Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC RT TORAX Poruba 2011

2:4

konec (0:0, 2:1, 0:3)

23.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 6. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 4.68 4.5 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním Vás provedl Tomáš Suchánek a já Vám děkuji za pozornost. (20:26:31)
Poruba si drží svou stoprocentní bilanci i po dnešním utkání. Dnešní vítězství se však řadí do kategorie vydřených! Rozdílovou a vítěznou branku vstřelil minutu a půl před koncem utkání v přesilové hře Michal Hlinka!

59:20

Slovan se ještě snaží vykřesat šanci, ale rána Petra Maršouna po ledě zamířila vedle hostující branky.

58:36

58:36 Vladimír SVAČINA - 2:4

58:36

Poruba právě vstřelila branku!
První lajna Poruby exceluje! Pár vteřin po vedoucí brance ujel Petr Kanko s VLADIMÍREM SVAČINOU do situace do proti jednomu a majitel českého titulu s Třincem trefil z první přesně – 2:4!. Asistence: Petr Kanko a Marek Sikora.

58:27

58:27 Michal HLINKA - 2:3

58:27

Poruba sehrála přesilovku dokonale a střílí vedoucí branku! Svou zkušenost prokázal Vladimír Svačina, jenž krásným způsobem nabídl na teč MICHALU HLINKOVY, který tečoval do víka – 3:2! Asistence: Vladimír Svačina.

58:06

Poruba uspěla na buly.

58:00

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Müller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:24

Petr Kanko rozvlnil svou střelou z otočky boční síť. Poruba se žene za třemi body, zatím však neúspěšně.

56:40

Poruba má poslední minuty jasně více ze hry. Na brankovišti tečoval jemně Tomáš Gřeš a Jan Růžička musí rychle do rozkleku!

55:50

Rána od modré Jana Dluhoše se zastavila ve výstroji domácího novice v brance.

55:23

Jan Růžička teď raději podržel nahození ze střední třetiny, vhazovat se bude opět v útočné třetině Ostravanů.

54:35

Po vhazování opět nebezpečná první formace Poruby! Nepřehlednou situaci zakončoval z otočky Marek Sikora a ke štěstí domácích se kotouč odrazil do náruče Růžičky! Branka domácích byla v tu chvíli odkrytá.

54:29

Příliš dlouhá byla přihrávka Petra Maršouna a pískal se icing Slovanu.

53:56

Jistá lapačka Růžičky na místě. Protáhl se Michal Hlinka, ale jeho střela švihem se jen zatřepala právě v lapačce domácího brankáře.

53:05

Branka upevněna na svém místě. Vhazuje se před Růžičkou.

53:05

Jan Růžička vychýlil svým zákrokem branku ze své pozice a jsou povoláni ledaři. Chvilku se tedy nehraje.

2:4

Branky a nahrávky: 26. Severa (Melka, Roubík), 34. Roubík (Melka, Vl. Brož) – 28. Kanko (Obdržálek), 41. Husák (Svačina, Sikora), 59. M. Hlinka (Svačina, Husák), 59. Svačina (Kanko, Sikora)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Růžička (Stahl) – Müller, Zelingr, Vl. Brož (A), D. Krejčí, Veber, M. Zdvořáček, Zukal – Vildumetz, Pšenička, Kružík – Severa (C), Roubík, Melka – O. Procházka, Maršoun, Filip – Dörner, O. Bláha.

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Slavík, Husák, Urbanec (A), Dluhoš, Pastor, Dundáček, Rudl – Sikora (C), M. Hlinka, Svačina – Obdržálek, T. Jáchym, Kanko – Toman, Hudeček, Gřeš – J. Káňa (A), Ďurač, Špaček.

Rozhodčí: Michal Kostourek, Tomáš Zubzanda – Jan Votrubec, Martin Ševic