RSHb Morava Jih – RSHb Čechy Východ

0:3

konec (0:2, 0:1)

14.09.2019, 15:45 • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Východočeský výběr nakonec celý turnaj ovládl, druhý končí výběr Moravskoslezska a třetí místo padlo do rukou nakonec výběru z Moravy Jih. (16:31:05)

23:29

Poslední chvíle utkání a celého turnaje se odehrává v režii Východočešek, které si bezpečně kráčí pro další tři body!

21:58

Vyloučení v týmu RSHb Morava Jih (Butašová – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

19:22

Brankářka Teplá si teď musela připsat dva úspěšné zákroky proti unikajícím hráčkám, ten se naopak léčku v koncovce vymyslet nepodařilo.

17:36

Hostujícím hráčkám se teď povedlo domácí uzavřít v jejich vlastní třetině a dlouhé minuty je nepustit vůbec pořádně k míčku. Na rozhodnutém stavu to ale už stejně nic výrazně nemůže změnit.

14:32

Čechy Východ právě vstřelily branku!
ZUZANA DUŠKOVÁ v tomto střetnutí střílí druhou branku a vypadá to, že především díky ní se budou Východočešky radovat ze závěrečných třech bodů – 0:3!

13:23

Procházková se dostala do samostatného úniku na branku hostujícího družstva, jenomže brankářka Teplá dokázala následnou kličku ustát a míček vyrazit.

12:01

12:00

11:22

I poslední chvíle první poloviny zápasu se odehrávají na polovině domácích holek, ty ale rozhodně ještě utkání nevzdávají a spíše vyčkávají na přestávku, která by jim zase mohla dodat potřebnou fyzickou energii.

08:39

Dvoubrankovému vedení Východočešek odpovídá i obrazu hry, domácí hráčky se totiž neustále musí bránit a jen občas podnikají útočné výpady.

06:07

KRISTÝNA PÁVKOVÁ si naběhla s míčkem na hokejce mezi kruhy a přízemní střelou prostřeluje domácí brankářku – 0:2!

04:09

Hráčky hostujícího týmu jsou i nadále více na míčku a snaží se tento zápas ovládnout už od úvodních minut.

01:44

Východočešky jdou do brzkého vedení, o které se střelou z levé strany hřiště postarala ZUZANA DUŠKOVÁ – 0:1!

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:45.

0:3

Branky a nahrávky: 2. Dušková (Lankašová), 7. Bártová (Pávková), 15. Dušková (Košíková)

RSHb Morava Jih: Filípková – M. Ištoková, Chytilová, Hunkátová, Kalousková, Procházková, T. Ištoková, Měchorová, Butašová, Vaculíková, Řepová, Seroiszková.

RSHb Čechy Východ: Teplá (Cidlinská) – Baráková, Rejlová, Benešová, Topičová – Bártová, Dušková, Hlídková, Kalousková, Košíková, Kvasničková, Lankašová, Němcová, Pávková, Teplá.