Přípravné zápasy

HK DUKLA Trenčín – Berani Zlín

2:6

po s.n. (1:2) (0:1, 2:1, 0:4)

03.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Brumov-Bylnice • Info o změnách stavu (Milan Huppert)

V první polovině hry jsme viděli vyrovnanou bitvu, v níž padly čtyři branky, po dvou na každé straně. Poté ale převzali iniciativu utkání Berani, kteří čtyřmi góly rozhodli o svém vítězství. Netradiční utkání hrané ve třech a se třemi třetinami na patnáct minut tak skončilo vítězstvím Zlína 6:2. Diváci si při příležitosti desátého výročí založení stadiónu v Brumově-Bylnicích mohli vychutnat i doplňkové samostatné nájezdy, v nichž byl rovněž úspěšnější český celek.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (19:01:15)

5. série 1:2

Buchta dává gól, Zlín tedy vítězí i v doplňkových nájezdech!

5. série 1:1

Ani Milan Bartovič neuspěl.

4. série 1:1

Obránce Ralfs Freibergs přestřelil.

Chromiakt nevyzrál na Kašíka, stále čekáma na první branku.

3. série 1:1

Pavel Kubiš udělal pomalou kličku, následně přestřelil.

Jakubec neproměňuje.

2. série 1:1

Roman Szturc neprotlačil puk mezi betony gólmana.

Radjanovič zkusil kličku ala Forsberg, gól ale nevstřelil.

1. série 1:1

Šlahař propálil brankáře mezi betony, okamžitě tak srovnává.

1. série 1:0

Prvním exekutroem byl trenčínský Valach, jenž udělal krásnou otočku a poslal puk do sítě.

Samostatné nájezdy začínají.

44:24

Libor Kašík nejprve vytáhl skvělý zákrok, puk ale pouze vyrazil. Akce Trenčínu pokračova a po další ráně se český gólman blýskl po druhé!

42:57

Berani přestáli úvodní tlak soupeře, navíc dokázali vyhodit přes všechny čáry do bezpečí.

42:30

Fořta na trestné lavici doplňuje Popelka, Trenčín bude hrát dlouhou přesilovku 5 na 3.

42:24

Tomáš Fořt se popral se Sládkem, na trestnou lavici ale míří pouze zlínský forvard.

2:6

Branky a nahrávky: 16. Mikyska, 19. Lapšanský – 3. Žižka (Köhler), 17. Šlahař, 32. Nosek, 33. Fryšara (Popelka), 41. Kubiš, 43. Freibergs