konec (1:1, 2:1, 2:1)

22.09.2019, 21:30 • Enterprise Center, St. Louis, MO • Jiří Sameš

Tipsport: 1.9 3.79 3.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný vstup do nového týdne! (00:24:09)
Omluvte prosím chybějící gify u vstřelených gólů Columbusu. Ze zápasu neprobíhal videopřenos, k dispozici bylo pouze audio. Góly St. Louis se nám podařilo najít. Děkujeme za pochopení!
V přípravném utkání mezi Blues a Blue Jackets se z výhry 5:3 radují hokejisté St. Louis. Na jejich úspěchu se podílelo pět různých střelců. Brankář Jordan Binnington předvedl celkem 22 úspěšných zákroků.

Bluesmani tak mají po čtyřech přípravných duelech bilanci 3-1-0, Columbus za stejný počet mačů potom výsledek 2-2-0.

59:07

Bluesmani vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:05

Merzlikins na střídačce, Columbus na závěr zkouší hru bez brankáře.

57:26

Dvě minuty a 34 vteřin do konce třetí třetiny, vhazování po pravici Binningtona.

57:26

Bekhendem se z mezikruží snažil prosadit Clendening, Binnington ovšem připraven. Je tady poslední reklamní přestávka.

56:13

Daňo se z pravé strany snažil překvapit Binningtona, ten ale drží pro svůj tým dvougólový náskok.

5:3

Branky a nahrávky: 14. Schwartz (Borgman, Schenn), 24. Pietrangelo (Schenn), 37. Bozak (Kostin, Bouwmeester), 48. Kostin (Schwartz), 53. Blais (Pietrangelo, Schenn) – 13. Lilja (Daňo, Dubinsky), 22. Lilja (Dubinsky, Werenski), 46. Nash (Kukan, Clendening)

St. Louis Blues: Binnington (Fitzpatrick) – Bortuzzo, Bouwmeester, Dunn, Parayko, Pietrangelo (C), Borgman – Barbašev, Blais, Bozak, Fabbri, MacEachern, Poganski, Sanford, Schenn, Schwartz (A), Steen (A), Sundqvist, Walker

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Vehviläinen) – Jones (A), Clendening, Werenski, Somerby, Gavrikov, Kukan – Wennberg, Nyquist, Lilja, Dubinsky, Nash, Milano, Bjorkstrand, Dalpe, Hännikäinen, MacInnis, Bemstrom, Daňo

Rozhodčí: Corey Syvret, Gord Dwyer – David Brisebois, Libor Suchánek

Diváci: 16 672

12:29 CBJ 0:1 Lilja (Daňo, Dubinsky)
13:29 STL 1:1 Schwartz (Borgman, Schenn)
14:05 STL 2 Borgman, držení hole
15:13 CBJ 2 Milano, vysoká hůl