2:1

konec (1:1, 0:0, 1:0)

03.09.2019, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Števo Lasab sk

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stretnutie je na konci, napokon vo vyrovnanom stretnutí zvíťazil šťastnejší Zvolen. Dve tretiny to bol slabučký hokej, až v tretej tretine sme videli to, na čo sme sa celé leto tešili. Boli aj šance aj bitky aj šarvátky. S konštatovaním, že HKM Zvolen zdolal HC Slovan Bratislava 2:1 sa pre dnes s Vami lúčim a ďakujem za pozornosť. Dovidenia o dva dni na zápase Zvolen – Detva. Príjemný večer. (20:24:33)

59:59

Čo je však najdôležitejšie, hra bola vykázaná do stredného pásma. Vhadzuje sa na modrej čiare a to už Zvolen nemôže prehrať.

59:59

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Betker – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

59:59

Vyhrané buly hostí, bomba Podlipnika, Tomek puk ukryl na telo a vzniká ďalšia šarvátka a po nej ďalšie tresty...

59:55

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Lowney – 2 min., krosček).

59:52

Hostia 9 sekúnd pred koncom v šanci, najprv Sersenova tvrdá delovka. Tomek ju vyrazil vedľa seba, následná dorážka šla mino.,

59:25

Habal odchádza z brány, hostia v šestici.

58:50

Aktuálne hra veľmi ďaleko od zvolenskej brány, pomaly nasleduje posledná minúta.

58:14

Slovan sa snaží o vyrovnanie, ale cez modrú útočnú čiaru neprešiel podľa pravidiel, osfajd.

57:58

Kyntár čisto vyhral buly a následnú Meszárošovu strelu Tomek chytá do lapačky.

57:55

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Abdul – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Maier – 2 min., hrubosť).

57:55

Priostrieva sa nám tu v závere... Najprv Pulišovu strelu Tomek vyrazil pred seba, ale Jindřich Abdul šiel po dorážke a okamžite bola z toho druhá šarvátka, do ktorej sa dostali Abdul a Maier.

57:10

Zvolen dal gól!
RASTISLAV ŠPIRKO dostal krížnu prihrávku od Adama Drgoňa a tvrdým príklepom využíva presilovú hru. Zvolen v závere stretnutia vedie 2:1.
Asistoval: Adam Drgoň

57:04

Špirko pekne prihral krížne Drgoňovi ale ten z prvej triafa iba Habala.

56:09

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Zigo – 2+2 min, hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Bačík – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Kelemen – 2 min., hrubosť).

56:09

Bitka na červenej čiare pred striedačkami, najprv som v sebe zazrel Bačíka s Kelemenom, ktorí celú melu začali. Následne bolo v sebe viacero dvojičiek a najdlhšie Betker so Zigom. Uvidíme ako to vyriešia rozhodcovia.

55:52

Lowneyho vynikajúci pas cez dvoch obrancov na Kelemena, následne Presinger prestrelil odkrytú bránu.

55:01

Štajnocha strela švihom ale z dosť veľkej vzdialenosti, Tomek puk ukryl na telo a budeme tak svedkami ďalšieho buly.

2:1

Branky a nahrávky: 13. Hansen (Špirko, Švarný), 58. Špriko (Drgoň) – 14. Zigo (Podlipnik, Puliš)

HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Lowney, Švarný (A), Betker, Corrin, Drgoň, Maier, Roman, Fatul – Hansen, Špirko (C), Thompson – Handlovský (A), M. Halama, S. Petráš – Br. Mráz, Preisinger, Kelemen – Chlepčok, P. Halama, Kolenič (tréner – A. Podkonický)

HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Sersen (C), Bačík, Štajnoch, Meszároš (A), Podlipnik, Hudec, Demo – M. Sloboda, Viedenský, Puliš – Abdul, Kytnár, Vandas – Š. Petráš, Zigo, Kukumberg (A) – T. Matoušek, Urbánek, R. Bondra (tréner – R. Stantien)

00:25 SBA 2 Bačík, držení
09:44 ZVO 2 Drgoň, hákování
12:06 ZVO 1:0 Hansen (Špirko, Švarný)
12:40 ZVO 2 Handlovský, krosček
13:06 SBA 1:1 Zigo (Podlipnik, Puliš)