SK Horácká Slavia Třebíč – HC Frýdek-Místek

konec (1:1, 2:0, 1:0)

23.09.2019, 17:30 • KHNP Aréna • 6. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.1 4.2 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji, že jste s námi zůstali až do konce. Ať už máte pocity radosti nebo zklamání, přeji vám příjemný zbytek pondělního večera. (19:54:36)
Horácká Slavia Třebíč slaví první vítězství v sezóně! O osudu zápasu rozhodla druhá třetina, ve které domácí předčili svého soupeře a odskočili na rozdíl dvou gólů. V poslední části už skóre upravil na konečných 4:1 Vodný.

Frýdek-Místek si bude muset na své první tříbodové vítězství počkat minimálně do středy, kdy na domácím ledě hostí Kadaň.

59:50

Frýdečtí jsou ve čtyřech.

59:21

Další povedený zákrok brankáře Danečka, nebezpečně z mezikruží střílel Psota.

58:58

Střelu Nedvídka z pravého kruhu Daneček vyrazil, Třebíč pokračuje v zámku.

58:21

Kryštof Stuchlík sekl Šťovíčka a domácí čeká dvojnásobná přesilovka. Ta může trvat až 86 sekund.

57:47

Za příliš mnoho hráčů na ledě putuje na trestnou lavici Frýdečák Rostislav Martynek.

57:47

Při střele Formana, kterému střela nesedla, se do šance dostal Vodný, ale netrefil branku. Navíc Frýdečtí byli na ledě v šesti.

56:37

Domácí fanoušci si pokřikem žádají ještě pátý gól ve frýdecké síti.

55:29

55:29 Michal VODNÝ - 4:1

55:29

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Tak a o vítězi je rozhodnuto! Daneček vyrazil střelu z vrcholu levého kruhu, puk vyplaval před branku, kde byl nikým nehlídaný MICHAL VODNÝ a dorazil puk do prázdné branky! Asistence: David Michálek, Denis Kusý – 4:1!

54:47

Vyloučení na obou stranách. Za hrubost byli vyloučeni Matěj Psota a Jan Zahradníček. Oba inkasovali dvě minuty. Pokračuje přesilovka Třebíče pět na čtyři.

54:47

Psota dorážel puk za záda brankáře Danečka, ale byl krosčekován. Bude se znovu vylučovat.

54:36

Blíží se závěr třetí třetiny a Kovář u mantinelu podrazil Psotu. Rozhodčí to viděli jako krosček, přesto to nic nemění na tom, že si Třebíč zahraje přesilovku.

53:32

Kratochvíl našel sólovou slinu, vplul do útočného pásma, nachystal si puk na střelu, jenže do té mu vložil hůl Adámek a puk usměrnil do mantinelu vedle levé tyče.

52:03

Někdo ze střídačky zasáhl puk a je tady poslední komerční přestávka. Před pár minutami hlasatel oznámil počet diváků. Horácký stadion navštívilo dnes 773 diváků.

51:50

Daneček se trochu zahřál, když musel na zem proti střele domácího hráče od modré čáry.

51:31

Kusý se proháčkoval do útočného pásma, ale před ním couvali ještě dva obránci, na které už nevymyslel exkluzivní pochoutku.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Šťovíček (Psota, Jenáček), 22. T. Havránek (P. Kratochvíl, Psota), 30. Psota (Kusý, Šťovíček), 56. Vodný (Michálek, Kusý) – 18. Mikulík (Novotný)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Forman, D. Mikyska, Jenáček, Furch, V. Čejka (C) – Psota (A), Šťovíček, Kusý – T. Havránek, Nedvídek, Vodný (A) – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Michálek – Paták, Havlát, Malec – Ferda.

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – Kudla, L. Kovář, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek, D. Stránský, Rufer – D. Květoň (A), Klimša (A), Martynek (C) – Mikulík, Stuchlík, Novotný – Kvasnica, Przybyla, Kaukič – J. Kalus, Motloch, Flok.

Rozhodčí: Fiala, Veselý – Lukš, Bohuněk.