Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – Piráti Chomutov

2:5

konec (1:0, 0:4, 1:1)

19.09.2019, 17:15 • Malá sportovní hala, Praha 7 (Bubeneč) • Skupina Západ • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

57:52

Tohle už pro domácí vůbec nevypadá dobře. Nino Tomov (SPA) v klíčové pasáži utkání oslabuje svůj celek, bek Sparty je na dvě minuty vyloučen za hákování.

54:27

Situace se pro hosty komplikuje, Piráti špatně vystřídali a budou za to pykat. Trest za příliš mnoho hráčů za hráčskou lavici odpyká Jan Vostiňák (CHO).

49:53

A právě Petra Horáčka (SPA) teď na ledě nějakou dobu neuvidíme. Domácí bek byl totiž hlavním sudím vykázán na trestnou lavici, provinil se podrážením.

46:56

Závar před hostující klecí přerušil hvizd hlavního rozhodčího, bude se vylučovat. Za podrážení míří na trestnou lavici obránce Josef Rykl (CHM).

21:39

Jedno oslabení před chvilkou skončilo, další zase teď začíná – na trestnou lavici si tentokrát za držení odebírá Adam Frollo (CHM). Přesilovka pro Spartu.

19:22

Dominik Perný (CHM) na trestné lavici vzteky třísknul hokejkou o zem, obránce Chomutova je v závěru první dvacetiminutovky vyloučen za sekání.

15:58

Další vyloučení, tentokrát si zchladit hlavu na lavici hanby jede zase jeden z domácích borců. David Straka (SPA) míří ven za nedovolené bránění.

13:02

Severočeská přesilovka předčasně končí, nikoliv však kvůli vstřelenému gólu. Piráti dostávají trest za příliš mnoho hráčů, jenž odpyká Ondřej Čech (CHM).

12:23

Svěřenci Petra Jíry se poprvé v utkání vyzkouší hru v početní výhodě, na trestnou lavici za nedovolené bránění na dvě minuty odjíždí Jan Ludvík (SPA).

08:17

Je to tak, dvě minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Za hrubost dostávají menší tresty Filip Ducháč (SPA) a Lukáš Koblížek (CHM).

2:5

Branky a nahrávky: 4. Straka, 46. Červenka (Mácha) – 28. Čech (Kulich), 33. Čech (Frollo), 37. Čech (Svoboda, Pöschl), 39. Döring (Kulich, Čech), 60. Kulich (Ekrt)

HC Sparta Praha: Krbeček (Dlouhý) – Tomov (A), Ludvík, Ducháč, Menzel, Adamec (C), Horáček – Broš (A), Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.

Piráti Chomutov: Malant (Ciple) – Döring, Pöschl (A), Frollo, Poch, Perný, Rykl, Rusín – Pavlák, Svoboda (C), Spudich, Čech, Kulich (A), Ekrt, Koblížek, Šugár, Vostiňák, Šilar.

Rozhodčí: Battěk – Klouček, Svobodová.