Chance liga

HC Dukla Jihlava – Banes Motor České Budějovice

2:3

konec (0:1, 0:0, 2:2)

23.09.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 6. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.35 4.2 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:22

Motor je v nejvyšším stupni ohrožení, protože se může stát, že také neodjede se třemi body! René Vydarený 98 sekund před koncem shodil na zem najíždějícího Čermáka a dostává dvě minuty za nedovolené bránění! Dukla bere logicky oddechový čas!

52:06

V závěru není nouze o zvýšené emoce. Václav Karabáček a Tomáš Harkabus se tak dlouho na ledě osekávali a strkali, až je sudí nekompromisně poslal ven. Karabáčka za sekání, Harkabuse za hrubost. Po komerční pauze se bude hrát pravděpodobně 4 na 4.

49:38

Dukla může snížit alespoň v přesilové hře. Radek Prokeš dostává dvě minuty za vysokou hůl.

47:31

Jak Jan Pohl, tak Jan Veselý, dostávají za největší aktivitu shodně dvě minuty. Hraje se v počtu 4 na 4.

45:27

Matěj Pekr odjíždí za podrážení v útočném pásmu na trestnou lavici. Motor čeká další přesilová hra.

37:44

Přesilovka Jihlavy končí po půlminutě. Robin Staněk už tentokrát trestu neunikne, za hákování Venkrbce dostává menší trest.

37:14

René Vydarený dostává dvě minuty za podrážení a Jihlava má těsně před koncem třetiny možnost snížení skóre v přesilové hře.

23:44

Matouš Venkrbec se dopustil pozdního dohrání na Zemana a dostává dvě minuty na trestné lavici.

19:27

Tomáš Chlubna se stává 33 sekund před koncem třetiny dalším vyloučeným. V útočném pásmu zahákoval svého strážce a jde za to na trestnou.

06:11

Komerční přestávka přináší i přesun Robina Staňka na trestnou lavici. Ten ve středním pásmu totiž s holí poslal na zem Karabáčka a dostává za to menší trest.

01:54

Přichází první vyloučení utkání. Po buly zasáhl Radek Prokeš vysokou holí do obličeje Davídka a kasíruje za to dvě minuty.

2:3

Branky a nahrávky: 52. Jiránek (J. Pohl, Pekr), 53. A. Zeman (Pekr) – 19. Šimánek (Pavel, R. Přikryl), 43. M. Novák (Plášil, J. Veselý), 46. Karabáček (Plášil, Šimánek)

HC Dukla Jihlava: Lundström (50. Chaloupek) – Staněk, J. Pohl, Půža, J. Holý, Mareš, D. Kolář, Piegl – Jiránek (A), A. Zeman, Pekr (C) – Harkabus, Čachotský (A), Poletín – Anděl, D. Čermák, Fronk – Lichanec, Davídek, Chlubna.

Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Suchánek, Pavel, Pýcha (C), Lytvynov, Vydarený (A), Plášil – Christov, Venkrbec, Holec – M. Novák (A), J. Kloz, J. Veselý – Karabáček, Prokeš, Gilbert – Šimánek, R. Přikryl, Babka.

Rozhodčí: Doležal, Jaroš – Flegl, Roupec

Diváci: 2 106

01:54 CEB 2 Prokeš, vysoká hůl
06:11 JIH 2 Staněk, podrážení
18:10 CEB 0:1 Šimánek (Pavel, R. Přikryl)
19:27 JIH 2 Chlubna, hákování