1:5

konec (0:2, 1:0, 0:3)

14.09.2019, 13:30 • Palmovka, Praha • 2. kolo • Libor Kokoška

To je z naší strany pro dnešek vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (15:12:09)
Dnešní zápas je u konce. Karviná si po 45 minutých hry zaslouženě odváží z Prahy všechny tři body za vysokou výhru 5:1 a dočasně se tak posouvají na druhé místo extraligové tabulky. Kovo Praha je navíc i po druhém domácím zápase bez bodu, navíc domácí prohra s Karvinou může znamenat velkou komplikaci v případném boji o play-off.

První třetina patřila pouze jednomu muži a to Lumíru Rosůlkovi, který dvěma přesnými zásahy poslal Karvinou do vedení 2:0.

Ve druhém dějství hry sice přišlo snížení na 1:2 od Pavla Šimona, třetí třetina však patřila opět pouze hostujícím hokejbalistům z Karviné. Nejdříve ve 35. minutě zkompletoval hattrick Lubomír Rosůlek, o dvě minuty se prosadil i jeho bratr Jan Rosůlek. Poslední gól dnešního zápasu vsítil ve 39. minutě Jaroslav Růžička.

44:18

Do nadějné střelecké pozice z hranice pravého kruhu si seběhl Martin Konečný, jeho střelu ke vzdálenější levé tyči vyrazil dobrým zákrokem domácí vyrážečkou domácí gólman Leoš Gerlich.

43:22

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Ondřej Farský – 2 min., krosček).

43:15

Další velká šance Karviné! Od modré lajny se ke střele z příklepu odhodlal Martin Vašek, jeho razantní a dobře mířená trefa se odrazila od břevna a vyletěla ven z pražské branky.

43:00

Dvě minuty do konce třetí třetiny.

41:38

Teď jsou to pro změnu domácí, kteří mají problém s kombinací. Nepřesná přihrávka po mantinelu končí až za slezskou brankou, což nemůže znamenat nic jiného, než zakázané uvolnění.

41:11

Zakázané uvolnění Karviné. Vhazovat se bude po levici Miroslava Solara.

40:29

40:09

38:35

Karviná právě vstřelila branku!
A máme tu pátý slezský gól! Lumír Rosůlek našel na modré lajně volného JAROSLAVA RŮŽIČKU, který parádní trefou příklepem do levé šibenice skóroval. Asistence: Lumír Rosůlek, Martin Vašek.

38:29

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (2 min. – nedovolené bránění).

38:09

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Ondřej Farský – 2 min., zdržování hry).

37:52

Kovo Praha se při vlastním oslabení úspěšně brání, Karviná má velký problém projít středním pásmem bez ztráty puku.

36:49

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Tomáš Winter – 2 min., pozdní dohrání).

36:08

A máme tu další karvinský gól, tentokrát možná i rozhodující branku vstřelil po přihrávce ze středu hřiště na levé křídlo od Adama Pilcha JAN ROSŮLEK, jehož střela z první z příklepu se odrazil od břevna domácí branky za záda bezradného Leoše Gerlicha. Asistence: Adam Pilch, Martina Pala.

35:24

Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Jaroslav Pátek – 2 min., držení hole).

34:05

Hrdinu dnešního dne netřeba hledat dlouho! Po přihrávce od Jaroslava Růžičky se LUBOMÍR ROSŮLEK napřáhl k další razantní střele z dálky, která skončila za zády domácího gólmana, zkušený karvinský střelec tak právě zkompletoval hattrick! Asistence: Jaroslav Růžička, Tomáš Vosyka.

1:5

Branky a nahrávky: 16. Šimon (Winter, Nýdl) – 5. L Rosůlek, 10. Rosůlek (Vosyka, Konečný), 35. L. Rosůlek (Růžička, Vosyka), 37. J. Rosůlek (Pilch, Pala), 39. Růžička (L. Rosůlek, Vašek)

TJ Kovo Praha: Gerlich (Dub) – Nýdl, Bydžovský, Plecitý. Adam, Dušák, Bureš, Votýpka, Šimon, Winter, Krištof, Zahálka, Matoušek, Wurdák, Pátek, Ogurčák, Kočka

HbK Karviná: Solar (Žídek) – Pilch, Růžička, Zaremba, Vašek, Dzik, Řehůřek – Farský, Pala, J. Rosůlek, Konečný, L. Rosůlek, Mikeš, Vosyka, Stromko, Čapka

04:32 KAR 0:1 L Rosůlek
06:20 KOV 2 Plecitý, držení hole
09:18 KOV 2 Krištof, napadení
09:51 KAR 0:2 Rosůlek (Vosyka, Konečný)
11:41 KAR 2 Pala, sekání
15:28 KOV 1:2 Šimon (Winter, Nýdl)