19.09.2019, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Skupina Západ • Petr Význer

Chemici se snaží zaokrouhlit výsledek na 10, ale obrana Hvězdy je zatím proti.

58:26

Hauptvogelovu slibně vyhlížející akci po pravém křídle zastavil ofsajd.

57:51

Čermák je za poslední minutu nejvíce vytížen v celém zápase, ale odolává tlaku pražanů.

57:51

57:38

55:49

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Werner – 2 min., podrážení).

54:38

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Hvězda Praha (Hron – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Brouček – 2 min. – hrubost).

54:02

Broučkovo tažení do útočného pásma zastavuje hvizd rozhodčího. Krocker se Slavíkem stáli v ofsajdu.

52:38

52:23

Hocelík s Kuchařem zabránili několika ofenzivním pokusům Hrona a vyhazují puk pryč.

51:04

Domácí mají i přes nižší počet hráčů na ledě převahu. Drželi se v útočném pásmu a po zahrání vysokou holí se vrací blízko k ofenzivní třetině.

50:38

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Adámek – 2 min., hrubost).

50:21

Vojta zastavil slibně se rozjíždějící útok Litvínova.

48:52

Litvínov právě vstřelil branku!
Krocker od mantinelu přihrál na kruh, kde stál Marek SLAVÍK, ten parádní střelou doprostřed branky navyšuje vedení Litvínova. Asistence: Krocker.

47:50

Špaček se hnal do útoku, ale v cestě mu zabránil nahromaděný sníh u vchodu na trestnou lavici.

46:30

Litvínov už se nikam nežene a drží si pohodlné vedení. Hraje se převážně po mantinelech a bez šancí.

43:41

Po sérii inkasovaných branek opouští prostor brankoviště Sluka a znovu se do něj vrací Grmela.

43:41

Daniel DEJ vstřelil parádní branku z pravého kruhu a vyhnal z klece Sluka. Bez asistence.

9:1

Branky a nahrávky: 7. Vopat (Kadár), 10. Kočárek (Krocker), 15. Dej (Vopat), 26. Dej (Adámek, Vopat), 40. Vopat (Kadár, Hora), 41. Brouček (Hocelík), 44. Brouček (Krocker), 44. Dej, 49. Slavík (Krocker) – 43. Kulich (Jurak, Štefko)

HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Minařík, Werner, Martínek, Hocelík (A), Kadár, Kuchař, Hora – Beran, Dej, Adámek, Kočárek, Vopat, Postl, Slavík (C), Hauptvogel, Brouček, Špaček, Krocker

HC Hvězda Praha: Grmela (Sluka) – Procházka, Adam (A), Sýkora, Vojta, Hron, Kubas – Nedvěd, Helikar, Zajíc, Jurak (A), Borodenko, Švadlák, Srb, Jelínek, Náhončík, Štefko (C), Kulich

50:38 LIM 2 Adámek, hrubost
54:38 HVP 2+10 Hron, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Zajíc