konec (0:0, 0:2, 0:1)

24.09.2019, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Ondřej Černý

Tipsport: 1.86 3.84 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuj za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (03:43:39)
Dnešní utkání ovládlo hostující Toronto. Hlavně díky fantastickému Hutchinsonovi, který pochytal 38 střel soupeře a udržel čisté konto. Skóre zápasu otevřel v čase 21:05 hostující Korškov, na jeho trefu navázal za 4 minuty Archibald. Skóre uzavřel ve třetí třetině opět Korškov, který tak vstřelil dvě branky. Montreal příště hraje 26.9. na ledě právě Toronta. Toronto se logicky příště utká doma s Montrealem 26.9.

59:27

Utkání se už spíše dohrává, nyní jsou za brankou domácí.

59:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:13

Hned po buly pálil ze středu Kotkaniemi, jenomže jeho střelu na hrudník si Hutchinson vychutnal.

57:37

Read dostal chytrou nahrávku do mezikruží. Jeho následná střela skončila na vyrážečce Lindgrena.

57:06

Zakázané uvolnění Toronta.

56:59

Alzner nahazoval puk od modré čáry, ale ani teč Tatara nedokázala Hutchinsona překonat.

56:24

V mezikruží se nehlídaný objevil Evans. Jeho následná střela skončila výborným zákrokem Hutchinsona.

54:49

Od modré pálil hostující Read. Jednoduchá práce pro Lindgrena.
Následuje komerční přestávka.

54:00

Z mezikruží se ke střele dostal domácí Kulak. Jeho slabý pokus byl pro Hutchinsona jasnou kořistí.

53:22

53:15

Nyní se hraje hlavně ve středním pásmu, kde probíhá řada soubojů.

51:24

Ke střele se dostal i domácí Thompson. Jeho střela z křídla skončila v rohu kluziště.

50:53

Kulak poslal dělovku od modré čáry. Jeho pokus hostující brankář vyrazil.

50:15

50:15

Domi obkroužil pásmo a vystřelil. Hutchinson ukázal připravenou lapačku.

49:54

Tentokrát od modré natáhl Brook. Hutchinson si poradil i s následnou dorážkou.

49:45

Od modré nahazoval domácí Alzner. Hutchinson byl opět připraven.

48:04

48:04 KUŠKOV - 0:3

48:04

Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí Kulak ztratil puk před vlastní brankou, čehož dokonale využil JEGOR KUŠKOV, který puk poslal přímo do branky – 0:3.

47:40

Po rychlém brejku zakončoval Drouin, ale Hutchinson je pozorný.

47:12

Zprava pálil z voleje Domi, ale jeho střela skončila na prvním soupeři.

47:08

Domi posílal dopředu pas na Tatara, ale ten na rychlý pas už nedosáhl.

46:18

Další špatný odraz mantinelu dostal do šance Belzileho. Ten však sám před brankářem skórovat nedokázal.

45:12

Z mezikruží vystřelil Kotkaniemi, jeho pokus zahučel vedle hlavy Hutchinsona.

44:22

Montreal se hnal dopředu, ale Domi puk ztratil, takže Tatar a spol musí zpět.

43:41

Hostující Holl nahazoval puk na branku. Jeho nebezpečné nahození skončilo vedle branky.

42:27

Po brejku hostí se k zakončení dostal Bracco. Lindgren ovšem výborně udržel beton u tyče.

41:48

40:54

Po rychlé kombinaci v pásmu se ke střele dostal Tatar, ale jeho pokus skončil pouze na tyčce.

40:01

Další třetina začne přibližně v 3:04.
Druhou třetinu jasně ovládlo hostující družstvo. Nejdříve se v čase 21:05 trefil Korškov, který dostal výbornou nahrávku přímo před branku. V čase 25:56 pak zvýšil vedení svého týmu Archibald, který puk do branky dostal doslova skokem. I ve druhé části byly přesilovky. Montreal dokonce bude vstupovat do poslední třetiny s početní výhodou trvající ještě 1 minutu a 48 vteřin.

39:48

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Harpur – 2 min., podrážení).

39:15

Hostující Korškov si dobře pokryl puk a dostal se k zakončení, ale jeho blafák nebyl natolik přesný.

39:01

Začíná poslední minuta druhé třetiny.

38:18

Dlouhý puk do pásma dostal Shore, ale toho dokázal odbránit Drouin.

38:04

Nepříjemný odraz teď pro Hutchinsona, který byl pozorný a poradil si s tím.

37:03

Z voleje tvrdě pálil od modré Kulak, jeho pokus obětavě zastavil Archibald.

36:06

36:01

Z pravé strany ještě střílel Drouin. Jeho pokus skončil na zadním mantinelu.

35:31

Zleva tvrdě vypálil Hudon. Jeho dělovku Hutchinson pouze vyrazil.

