konec (3:0, 0:3, 2:0)

03.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Helena Hegeďová

Tipsport: 1.45 5.0 4.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače vám přeji příjemný zbytek večera. (20:21:42)
Ve třetí třetině byly za vyrovnaného stavu 3:3 šance na obou stranách, rozhodovalo se ale až čtyři minuty před koncem, kdy se prosadil domácí útočník Branislav Rehuš, a to ve vlastním oslabení. Vítězství mohl pojistit už Hořanský, který po návratu z trestné lavice tečoval nabídku Šilhavého. Poslední gól ale nakonec patřil Vlastimilu Dostálkovi, jenž se trefil do prázdné branky.

59:30

Vsetín právě vstřelil branku!
Vsetínští se ve čtyřech dostali před prázdnou branku. V přesile proti jednomu obránci Přerova dokombinovali až na brankoviště k VLASTIMILU DOSTÁLKOVI, který se puku dotkl jako poslední a poslal jej do branky. Asistence: Ondřej Holomek, Vít Jonák.

59:08

Dudášova střela do prázdné branky je zablokována.

58:51

Petrásek míří na střídačku.

57:37

Šilhavý s Hořanským se přichystali každý na jednu stranu brankoviště a prvně jmenovaný nabídl svému spoluhráči kotouč před odkrytou branku. Teč Hořanského končí vedle pravé tyčky.

57:20

56:36

Zubři se stáhli okolo vsetínského brankoviště a své střely míří na betony. Pokusy má Bláha po kontrolou, zbytek končí mimo branku.

56:09

Valaši se dostávají do vedení svým druhým gólem v oslabení. Jakub Teper vyslal do přečíslení Vlastimila Dostálka s BRANISLAVEM REHUŠEM. Ti si na úrovni kruhů ukázkově vyměnili puk a poslední jmenovaný jej poslal k levé tyčce. Asistence: Vlastimil Dostálek, Jakub Teper.

55:41

Po Zbořilově nahrávce pálil Hejcman z první. Tvrdou ránu od modré vyrazil Bláha levým betonem.

55:20

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Hořanský – 2 min., faul kolenem).

55:17

Na straně Vsetína se bude vylučovat, Přerov hraje ve výhodě.

54:48

Hned po buly v útočném pásmu vypálil Šilhavý. Petrásek měl své betony připraveny.

53:59

Procházka mezi kruhy zpomalil a počkal na své spoluhráče. Nejrychleji se přes přerovskou obranu dostal Volf, jenž objel brankoviště a poslal kotouč mezi Petráskovu pravou nohu a tyč. Tento záměr hostující brankář odhalil a včas mu zabránil.

Dnešní utkání sleduje 2030 diváků.

51:49

Vsetín dlouho držel útočné pásmo díky dobré práci na modré čáře. Po přerovském vyhození do střední třetiny to vzal na sebe Vítek, který rychle nabruslil na pravý kruh a vybídl ke skórování Slováčka. Ten byl těsně bráněn hned třemi hráči Zubrů a puk nezpracoval.

50:05

Sám se před hostující brankou ocitl Jeřábek. Ten zamíchal s pukem, ale prostor mezi Petráskovými betony nenašel. Následně střílel z vrcholu pravého kruhu Volf, proti tomuto pokusu zasáhl brankář lapačkou.

49:11

5:3

Branky a nahrávky: 2. Březina (Doktor), 11. Procházka (Dostálek, Jonák), 16. Procházka, 57. Rehuš (Dostálek, Teper), 60. Dostálek (Holomek, Jonák) – 30. Černý (Pšurný, Krisl), 32. Doležal (Navrátil), 39. Navrátil (Pšurný, Moučka)

VHK ROBE Vsetín: Bláha (Gába) – Slováček, Teper, Dudáš, Holomek, Hryciow, Jeřábek – Jonák, Karafiát, Dostálek – Tůma, Rehuš, Procházka – Doktor, Volf, Březina – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Šimonů) – Pohl, Zbořil, Weinhold, Indrák, Šnajnar, Černý, Hamrlík, Krisl – Süss, Sýkora, Doležal, Kratochvíl, Hejcman, Goiš, Číp, Moučka, Svoboda, Navrátil, Pšurný, Dvořák.

Rozhodčí: Škrobák, Škach – Blažek, Novák