Extraliga dorostu

BK Havlíčkův Brod – Technika Hockey Brno

9:3

konec (2:1, 3:1, 4:1)

19.09.2019, 16:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Skupina Střed • Dominik Adam

Pro tuto chvíli je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (18:32:30)
Je konec dnešního utkání, které ovládli Bruslaři a připisují si tak první výhru v této sezoně. Havlíčkobrodští se ještě trefili čtyřikrát ve třetí třetině.

60:00

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Harásek – 2 min., sekání).

59:42

Bruslaři jen kontrolují hru.

58:59

Juřica dostal nabídku k pravé tyči, ale o kousek minul kotouč.

58:15

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dymák – 2 min., podrážení).

58:05

Kotouč byl sražen do ochranné sítě, tak se bude vhazovat v pásmu Bruslařů.

57:50

Technika je nyní v útočném pásmu.

56:25

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři vyhráli souboj u mantinelu a skórují již po deváté v dnešním utkání! Adam Rauš poslal puk na FILIPA DYMÁKA, jenž si nabruslil k pravé tyči a poslal puk mezi brankářovo rameno a pravou spojnici jeho klece! Asistence: Adam Rauš, Tadeáš Holenda

56:09

O kotouč se nyní bojuje v rohu kluziště.

55:49

Tomáš Krejčí se dostal do útočného pásma, natlačil se až před brankáře, avšak jeho pokus skončil nad brankou hostí.

54:43

Tomáš Krejčí zahrál v útočné třetině vysokou holí a tak je jeho tým odkázán do středního pásma.

53:56

Zych to opět zkusil od modré čáry, ale ani tentokrát na Bílka nevyzrál.

53:47

Maritn Zych vystřelil od modré čáry, brankář hostí na poslední chvíli srazil betony.

53:38

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prášek – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Toman – 2 min., hákování).

52:32

Jan Kuchta střílel z levé strany,Bílek jeho střelu vyrazil do rohu.

51:05

Havlíčkobrodské komando za necelou minutu se opět trefuje do svatyně Techniky! David Krejčí předložil puk mezi kruhy na JAROSLAVA PRÁŠKA, který nejprve trefil obránce a poté už se nemýlil! Asistence: David Krejčí.

9:3

Branky a nahrávky: 4. T. Krejčí (Juřica, Kutlvašr), 16. Bačkovský, 29. Bačkovský (Kutlvašr), 33. Rauš (Zych, Besmák), 33. Juřica, 48. Kutlvašr, 51. Krejčí (Juřica), 52. Prášek (D. Krejčí), 57. Dymák (Rauš, Holenda) – 10. Fornál (Rajzík, Toman), 36. Toman (Lysoněk, Harásek), 41. Korbini (Rajzík, Svoboda)

BK Havlíčkův Brod: Tuček (Kubík) – Zych (C), Besmák, Kutlvašr, Jakubec, Kuchta, Doležal, Vaněček – Rauš (A), Dymák (A), Holenda – Bačkovský, Juřica, T. Krejčí – Fišer, Prášek, Janko – D. Krejčí

Technika Hockey Brno: Bílek (33. – 51. Geidl) – Šplíchal, Rajzík (A), Kala, Vacek, Žák, Šupa, Svoboda – Nerad, Harásek (A), Kubový, Toman, Lysoněk, Smítal, Maštalíř, Líska, Korbini, Fornál (C), Zavádský

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Tomáš Krejčí, Erik Berger

03:23 HBR 1:0 T. Krejčí (Juřica, Kutlvašr)
09:19 TEC 1:1 Fornál (Rajzík, Toman)
12:29 TEC 2 Rajzík, nedovolené bránění
15:45 HBR 2:1 Bačkovský
27:27 TEC 2 Smítal, hákování