34:18

Sám před brankářem byl domácí Kotkaniemi, který ovšem v jasné pozici nedokázal ani trefit branku.

34:06

34:06

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Schmaltz – 2 min., hákování).

33:47

Domácí Brook dostal puk na pravou stranu, potáhl si ho a vystřelil. Jeho pokus si Hutchinson pohlídal.

33:12

Po delší době se dopředu dostal i Montreal, ale vše ukončil Domi, který nepřesně nahrál.

32:36

32:03

Od modré pálil z voleje Liljegren, který ovšem puk k brance nedostal.

31:35

Do brejku se dostal Alzner, který i zakončoval, ale nepřesně.

31:13

Zprava si zkusil vystřelit hostující Bracco, jenže jeho pokus se k Lindgrenovi ani nedostal.

30:56

Ze středu pálil hostující Petan, jeho nebezpečný pokus dokázal Lindgren zkrotit.

30:36

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Kulak – 2 min., nedovolené bránění).
Následuje komerční přestávka, po které se bude vylučovat.

29:54

Hostující Petan si nabruslil zleva do středu a vystřelil. Jeho pokus Lindgren lapil, ale pak byl před jeho brankou velký zmatek, který ovšem další brankou neskončil.

29:03

28:58

Hostující Aberg to zkusil z levého kruhu, ale jeho střelu si našel Lindgren.

28:34

Domácí opět vyhazují.

27:56

Domácí jsou už ve čtyřech.

27:30

Výbornou práci odvádí domácí Thompson, který drží puk v útočném rohu.

27:03

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Evans – 2 min., podrážení).

25:56

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

25:56

Branka platí, domácí budou tedy hrát ve čtyřech.

25:56

Domácí použili coach challenge, takže se situace přezkoumává u videa.

25:56

25:56 ARCHIBALD - 0:2

25:56

Před brankou se puk odrazil k DARRENU ARCHIBALDOVI, který puk v letu poslal do branky – 0:2.

25:07

Hned po buly střílel od modré Fleury, jeho pokus přistál v lapačce Hutchinsona.

24:27

Na levé straně pásma získal puk Aberg, který nebezpečně nahazoval před branku. Jeho nabídku nikdo netečoval.

24:04

23:59

Od modré pálil z voleje Cousins, jenomže střelou pouze zlomil vlastní hokejku.

23:24

Na levou stranu pásma dostal nahrávku Brook. Střela z voleje mu však vůbec nesedla.

22:42

Tatar uvolnil prostor pro Domiho, který pálil z pravé strany pásma. Jeho střela k brankáři ani nedoletěla.

22:09

Hosté hned uspěli na vhazování a vyhazují.

22:04

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Holl – 2 min., hákování).

21:05

21:05 KORŠKOV - 0:1

21:05

Nicolas Petan výborně našel před brankou osamoceného JEGORA KORŠKOVA, který se ve velké příležitosti nemýlil – 0:1.

20:27

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Domi – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

20:27

Hosté na soupeře hned vletěli, ale blafák Shoreho si Lindgren pohlídal.

20:01

Další třetina začne přibližně v 2:03.
První třetina nám branku nenabídla, takže platí skóre 0:0. Oba týmy měli jednu přesilovku, ale ani jeden tým se k nějaké souvislé kombinaci nedostal. Za domácí byl vyloučen Barber, za hosty to byl Liljegren. Nedá se říci, že byl jeden z týmu v první třetině aktivnější, oba týmy se jevily vyrovnaně, tak uvidíme, co nám nabídne druhá třetina zápasu.

20:00

19:40

Od modré ještě pálil Gravel, Lindgren chytá.

19:22

Domácí Hudon objel celé pásmo a vystřelil. Jeho střela nebyla ro Hutchinsona problém.

19:01

Začíná poslední minuta první třetiny.

18:52

Od modré střílel domácí Kulak, jeho tečovaný pokus skončil vedle branky.

17:57

17:46

Rubins pálil z levé strany. Jeho střela skončila na zadním mantinelu.

17:12

Domácí vyhazují.

16:41

Hostující Bracco dostal puk na pravou stranu, ale jeho pokus z nadějné pozice skončil pouze vedle branky.

15:57

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Barber – 2 min., hákování).

15:20

Špatný odraz mantinelu nyní poslal nahození domácích před branku Toronta. Pozorný Hutchinson si se situací poradil.

15:07

Domácí Cousins dostal puk do ofsajdu, takže už nemohl pokračovat.

14:33

14:33

Puk se v útočném pásmu odrazil k Gravelovi, který se však ke střele už nedostal.

13:45

Po levé straně pásma se k brance toužil dostat Kotkaniemi, ale to mu nedovolil jeden z beků, takže u puku je Toronto.

