50:15

50:15

Domi obkroužil pásmo a vystřelil. Hutchinson ukázal připravenou lapačku.

0:3

Branky a nahrávky: 22. Korškov (Petan), 26. Archibald (Petan, Liljegren), 49. Kuškov

Montreal Canadiens: Lindgren (Kinkaid) – Alzner, Armia, Barber, Belzile, Brook, Cousins, Domi, Drouin, Evans, Fleury, Hudon, Chiarot, Kotkaniemi, Kulak, Peca, Petry, Tatar, Thompson.

Toronto Maple Leafs: Hutchinson (Woll) – Aberg, Agostino, Archibald, Bracco,Brooks, Conrad, Elynuik, Engvall, Gaudet, Gravel, Harpur, Holl, Hollowell, Korškov, Liljegren, Lindgren, Petan, Read, Rubins, Shore, Schmaltz.

Rozhodčí: O´Donnell, McCauley – Barton, Fournier

05:38 TOR 2 Liljegren, hákování
15:57 MTL 2 Barber, hákování
20:27 MTL 2 Domi, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
21:05 TOR 0:1 Korškov (Petan)
22:04 TOR 2 Holl, hákování
25:56 TOR 0:2 Archibald (Petan, Liljegren)