Přípravné zápasy

HK DUKLA Trenčín – Berani Zlín

2:6

po s.n. (1:2) (0:1, 2:1, 0:4)

03.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Brumov-Bylnice • Info o změnách stavu (Milan Huppert)

42:05

Zlín právě vstřelil branku!
Parádní dělovka RALFSE FREIBERGSE pod víko přináší druhý gól v přesilovce! Na tuto ránu neměl gólman Dukly sebemenší šanci zareagovat.

40:04

PAVEL KUBIŠ vypálil zpoza kruhu a posílá Zlín do vedení o tři branky!

32:53

ŠTĚPÁN FRYŠARA dostal pěknou přihrávku od Popelky, udělal gólmanovi kličku a následně zamířil do černého, Zlín udělal velký krok směrem k vítězství!

31:04

Ihned po vhazování vypálil DAVID NOSEK, jenž neomylně trefil horní roh!

18:48

Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
Máme opět vyrovnáno! V oslabení ujel do úniku ADAM LAPŠANSKÝ, který vykoupal Kašíka a poté chladnokrevně zavěsil!

16:18

Autorem branky je JAKUB ŠLAHAŘ.

15:30

Slovenský tým půl minutu po začátku druhé části srovnává! Autorem branky je JOSEF MIKYSKA.

02:52

Berani jdou ve třetí minutě do vedení! Köhler přihrál TOMÁŠI ŽIŽKOVI, který ranou z pravého kruhu vsítil první gól dnešního zápasu.

2:6

Branky a nahrávky: 16. Mikyska, 19. Lapšanský – 3. Žižka (Köhler), 17. Šlahař, 32. Nosek, 33. Fryšara (Popelka), 41. Kubiš, 43. Freibergs