1:0
konec (1:0)
11.07.2019, 17:30 • AEK Arena, Larnaka (CYP) • 1. předkolo • Filip Lefenda
Tipsport: 1.14 8.66 21.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.14 - 8.66 - 21.6
AEK Larnaka – CS Petrocub
1:0
konec (1:0)
Branky: 3. Hevel
Karty: 52. Tričkovski (LAR), 88. Cases (LAR) – 32. Mudrac (PTB), 34. Guera Djou (PTB), 49. Cojocari (PTB), 56. Onana (PTB), 61. Taras (PTB), 67. Bejan (PTB), 90. Gulceac (PTB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:28.
AEK Larnaka:
Ramirez – Truyols, Mojsov (85. Cases), Gonzalez – Ruiz, Sastre, Hevel (68. Acoran), Ioannou (46. Tete) – Tričkovski, Giannou – Taulemesse
Náhradníci: Christodoulou – Anastasiou, Acoran, Cases, Konstantinou, Tete, Thandi
Trenér:
CS Petrocub:
Avram – Douanla, Onana, Mudrac, Potirniche, Jardan – Cojocari, Guera Djou – Bejan (70. Turcan), Taras (62. Slivca), Dedov (10. Gulceac)
Náhradníci: Railean – Bogdanovič, Gulceac, Rusu, Slivca, Tiscul, Turcan
Trenér:
Rozhodčí: Očenáš – Vorel, Adam (všichni SVK)
Diváci:
Odveta: CS Petrocub - Larnaka 0:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
90
88
67
61
56
52
49
34
32