13:12

Na modrou dostal puk hostující Harpur, ale jeho dělovka skončila na zadním hrazení.

12:50

Domácí Evans byl nastřelen ve středním pásmu a pokračoval k brance, ale pak sám sebe vystavil do ofsajdu.

11:41

Hostující aktivita v pásmu skončila střelou, která však mířila vedle branky.

09:51

Obří chybu v rozehře udělal Schmaltz, ale Tatar sám na brankáře proměnit nedokázal.

09:03

08:17

Domácí Belzile střílel z pravé strany pásma, ale jeho pokus skončil na jednom ze soupeřů.

07:38

07:30

Po špatné nahrávce domácích šli hosté dopředu, ale Read tentokrát špatně nahrál.

07:04

Po brejku hosté se k zakončení dostal Read, který trefil pouze výstroj Price.

06:36

Na modrou čáru dostal puk Brook, ale ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, což byla chyba.

06:06

Hosté hned na úvod početní nevýhody vyhazují.

05:38

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Liljegren – 2 min., hákování).

05:38

Domácí zavřeli soupeře v pásmu, ale žádné zakončení z toho nebylo. Pouze se vylučuje.

03:39

Na druhé straně střílel od modré Schmaltz, ale Price v klidu kryje.

03:11

Po pravé straně do pásma nabruslil Petry a zakončil. Jeho pokus si český brankář pohlídal.

02:20

Zakončení Toronta konči v lapačce Neuvirta, takže se bude vhazovat po jeho levici.

00:54

Hostující Bracco se dostal na brankovišti k puku a dorážel ho do branky, ale Price odolal.

00:01

Montreal Canadiens: Price (Kinkaid) – Alzner, Armia, Barber, Belzile, Brook, Cousins, Domi, Drouin, Evans, Fleury, Hudon, Chiarot, Kotkaniemi, Kulak, Peca, Petry, Tatar, Thompson

Toronto Maple Leafs: Neuvirth (Hutchinson) – Aberg, Agostino, Archibald, Bracco,Brooks, Conrad, Elynuik, Engvall, Gaudet, Gravel, Harpur, Holl, Hollowell, Korškov, Liljegren, Lindgren, Petan, Read, Rubins, Shore, Schmaltz.
Toronto Maple Leafs

Zato Toronto se do Play Off dostalo. V základní části posbírali rovných 100 bodů se skóre 286:251. Skončili na 5. místě východní konference. Nejproduktivnější hráč týmu byl Michell Marner, který nasbíral 94 bodů za 26 branek a 68 asistencí. V Play Off narazili na Boston, s kterým prohráli 3:4 na zápasy. Před sezonou odešli Gardiner, Joshua Hainsey a další. Kádr naopak posílili Schmaltz, Neuvirth a hlavně Spezza.

Poslední tři zápasy
Buffalo VS. Toronto 5:3
Toronto VS. Buffalo 3:0
Ottawa VS. Toronto 4:3
Montreal Canadiens

Canadiens vloni opět nepostoupili do Play Off, získali 96 bodů za 82 se skóre 249:236 a skončili na 9. místě východní konference. Na postupu tenkrát ztratili 4 body, které jim chyběli na Toronto. Nejproduktivnější hráč týmu byl Max Domi, který nasbíral 72 bodů za 28 branek a 44 nahrávek.Před sezonou z týmu odešli Benn, Shaw nebo Niemi. Přišli Chiarot, Barber a další.

Ottawa VS. Montreal 0:4
Montreal VS. Florida 5:4 po nájezdech
Montreal VS. Florida 4:3
Zdravím všechny fanoušky zámořské NHL. V rámci přípravy před sezonou se představí týmy Montrealu a Toronta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

0:3

Branky a nahrávky: 22. Korškov (Petan), 26. Archibald (Petan, Liljegren), 49. Kuškov

Montreal Canadiens: Lindgren (Kinkaid) – Alzner, Armia, Barber, Belzile, Brook, Cousins, Domi, Drouin, Evans, Fleury, Hudon, Chiarot, Kotkaniemi, Kulak, Peca, Petry, Tatar, Thompson.

Toronto Maple Leafs: Hutchinson (Woll) – Aberg, Agostino, Archibald, Bracco,Brooks, Conrad, Elynuik, Engvall, Gaudet, Gravel, Harpur, Holl, Hollowell, Korškov, Liljegren, Lindgren, Petan, Read, Rubins, Shore, Schmaltz.

Rozhodčí: O´Donnell, McCauley – Barton, Fournier

05:38 TOR 2 Liljegren, hákování
15:57 MTL 2 Barber, hákování
20:27 MTL 2 Domi, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
21:05 TOR 0:1 Korškov (Petan)
22:04 TOR 2 Holl, hákování
25:56 TOR 0:2 Archibald (Petan, Liljegren)