5:4
po prodl. (1:2, 3:1, 0:1 - 1:0)
19.09.2019, 16:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • Štěpán Slovák
Tipsport: 1.4 5.1 6.52 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.1 - 6.52
Avtomobilist Jekatěrinburg – Red Star Kunlun
5:4
po prodl. (1:2, 3:1, 0:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Sexton (Dawes, Macek), 22. Macek (Dawes, I. Višněvskij), 26. A. Garejev (Setdikov, Kučerjavenko), 34. Holland (Dawes, Sexton), 61. Macek – 4. Wong (T. Murphy, Cracknell), 17. Wong (Chelios, Šustr), 27. Miller (DeFazio, Maione), 45. Lockhart (T. Murphy, Šustr)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avtomobilist Jekatěrinburg:
Jakub Kovář (Fomin) – I. Višněvskij, Gurkin, D. Bodrov (A), Mamkin, Trjamkin, Batyršin, Leonťjev – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Chripunov, Kučerjavenko, A. Garejev – Setdikov, Protapovič, Rassejkin – Ovčinnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun:
J. Smith (Hrubec) – T. Murphy, Bartley, Šustr (A), Chelios, Tam, Maione – Lockhart, Cracknell (A), Wong – Palola, Brulé, DeFazio – Foo, Miller, Yip (C) – Werek, Kane, Hunt.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hofman, Raming – Kuprijanov, Šadrin
Diváci:
1. třetina | ||||
03:16 | KUN | 0:1 | Wong (T. Murphy, Cracknell) | |
06:15 | KUN | 2 | Šustr, držení | |
06:26 | KUN | 2 | Cracknell, podrážení | |
07:19 | JEK | 1:1 | Sexton (Dawes, Macek) | |
16:13 | KUN | 1:2 | Wong (Chelios, Šustr) | |
17:44 | KUN | 2 | Bartley, hrubost | |
19:47 | KUN | 2 | zdržování hry / porušení postupu vhazování, odpyká Brulé | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:03 | JEK | 2:2 | Macek (Dawes, I. Višněvskij) | |
25:02 | JEK | 3:2 | A. Garejev (Setdikov, Kučerjavenko) | |
26:30 | JEK | 2 | Trjamkin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
26:47 | KUN | 3:3 | Miller (DeFazio, Maione) | |
33:46 | JEK | 4:3 | Holland (Dawes, Sexton) | |
34:24 | JEK | 2 | Batyršin, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:08 | KUN | 4:4 | Lockhart (T. Murphy, Šustr) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:42 | JEK | 5:4 | Macek | |
po prodl. |
Přerov – Kometa Brno 16:00 2:5
Havlíčkův Brod – Technika Brno 16:00 9:3
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 5:7
PZ Kladno – K. Vary 16:10 0:6
Č. Budějovice – Tábor • po prodl. 16:15 2:1
Vítkovice – HK MD Šumperk • po prodl. 17:00 2:3
Plzeň – Kobra 17:00 14:2
Pardubice – Mountfield HK 17:15 5:2
Sparta – Chomutov 17:15 2:5
Třinec – Zlín 17:30 2:10
Jihlava – Slavia 17:30 1:5
HC Litvínov – Hvězda Praha 17:30 9:1
Havířov – Poruba 17:45 3:1
Olomouc – Vsetín 18:00 3:2
60:42
60:42 Brooks MACEK - 5:4
60:42
44:08
44:08 Luke LOCKHART - 4:4
44:08
37:36
34:24
33:46
33:46 Peter HOLLAND - 4:3
33:46
26:47
26:47 Andrew MILLER - 3:3
26:47
26:30
25:02
25:02 Arťom GAREJEV - 3:2
25:02
23:50
21:55
21:03
21:03 Brooks MACEK - 2:2
21:03
19:47
17:44
17:13
16:50
16:13
16:13 Tyler WONG - 1:2
16:13
07:19
07:19 Dan SEXTON - 1:1
07:19
06:26
06:26
06:15
03:16
03:16 Tyler WONG - 0:1
03:16