Příprava NHL

Montreal Canadiens – Florida Panthers

4:3

konec (1:1, 1:1, 2:1)

19.09.2019, 01:15 • K. C. Irving Regional Centre, Bathurst, New Brunswick • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.71 3.57 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:50:10)
Slovenská stopa v utkání
Tomáš Tatar (MTL) 0+0
Tři hvězdy utkání
Matthew Peca (MTL) 1+1
Alex Belzile (MTL) 1+1
Jonathan Huberdeau (FLA) 1+1
Florida si v letošní přípravě připsala už svou třetí porážku a stále čeká na první vítězství. Naopak Montreal podruhé zvítězil.
Montreal Canadiens na trochu netradičním místě, v hale K. C. Irving Regional Centre v Barhurstu v New Brunswicku, dokázali porazit Floridu 4:3, když ve třetí třetině prohrávali 2:3, ale po brankách Barbera a Belzileho v 52. a 54. minutě se jim podařilo zvítězit 4:3.

59:48

Ještě zakázané uvolnění bránícího se Montrealu.

59:28

A končí oslabení Floridy!

59:20

Branka Floridy je prázdná!

59:11

I když se Panthers snaží, usadit se v útoku proti přesile nedaří.

58:33

Z pravého kruhu přílétla na Driedgera rána z voleje Hudona. Hostující brankář zachytil puk betonem.

58:10

Florida potřebuje i v oslabení vybojovat útočné pásmo kvůli odvolání brankáře. To si i na druhý pokus domácí pohlídali.

57:50

Barkov vyváží puk ze svého pásma, ale udržet ho nedokázal.

57:28

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Ekblad – 2 min., držení).

57:28

Velká šance Montrealu v signalizované výhodě. Odraženého puku se ovšem dokázali hosté dotknout a rozhodčí přerušuje hru.

56:45

Fleuryho dělovka od modré zapadla Driedgerovi do lapačky. Hudon se marně snažil o dorážku.

55:48

Při snaze Floridy projet do útoku byl kotouč odpálen mimo kluziště.

55:20

Komerční přestávka.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Peca (Belzile, Evans), 25. Petry (Peca, Barber), 52. Barber (Petry), 54. Belzile (Poehling) – 16. Dadonov (Huberdeau, Ekblad), 31. Hoffman (Barkov, Ekblad), 47. Huberdeau (Dadonov, Barkov)

Montreal Canadiens: Lindgren (McNiven) – Chiarot, Petry, Reilly, Folin, Leskinen, Fleury – Tatar, Danault, Drouin – Hudon, Kotkaniemi, Armia – Cousins, Poehling, Barber – Peca, Evans, Belzile

Florida Panthers: Driedger (Bednard) – Matheson, Ekblad, Stillman, Pysyk, Cross, Schemitsch – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Hoffman, Borgstrom, Malgin – Hunt, Toninato, Tippett – Roy, Abols, Thompson

Rozhodčí: J. Hebert, G. Hebert – Marquis, MacPherson

05:47 MTL 1:0 Peca (Belzile, Evans)
07:36 MTL 2 Kotkaniemi, sekání
13:42 MTL 2 Drouin, nedovolené bránění
15:55 FLA 1:1 Dadonov (Huberdeau, Ekblad)
24:38 MTL 2:1 Petry (Peca, Barber)